نرم افزاری مدیریتی به منظور پوشش کلیه اتفاقات یک کلینیک فیزیوتراپی اعم از پذیرش - تشکیل پرونده - بیمه ها - خرید - فروش - انبارداری - حسابداری چهار سطحی - حقوق و دستمزد پرسنل - ثبت هزینه ها - دریافتی های بیماران - ثبت کلیه موارد پزشکی - وقت دهی با ظرفیت سنجی - گزارشات مدیریتی - اطلاع رسانی پیامکی - گزارشات تحلیلی همراه با رسم نمودار-کارت هوشمند - فرم های ارزیابی - تمرین درمانی-حضور و غیاب پرسنل - مدیریت تماس بیماران -

قیمت: ثبت نشده است.
نحوه خرید: خرید حضوری / خرید اینترنتی (آنلاین)
راه های مشاهده: نامشخـص

تاکنون دیدگاهی برای این نرم افزار ثبت نشده است
خدمات پشتیبانی
قابلیت ها و امکانات
سادگی و کاربرپسند
قیمت
ارزیابی کلی
(0 از ۵)
نرم افزار تخصصی مدیریت کلینیک های فیزیوتراپی تسکا
کاتالوگ
این نرم افزار دارای کاتالوگ نمی باشد.
نرم افزار تخصصی مدیریت کلینیک های فیزیوتراپی تسکا
دمو
این نرم افزار دارای دمو نمی باشد.

مشخصات فروشندۀ این نرم افزار

وضعیت در آرمانت
« تایید شده »
تولید کننده
تسکا صنعت آراد
دفتر مرکزی
تهران
از سال
۱۳۸۸
سایر محصولات
ندارد

راه های ارتباطی با تسکا صنعت آراد

تلفن
۷۷۰۰۳۱۴۴
فکس
ایمیل
info@teskasanat.com
وب سایت
http://www.teskasanat.com
آدرس
تهران -

توضیحات

نرم افزار تسـکا، اولین و کامل ترین نرم افزار مدیریتی و تخصصی کلینیک های فیزیوتراپی است که قادر به ثبت کلیه اطلاعات یک مجموعه از جمله موارد پزشکی و پذیرش، حسابداری و مالی، خرید و فروش و انبار و ... می باشد. ثبت اطلاعات کامل از بیمار در کمترین زمان ممکن امکان پذیر است. بدین ترتیب حتی بعد از چندین سال، دسترسی به پرونده بیمار و شرح حال وی و فایلهای پیوست او فقط به چند ثانیه زمان نیاز دارد.
کلیه محاسبات پذیرش به صورت اتوماتیک انجام می شود. البته امکان ثبت مابه التفاوت و یا تخفیف برای هر جلسه و یا همه جلسات وجود دارد. این محاسبات کاملا هوشمند سیستم، منجر به کاهش اشتباهات فردی کاربر می شود. علاوه بر این، پیغام های راهنما، کاربر را به سمت اتمام جلسه بیمار، آن هم بدون نیاز به کنترل و محاسبه دستی اعداد، هدایت می کند. پذیرش بیمار در این سیستم به صورت جلسه ای انجام می شود، هرچند امکان پذیرش جلسات یک دوره درمان و یا یک نسخه، فقط با فشردن یک کلید، به صورت یک جا نیز فراهم شده است. اعداد مربوط به فرانشیز و سهم بیمه اصلی و بیمه تکمیلی، همه توسط سیستم و با دقت حتی یک ریال ثبت می شوند. ایجاد و ارسال گزارشات مربوط به هر بیمه، فقط با یک کلیک امکان پذیر شده است. این گزارشات علاوه بر گزارشات نسخ بیمه های اصلی،گزارش بیمه های تکمیلی، بانک ها، باشگاه ها و حتی بیمه های متفرقه را نیز شامل می شود.
شرکت تسـکا پیوسته در حال رصد تغییرات تعرفه ها به خصوص تغییرات اخیر و گزارشات ارسالی نسخ بیمه ها می باشد و با افتخار به تیم توسعه و پشتیبانی حرفه ای و مجرب خود، به کلینیک ها وعده ایجاد گزارشات بیمه های مختلف به محض ابلاغ شدن و در کمترین زمان ممکن را می دهد. انعطاف پذیری بخش بیمه نرم افزار تسـکا، مانند کلیه بخش های دیگر به قدری است که تغییر نام سازمان ها و یا لوگوی آن ها و حتی اضافه شدن سازمان و یا صندوق جدیدی به لیست، توسط خود کاربر قابل اعمال می باشد و برای موارد مشابه نیاز به بروز رسانی نرم افزار نیست و کلیه تعاریف و مقداردهی تعرفه های آزاد و بیمه و حتی نحوه پذیرش (بر اساس قیمت گذاری هر دستگاه و یا قیمت گذاری مجموعه ای از دستگاه ها برای هر جلسه) در اختیار کاربر می باشد.
یکی از پرطرفدارترین بخش های نرم افزار، وقت دهی پیشرفته است که مورد استقبال تمامی کاربران قرار گرفته است. این مکاتیسم با در نظر گرفتن ظرفیت کلینیک و هم چنین شیفت های تعریف شده و شرایط فیزیوتراپیست ها، قادر به وقت دهی هوشمند و نمایش پیغام های مناسب می باشد. این نوع وقت دهی نیز مانند بسیاری از امکانات سیستم، فقط در نرم افزار تسـکا وجود دارد.
نرم افزار شامل حسابداری 4 سطحی کامل است و به گونه ای طراحی شده است که کلیه اسناد حسابداری آن به صورت اتوماتیک ثبت می گردند و کاربر هنگام انجام کارهای روزانه، نیازی به دانستن اطلاعات مالی و حسابداری ندارد. علاوه بر این، سیستم قادر به مدیریت کالاهای خریداری شده، فروخته شده و مصرفی می باشد و کاربر می تواند از گزارشات موجودی کالا و یا درآمد فروش خود آگاه شود.
از آن جا که مدیریتی بودن یک نرم افزار تنها یک شعار نیست، یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش هایی که شرکت تسـکا به آن توجه ویژه ای داشته، بخش گزارشات و داشبوردهای مدیریتی سیستم است. با ارائه این گزارشات، مدیر مجموعه می تواند در هر لحظه از اطلاعات و صورت حساب های مالی خود از جمله ریز تراکنش های مربوط به پرداخت بیماران، انواع هزینه ها و منبعی که مبلغ هزینه از آن برداشته شده، موجودی لحظه ای صندوق، مبلغی که از طریق دستگاه کارت خوان به حساب ها واریز می شود و ... مطلع شود. علاوه بر این، مدیر می تواند نمودارهای پذیرش بیماران، مبالغ دریافتی، عملکرد پرسنل و ... را به تفکیک شیفت، هفته، ماه، فصل و سال در یک نگاه مشاهده نماید. مثلا برای مرخصی دادن به پرسنل می تواند روزهای پر کار کلینیک را در نمودار ببیند و بعد از آن، اقدام به تایید مرخصی نماید و یا برای خرید تجهیزات جدید، ابتدا با استفاده از گزارشات مدیریتی بررسی نماید که درآمدزایی کدام دستگاه بیشتر است و بعد اقدام به تهیه آن نماید.
نرم افزار تسـکا، شامل پکیج ها و قسمت های کاربردی دیگری نیز می باشد که علاوه بر جذابیت آن ها برای کاربران، تاثیر چشمگیری در رشد و ارتقای کلینیک ها دارد. از جمله این قابلیت ها می توان به اطلاع رسانی پیامکی بیمار، کارت هوشمند بیمار، تبلت همراه فیزیوتراپیست برای مشاهده و ثبت اطلاعات هنگام کار در کابین ها، تبلت همراه مدیر برای مدیریت از راه دور و ... اشاره کرد.
********تمرین درمانی تسکا کامل ترین نرم افزار تمرین درمانی کشور می باشد که با 5000 تمرین منحصر به فرد، در قالب 13000 عکس و 1000 فیلم و با بیش از 200 پروتکل استاندارد یک مجموعه بی نظیر را فراهم آورده است. قابلیت تعریف پروتکل های مختلف و چاپ تعداد مختلف تمرین در صفحات و ... از دیگر قابلیت های این نرم افزار می باشد.
شرکت تسـکا صنعت با ورود به عرصه نرم افزارهای کلینیکی، با ایده های خلاقانه و نوآورانه خود که تا کنون در هیچ نرم افزاری دیده نشده، توانسته نرم افزاری مدیریتی و تخصصی را به جامعه فیزیوتراپی تقدیم نماید که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.
در انتها، از بزرگوارانی هم چون آقایان دکتر سهیل سوهانی، فیزیوتراپیست محمود کامکاری، فیزیوتراپیست کامروز روحانی و سایر فیزیوتراپیست هایی که با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این راه سخت یاری رسانده اند کمال تشکر و قدردانی را داریم. امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه یک محصول جامع، کاربردی و تمام عیار زحمات و خستگی های این عزیزان را جبران کرده باشیم.

"اولین و جدیدترین ایده ها از آن ماست"

مشخصات

پلتفرم اجرا
ویندوز مک اندروید iOS ویندوز فون لینوکس تحت وب
دسته بندی
سلامت و درمان / نرم افزار های رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی
مناسب برای کسب و کارهای
کوچک (کمتر از 100 کارمند)
متوسط (کمتر از 500 کارمند)
بزرگ (بیش از 500 کارمند)

امکانات

امکانات این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

چرا این نرم افزار از سایر نرم افزارهای مشابه بهتر است؟

کامل ترین تمرین درمانی-لینک به تامین اجتماعی-حسابداری چهارسطحی-ثبت اطلاعات کامل پزشکی-تبلت همراه فیزیوتراپیست-گزارشات مدیریتی-اطلاع رسانی پیامکی-کارت هوشمند-فرم های ارزیابی-

بسته ها و نسخه های مختلف این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

پلتفرم توسعه
.Net Framework
پایگاه داده
SqlServer
امکان اجرای تحت شبکه
بیش از 100 کاربر
نرم افزارهای مورد نیاز
-
قفل و امنیت
قفل سخت افزاری
نیاز به اینترنت
ندارد
نحوه نصب
Setup / از راه دور
سخت افزارهای مورد نیاز
-

پشتیبانی و آموزش

آموزش رایگان اولیه: تا راه اندازی کامل
نحوه آموزش: Help / ویدئو آموزش / اینترنتی / حضوری
پشتیبانی رایگان اولیه: 12 ماه
نحوه پشتیبانی: تلفنی / اینترنتی / در محل مشتری / در محل شرکت / 24 ساعته

مشتریان این نرم افزار، هنوز در آرمانت ثبت نشده است.

تاییدیه شورای عالی انفورماتیک:

گواهی ثبت وزارت فرهنگ و ارشاد:

پرسش و پاسخ

چنانچه سوالی در مورد این نرم افزار دارید از تولید کننده ی آن بپرسید.
همچنین می توانید سوالاتی که دیگران پرسیده اند را بررسی کنید:
نویسنده: مریم | ۳۰ خرداد ۹۷

اگر این نرم افزار حذف شود امکان بازگرداندن اطلاعات وجود دارد یعنی سیستم بک اپ دارد؟

پاسخ تولید کننده - ۴ تیر ۹۷

با سلام و احترام شرکت برای محافظت از داده های شما راهکارهای مناسبی ارائه می کند تا به شما کمک نماید داده ها را از دست ندهید. این کار با انواع بک آپ گیری و تنظیمات موقع نصب نرم افزار انجام می گیرد.


اگر می خواهید از پاسخ به این سوال از طریق ایمیل مطلع شوید، ایمیل خود را وارد کنید:

بروزرسانی اطلاعات

4 سال پیش

آخرین اخبار

نرم افزار تسکا به سایت تامین اجتماعی لینک شد.

28 خرداد 1394

دیگر نرم افزار هایی که در این دسته می توانید مشاهده کنید:

نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی طب ورایانه

تولید توسط طب ورایانه

معرفی نرم افزار:

ثبت 50 نرم افزار ويژه مراکز پزشکي در شوراي عالي انفورماتيک کشور جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه فرمایید یا باشماره 88905077 تماس حاصل فرمایید

پشتیبانی رایگان اولیه نامشخص
آموزش رایگان اولیه دارد
دارای کاتالوگ
نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی طب ورایانه
کاتالوگ
دارد
نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی طب ورایانه
دمو
نامشخص
نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی طب ورایانه
پشتیبانی رایگان
نامشخص
نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی طب ورایانه
آموزش رایگان
دارد
چرا نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی طب ورایانه از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

تجربه ودانش فتی تیم تخصصی پزشکی ومهندسی طراحی وتولید - پشتیبانی سریع و آسان و مطمئن - نرم افزار جامع با کاملترین امکانات - توصیه ورضایت کاربران قبلی - هزینه مناسب و متناسب با ...

قیمت: شروع از ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار تحت وب مدیریت مرکز رادیولوژی پرنیان

تولید توسط گروه نرم افزاری پرنیان

معرفی نرم افزار:

نرم‌افزار مدیریت مرکز رادیولوژی «پرنیان» از محصولات گروه نرم افزاری پرنیان است که به عنوان نخستین نرم‌افزار تحت وب مدیریت مرکز رادیولوژی در ایران با درنظر گرفتن جدیدترین تکنول...

پشتیبانی رایگان اولیه 1 سال
آموزش رایگان اولیه ۱ سال
دارای دمو دارای کاتالوگ
نرم افزار تحت وب مدیریت مرکز رادیولوژی پرنیان
کاتالوگ
دارد
نرم افزار تحت وب مدیریت مرکز رادیولوژی پرنیان
دمو
دارد
نرم افزار تحت وب مدیریت مرکز رادیولوژی پرنیان
پشتیبانی رایگان
1 سال
نرم افزار تحت وب مدیریت مرکز رادیولوژی پرنیان
آموزش رایگان
1 سال
چرا نرم افزار تحت وب مدیریت مرکز رادیولوژی پرنیان از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

قابل نصب بر روی کامپیوترهای شخصی-تحت وب- تحت شبکه- قابل اجرا بر روی موبایل و تبلت- امکان دسترسی به اطلاعات از هر مکان و در هر زمان

قیمت: شروع از ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال
مشاهده جزئیات

نرم افزار مدیریت ام ار ای طب ورایانه

تولید توسط طب ورایانه

معرفی نرم افزار:

جهت دریافت اطلاعات کامل به سایت شرکت مراجعه یا با شماره 88905077 با مانماس حاصل فرمایید

پشتیبانی رایگان اولیه دارد
آموزش رایگان اولیه دارد
دارای کاتالوگ
نرم افزار مدیریت ام ار ای طب ورایانه
کاتالوگ
دارد
نرم افزار مدیریت ام ار ای طب ورایانه
دمو
نامشخص
نرم افزار مدیریت ام ار ای طب ورایانه
پشتیبانی رایگان
دارد
نرم افزار مدیریت ام ار ای طب ورایانه
آموزش رایگان
دارد
چرا نرم افزار مدیریت ام ار ای طب ورایانه از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

تجربه ودانش فتی تیم تخصصی پزشکی ومهندسی طراحی وتولید - پشتیبانی سریع و آسان و مطمئن - نرم افزار جامع با کاملترین امکانات - توصیه ورضایت کاربران قبلی - هزینه مناسب و متناسب با ...

قیمت: ثبت نشده است.
مشاهده جزئیات

نرم افزار پاتولوژی شرکت طب ورایانه

تولید توسط طب ورایانه

معرفی نرم افزار:

جهت دریافت اطلاعات کامل به سایت شرکت مراجعه یا با شماره 88905077 با مانماس حاصل فرمایید

پشتیبانی رایگان اولیه دارد
آموزش رایگان اولیه دارد
دارای کاتالوگ
نرم افزار پاتولوژی شرکت طب ورایانه
کاتالوگ
دارد
نرم افزار پاتولوژی شرکت طب ورایانه
دمو
نامشخص
نرم افزار پاتولوژی شرکت طب ورایانه
پشتیبانی رایگان
دارد
نرم افزار پاتولوژی شرکت طب ورایانه
آموزش رایگان
دارد
چرا نرم افزار پاتولوژی شرکت طب ورایانه از دیگر نرم افزار ها برتر است؟

تجربه ودانش فتی تیم تخصصی پزشکی ومهندسی طراحی وتولید - پشتیبانی سریع و آسان و مطمئن - نرم افزار جامع با کاملترین امکانات - توصیه ورضایت کاربران قبلی - هزینه مناسب و متناسب با ...

قیمت: ثبت نشده است.
مشاهده جزئیات

نقد و بررسی

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این نرم افزار ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
ثبت دیدگاه

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (تسکا صنعت آراد) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. »