مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

نرم افزار مدیریت پرداخت حقوق و مدیریت منابع انسانی چه مزایایی دارد؟ نمونه هایی از این نرم افزارها - بخش اول

نوشته شده توسط: علی نوری
در تاریخ:


  1. Gusto

https://s.financesonline.com/uploads/2017/05/gusto-1024x532.png 

 

گاستو، پلت فرمی قدرتمند است که نرم افزار پرداخت حقوق، سازگاری و نیز قابلت های مدیریت مزایا و عایدات را یکجا در کنار هم دارد. این نرم افزار بیشتر برای شرکت های کوچک در ایالات متحده توسعه داده شده و به آنها برای رفع نیازهای منابع انسانی کمک می کند. این نرم افزار، قابلیت های پرداخت دستمزد، واسطه کاربری مناسب، اتوماسیون اثربخش و ابزارهایی نوآورانه را برای سازمانها به ارمغان می آورد.

نسخه آزمایشی این نرم افزار را می توانید اینجا بررسی کنید.  

  1. XERO

https://s.financesonline.com/uploads/2015/11/xero_web.png

این نرم افزار اپلیکیشنی تحت وب است که برای رفع نیاز تمامی کسب و کارهای کوچک صرفنظر از صنعت آنها، توسعه داده شده است. حسابداران این نرم افزار را یکی از کاربردی ترین و فنی ترین سرمایه ها برای مدیریت فعالیت های مالی می دانند. این نرم افزار قابلیت های کاربردی و کاربرپسندی را ارائه می کند که در سایه آن بسیاری از شکاف های مهم موجود در حسابداری پر می شود. نکته جالب توجه آنکه حتی کاربران مبتدی با دانش اندک حسابداری نیز این نرم افزار را برنامه ای ساده می دانند که کار با آن بسیار آسان بوده و بسیاری از پیچیده ترین مفاهیم مالی را به تجربه ای دلچسب بدل می کند. زیرو، شرکتی نیوزیلندی ست که در سال 2006 تاسیس شد و هم اکنون بیش از 20 دفتر در سراسر دنیا دارد. این نرم افزار در حال حاضر توسط 475 هزار حسابدار منفرد و همین طور کسب و کار و اشخاص حقوقی استفاده می شود.

  1. UltiPro

https://s.financesonline.com/uploads/2017/05/ulti.pngاین نرم افزار محصول شرکت Ultimate Software است که راه حل های مدیریت سرمایه های انسانی را ارائه می دهد. این شرکت در سال 1990 در فلوریدا تاسیس و محصولات آن امروزه توسط هزاران مشتری بین المللی در چندین صنعت گوناگون مورد استفاده می باشد. این نرم افزار مدیریت استعدادها، زمان پرسنل، دستمزد و حقوق را در اختیار مدیران قرار می دهد که به کاربران اطلاعات و منابع مورد نیاز را برای کارایی بهترشان، ارائه می کند.

            این نرم افزار، قابلیت های استراتژیک منابع انسانی را در یک سیستم فراگیر به کاربر عرضه می کند. می توانید به کمک این نرم افزار، جزییات مدیریت سرمایه انسانی را ردیابی کنید. از جمله این جزییات، اطلاعات شخصی، تاریخچه استخدام، اطلاعات مزایای پرسنلی، تاریخچه عملکرد و ... می باشد. علاوه بر این، نرم افزار منافع دیگری مثل مدیریت استعدادها، ابزارهای هوشمندی کسب و کار، پرتال پرسنلی، مدیریت زمان و .. را نیز برای کاربران فراهم نموده است.   

 

 


منبع: آرمانت
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: