مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

نرم افزار مدیریت پرداخت حقوق و مدیریت منابع انسانی چه مزایایی دارد؟ نمونه هایی از این نرم افزارها - بخش دوم

نوشته شده توسط: علی نوری
در تاریخ:


5. Wave

https://s.financesonline.com/uploads/2017/03/Wave-P.png

 

نرم افزارهایی توسط توسعه دهنده این برنامه ها ارائه می شود که براحتی در کسب و کار شما جا گرفته و شاخه هایی از جمله حسابداری، صدور فاکتور و دریافت و اسکن رسیدها را در قالب یک بسته پیشنهادی به بازار عرضه نموده است. این نرم افزار انتخابی مناسب برای کسب و کارهای کوچک یا کارآفرینان و یا شاغلین خاص مانند مشاورین، فریلنسرها است. اپلیکیشن مورد نظر براحتی نصب شده و قابل بهره برداری است. داشبوردی بسیار ساده با ناوبری آسان داشته که تمام نیازهای شما را پاسخگو می باشد. Wave حسابداری و فرایندهای صدور فاکتور را آسان سازی کرده و به کاربران این امکان را می دهد تا هزینه ها را ردیابی نموده، مالیات و نیز پرسنل را کنترل نمایند و ...می توانید از این سامانه برای صدور و ارسال فاکتور، تخمین زنی و ثبت رسیدها استفاده کنید. علاوه براین، قابلیت های ردیابی می تواند شما را در نظارت تمام و کمال فرایندها یاری کند. قابلیت های کلیدی شامل پرداخت های مستقیم کارت اعتباری، بیعانه مستقیم، ثبت دفاتر سالیانه، محاسبات مالیاتی و کسورات و نیز پرداخت دستمزد می باشد.

6. Zenefits

https://s.financesonline.com/uploads/2017/05/zenefits.png 

 

خب این مورد، پلتفرمی بر خط هست که خدمات منابع انسانی را برای شرکتهای کوچک و متوسط ارائه می کند. این ابزار، استرس و پیچیدگی مدیریت و سرپرستی منابع انسانی را رفع می کند. علاوه براین، به کسب و کارها این امکان را می دهد تا از منابع خود هوشمندانه جهت کنترل فرایند پرداخت دستمزدها بهره بگیرند. از قابلیت های اصلی می توان به بهینه سازی برای صفحات تلفن همراه، استخدام و کارآموزی و پشتیبانی مشتریان، همگام سازی پرداخت های دستمزد، امور بیمه ای، بانک داده های کارکنان و هوش تجاری اشاره کرد.

            این اپلیکیشن تمامی فعالیت های مدیریت منابع انسانی را در قالب یک داشبورد ساده و کاربر پسند یکپارچه سازی کرده است. در سایه این امکان، بنابراین مدیران کنترل بهتری دارند، کارکنان دسترسی آسان تری داشته و کسب و کار نیز در سازگاری با محیط و صنعت ارتقا یاقته است. بهترین قسمت خدمات در این برنامه، رایگان بودن ارائه خدمات هست که برای کسب و کارهای کوچک و متوسط گزینه ای ایده آل محسوب می شود حداقل از لحاظ کنترل هزینه ها.

7. Namely

https://s.financesonline.com/uploads/2016/11/namely_web.png

 

نیملی، ابزاری جامع منابع انسانی است که نرم افزار پرداخت دستمزد، مدیریت استعداد و مزایا را در هم آمیخته است. این ابزار، هم اکنون توسط بیش از 400 سازمان مورد استفاده بوده و بیش از 2.5 میلیارد دلار دستمزد سالیانه را مدیریت کرده است. این نرم افزار، بر پایه فناوری ابری بوده که به کسب و کارها امکان قدرتمند سازی واحد نظارت سازمان، ساده سازی فرایندهای منابع انسانی از جمله مدیریت استعداد، مزایا و دستمزدها را می دهد.        

 نیملی، برای سازمانهای واسط در بازار توسعه داده شده و به آنها کمک می کند تا فرایندهای مدیریت اطلاعات کارکنان و محاسبه برای کسورات مالیاتی و مواردی مانند بیمه سلامت را ساده نماید. از قابلیت های مهم می توان به چارت سازمانی، گزاش دهی، تقویم، منابع، دسترسی ها و جریانهای کاری و نقش های سازمانی اشاره نمود. 


در پایان امیدوار هستیم مقالات مورد نظر، برای شما خوانندگان گرامی مفید واقع شده باشد.


منبع: آرمانت
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: