مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بهترین آنتی ویروس های نرم افزاری 2017 - بخش دوم

نوشته شده توسط: مهرنوش عبدعلی
در تاریخ:

بهترین آنتی ویروس های نرم افزاری 2017 - بخش دوم

با بهترین بسته های آنتی ویروس، تهدید اطلاعاتی در کامپیوتر و موبایل خود را تشخیص داده و آنها را حذف کنید، قبل از اینکه به سیستم شما آسیب برسانند.

در ادامه به بررسی 4 آنتی ویروس که در سال 2017 در رده های پنجم تا هشتم قرار گرفتند می پردازیم.

 
5- آنتی ویروس
Norton ، ورژن Basic

محافظی که سرعت شما را نخواهد گرفت

 بدافزارهای جدید را بلوک می کند

 تأثیر کم بر منابع سیستم

افزونه های مرورگر می تواند غیر قابل اعتماد باشد

آنتی ویروس Norton basic یک شکارچی تروجان با کیفیت بالا است که می تواند به صورت خودکار از کامپیوتر خود محافظت کند، اما همچنین تنظیمات، گزینه ها و تنظیمات بسیاری را برای کسانی که به آنها نیاز دارند، ارائه می دهد.

یکی از بهترین محدود کننده های URL است، به عنوان مثال می تواند شما را از وب سایت های مخرب دور می کند. حتی اگر چیزی از نظرش پنهان بماند، یک سرویس عالی و قوی برای بررسی فایل های بارگیری شده ی مشکوک دارد و اگر نرم افزارهای مخرب همچنان راه نفوذی پیدا کنند، نظارت رفتار هوشمند آنتی ویروس، آن را در اولین نشانه ی مشکوک از بین می برد.

اگر می خواهید بخشی از کارها را خودتان انجام دهید، می توانید به راحتی اسکن ها را بر اساس تقاضا اجرا کنید. شاید بتوانید اسکنهای سفارشی را برای بررسی مناطق مورد نیاز خود تنظیم کنید و ذخیره کنید تا در صورت نیاز فقط همان نواحی را اسکن کنید. حتی برنامه آنها را برای اجرا در یک زمان خاص تنظیم کنید، اما تنها اگر سیستم شما در حالت idle است و در حال کار با باتری نیست.

ممکن است با برخی از افزونه های مرورگر مشکلاتی داشته باشید. Norton Identity safe  یک ابزار مدیریت رمز عبور قابل اعتماد است تا زمانی که به درستی اجرا می شود، اما ما متوجه شدیم که نسخه کروم گاهی اوقات کار را بدون هیچ دلیلی متوقف می کند. تعداد بسیار زیادی از بازرسان مشکلات مشابهی را گزارش کرده اند، بنابراین به نظر می رسد موضوع مهمی باشد.

 

با این حال، شما مجبور به استفاده از هویت ایمن - Identity Safe -  نیستید، و عملکرد اصلی Norton AntiVirus Basic در همه ی موارد امنیتی است: استفاده ی آسان، گزینه های تنظیماتی مورد نیاز متخصصان، توسط آزمایشگاه های تست نرم افزار مورد ارزیابی قرار گرفته و رتبه های خوب و بالایی دریافت کرده، و به دقت طراحی شده و تاثیر کمی بر عملکرد سیستم دارد.

قیمت در آمریکا :

یک سال برای یک سیستم– 31$
 

6- آنتی ویروس Panda pro

آنتی ویروس کاربر پسند ، آسان و دارای گزینه های مناسب زیاد

 دارای گزینه ها و تنظیمات زیاد

 کاربری آسان

فایروال محدود

تشخیص بدافزار در زمان واقعی، اسکن سریع مبتنی بر ابر(Cloud-Base) ، فیلتر کردن URL برای مسدود کردن وب سایت های مخرب: Panda Antivirus Pro دارای تمام ویژگی هایی است که از یک بسته آنتی ویروس خوب و مناسب انتظار دارید.

این فقط شروع کار است، فایروال دو طرفه ی ساده ای به حفظ امنیت سیستم شما کمک می کند. یک سیستم کنترل برنامه می تواند دقیقا همان چیزی را که بر روی کامپیوتر شما اجرا می شود بررسی کند و حتی برخی از نرم افزارهای مخرب جدید و غیرقابل کشف را متوقف کند. یک صفحه کلید مجازی به شما کمک می کند تا اطلاعات محرمانه را بدون اینکه توسط keyloggers ها هک شود وارد کنید. حتی ابزاری برای ساخت دیسک نجات USB قابل بوت شدن دارد، آماده برای پاک کردن تهدید های خیره کننده .

برخی از این ویژگی ها نسبتا پایه ای هستند. به عنوان مثال فایروال پاندا کار خود را خوب انجام می دهد و امنیت شما را تامین می کند، اما با تهدید ها و از بین برندگان مستقل فایروال رقابت نمی کند. که البته کاربران مجرب شبکه احتمالا به این ویژگی بیشتر نیاز دارند.

همه ی گزینه ها کاربری بسیار آسان دارند. گزینه ها در یک رابط ساده ی کاربری در ویندوز 10 تنظیم شده اند و کار را با یک یا دو کلیک انجام می دهند. حتی فایروال نیازی به دانستن چیزی بیش از نوع شبکه فعلی شما ندارد: خانه، محل کار یا محل عمومی.

در حال حاضر نتایج تست پاندا در آزمایشگاه های مستقل زیادی موجود نیست، اما ارقامی که دیده ایم نشان می دهد که این برنامه از حفاظت بالاتر از حد متوسط برخوردار است و به طور کلی Panda Antivirus Pro در جهت دور نگه داشتن نرم افزارهای مخرب موفق و مناسب بوده.

قیمت در آمریکا :

یک سال برای یک سیستم– 20$

یک سال برای سه سیستم– 33$

یک سال برای پنج سیستم– 42$

 7- Trend Micro Antivirus+ Security

مبارزی قوی

 قیمت گذاری مقرون به صرفه

 میتواند باعث کاهش سرعت شود

احتمال اشتباه خطر کاذب و اشتباه

 

Trend Micro Antivirus + Security یک بسته آنتی ویروس مناسب است که دارای آنتی اسپم بالاتر از حد متوسط و ماژول حفاظت پوشه برای جلوگیری از Ransomware – باج افزارها- می باشد. باج افزارها گونه‌ای از بدافزارها هستند که دسترسی به سیستم را محدود می‌کنند و ایجادکننده آن برای برداشتن محدودیت درخواست باج می‌کند. برخی از انواع آنها روی فایل‌های هارددیسک رمزگذاری انجام می‌دهند و برخی دیگر ممکن است به سادگی سیستم را قفل کنند و پیام‌هایی روی نمایشگر نشان دهند که از کاربر می‌خواهد مبالغی را واریز کنند.

این آنتی ویروس چقدر خوب است؟ آزمایشگاه ها از نظر حفاظت، آن را بسیار مناسب می دانند، اگر چه در برخی از جزئیات اختلاف نظر وجود دارد. به طور خاص AV-Comparatives می گوید تعداد زیادی هشدارهای وجود دارد که می تواند برای کاربر مزاحمت ایجاد کند. اما آزمایشات AV-TEST سطح بالای دقت را گزارش می کند و هیچ موردی از هشدار کاذب وجود ندارد.

اگر یک مشکل در اینجا وجود دارد، احتمالا تاثیر در عملکرد است. گزارش عملکرد عملکرد PassMark در ماه مارس 2017، 15 محصول امنیتی را در معیارهای مربوط به عملکرد مختلف مورد بررسی قرار داد و Trend Micro در پایین فهرست قرار گرفت.

تجربه ما با محصول کمی مطلوب تر است: سطح حفاظتی مشابه Bitdefender ظاهر می شود، هشدار های کاذب فقط اندکی بیشتر است و سرعت سیستم ما را به میزان بیشتری کاهش نداد.

توصیه میکنیم قبل از اینکه خرید کنید،به طور آزمایشی از ورژن 30 روزه ی مجانی استفاده کنید تا مطمئن شوید برایتان مناسب است یا خیر. اما اگر هنوز تحت تاثیر قرار نگرفته اید، باید گفت این آنتی ویروس دارای سطح بالای تشخیص و ویژگی های اضافی عالی است که Trend Micro را انتخابی خوب نشان می دهد.

قیمت در آمریکا :

یک سال برای یک سیستم– 39.95$

دو سال برای یک سیستم– 64.95$ 

8- آنتی ویروس Webroot SecureAnywhere

سبکترین آنتی ویروس موجود

 استفاده ی کم از منابع سیستم

 شفاف سازی سریع

نتایجی از آزمایشگاه های برتر وجود ندارد

در مورد هر ابزار آنتی ویروس این ادعا وجود دارد که سبک است، اما Webroot SecureAnywhere تنها آنتی ویروس است که واقعا سریع است. نصب و راه اندازی فقط چند ثانیه طول می کشد ، فایل های برنامه نهایتا 2 مگابایت از هارد دیسک شما را اشغال می کنند، رد پای آن بر RAM بسیار ناچیز است، و به روز رسانی های بزرگ برای دریافت نشانه های ویروس ها وجود ندارد که  پهنای باند شما را محدود کند.

هر چند در مورد ویژگی ها هیچ توافقی وجود ندارد اما این آنتی ویروس دارای هسته ی حفاظتی اصلی قوی، نظارت بر رفتار هوشمند، نظارت دقیق در آن واحد –حین اجرای برنامه ها- ، مانیتورینگ فایروال و اتصالات شبکه، ضد  ransomware قوی و موارد جالب دیگری وجود دارد.

مقایسه ی دقت Webroot با رقابت کار آسانی نیست، آزمایشگاه های بزرگ نیز به ندرت محصولات این شرکت را ارزیابی کرده اند. اما هنگامی که آنها بررسی می شوند، به طور کلی نمرات بالایی دریافت می کنند و آزمایش های ما نیز نشان می دهد که امنیت مناسب و قابل اطمینان دارد.

در مورد  Werbootموضوع قابل توجه، تضمین برگشت پول 100٪ در 70 روزاست که  نشان می دهد سازندگان به آن اعتماد دارند. اگر شما از موتورهای آنتی ویروس پیچیده و ناکارامد خسته شده اید، Webroot باید در فهرست انتخاب های شما باشد.

قیمت در آمریکا :

یک سال برای یک سیستم– 29.99$

یک سال برای سه سیستم–37.49$


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: