مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بهترین مدیران رمز عبور سال 2017

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

هر شخصی به یک مدیر رمز عبور نیاز دارد

همان طور که می دانید برای هر وب سایت باید از یک گذرواژه استفاده کنید، و هر یک باید قوی و غیرقابل پیش بینی باشد، اما رعایت این نکته خیلی سخت است! خوشبختانه شما می توانید با اعلام استقلال خود از استبداد کلمه عبور، کمک بگیرید. فقط یک مدیر رمز عبور را نصب کنید و به همه ی ورودی های موجود خود کمک کنید. سپس می توانید کلمات عبور را ارتقاء دهید تا هر یک مجموعه متفاوتی باشد. این نرم افزار در ایجاد کلمه عبور جدید به شما کمک می کند. ما ده ها تن از مدیران رمز عبور را ارزیابی کرده ایم تا به شما در انتخاب آگاهانه کمک کنیم.

تمام محصولات موجود در نمودار فوق حداقل 3.5 ستاره را به دست آورده اند و همه آنها نیاز به پرداخت هزینه دارند، البته اگر بعضی از محدودیت ها را قبول کنید می توانید برخی از آنها را به صورت رایگان استفاده کنید. اگر نمی خواهید پول خرج کنید و همچنین محدودیت ها را نمی خواهید، نگران نباشید. ما مدیران رمز عبور رایگان را در یک مقاله جداگانه جمع کرده ایم. چه رایگان یا نیاز به پرداخت هزینه، یک مدیر رمز عبور چیزی است که همه ما به آن نیاز داریم.

پایه های رمز عبور

مدیر رمز عبور معمولی، به عنوان یک افزونه مرورگر برای مدیریت و بازیابی رمز عبور نصب می شود. هنگامی که شما به یک سایت امن وارد می شوید، پیشنهاد می شود که گواهی نامه خود را ذخیره کنید. هنگامی که شما به آن سایت باز می گردید، پیشنهاد می دهد که آن گواهی نامه ها را به صورت خودکار پر کنید. و اگر چندین لایسنس را برای یک سایت ذخیره کرده باشید، مدیر رمز عبور گزینه های ورود به حساب چندگانه را ارائه می دهد. همچنین یک منوی نوار ابزار از logins های ذخیره شده را ارائه می دهند، بنابراین شما می توانید به طور مستقیم به یک سایت ذخیره شده بروید و به صورت خودکار وارد شوید.

برخی از محصولات، رویدادهای تغییر رمز عبور را شناسایی می کنند و به روز رسانی رکورد موجود را پیشنهاد می دهند. بعضی حتی گواهی نامه شما را در طول ثبت نام برای یک وب سایت امن جدید ثبت می کنند. از طرف دیگر، یک مدیر رمز عبور که شامل ثبت رمز عبور و بازسازی خودکار نیست، نیاز به جبران این فقدان دارد.

گرفتن تمام گذرواژه های موجود در مدیریت گذرواژه، یک گام خوب است. سپس، شما باید رمزهای عبور ضعیف و تکراری را شناسایی کرده و آنها را با با رمزهای عبور قوی جایگزین کنید. بسیاری از مدیران رمز عبور ضعیف و تکراری را شناسایی می کنند و بعضی از آنها با به روز رسانی کمک می کنند. بهترین آنها می توانند فرآیند تغییر رمز عبور را برای شما آسان کنند.

هنگامی که شما یک حساب امن جدید ایجاد می کنید یا یک رمز عبور ضعیف را به روز می کنید، نمی خواهید مغز خود را در تلاش برای ایجاد رمز قوی و منحصر به فرد به زحمت بیندازید. لازم نیست آن را به یاد داشته باشید. همه محصولات به جز یکی از محصولات برتر ما، شامل یک ژنراتور ورودی ساخته شده است. اطمینان حاصل کنید که گذرواژه های تولید شده شما حداقل 16 کاراکتر دارند.

وارد کردن گذرواژه ای مانند @2a&AY8mePu8HU@H بر روی صفحه کلید کوچک گوشی هوشمند شما می تواند سخت باشد. خوشبختانه، تقریبا تمام مدیران رمز عبور برتر ما می توانند در تمام دستگاه های ویندوز، مک، اندروید و iOS همگام شوند. بسیاری از شما حتی در iOS یا Android با استفاده از اثر انگشتتان به جای تایپ کردن رمزعبور اصلی، اجازه تایید هویت داده می شود. اکثر آنها شامل برخی از فرم های احراز هویت دو فاکتور، بیومتریک، مبتنی بر اس ام اس، گوگل Authenticator، یا چیز دیگری است.

فرم را به طور خودکار پر کنید

از آنجایی که بیشتر مدیران رمز عبور می توانند به طور خودکار اطلاعات ذخیره شده را پر کنند، این فقط یک گام کوچک برای آنهاست که به طور خودکار اطلاعات شخصی را در فرم های وب پر کنید - نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن و غیره . اکثر محصولات دارای امتیاز بالا شامل جزء پر کردن فرم وب می باشد. . همانطور که دقت آنها هنگام مطابقت با فیلدهای فرم وب با موارد ذخیره شده متفاوت است، وسعت و انعطاف پذیری جمع آوری داده های شخصی آنها نیز متفاوت است. حتی اگر آنها یک یا دو فیلد را از دست بدهند، شما مجبور نیستید تایپ کنید. تصور کنید تعداد سایت هایی که به آن ها می روید، همان اطلاعات را می خواهند. این ویژگی صرفه جویی در وقت است.

بعضی از وبسایت ها برای راحتی شما آدرس، جزئیات کارت اعتباری و غیره را ذخیره می کنند. اگر این پیشنهاد را قبول کنید، اطلاعات شخصی خود را در معرض خطر قرار داده اید. چه کسی می داند که آیا این سایت از اطلاعات شما محافظت کند یا خیر؟ فقط اجازه دهید مدیر رمز عبور هر بار فرم را پر کند، این روش امن تر است.

محصولات مختلف با استفاده از روش های متفاوت فرم ها را پر می کنند. برخی از آنها فورا تمام فرم ها را پر می کنند، بعضی منتظر می مانند تا شما در یک فیلد کلیک کنید، برخی از شما می پرسند کدام یک را ترجیح می دهید. محصولاتی را انتخاب کنید که انتخاب کارت های اعتباری را با استفاده از تصاویر واقع گرایانه با رنگ صحیح و آرم بانک انجام می دهند!

ویژگی های پیشرفته مدیریت رمز عبور

با توجه به اینکه تمام این محصولات، مراقبت از وظایف مدیریت رمز عبور را انجام می دهند، چگونه می توان یک محصول را از بسته جدا کرد؟ یکی از ویژگی های پیشرفته دستی مدیریت کلمه عبور، فقط وب سایت ها نیست برای برنامه ها نیز می باشد. یکی دیگر از ویژگی های مرورگر ایمنی آن است که برای محافظت از حملات حساس طراحی شده و زمانی که از یک سایت مالی بازدید می کنید، به طور خودکار فراخوانی می شود. و البته خودکار سازی فرآیند تغییر رمز عبور، عمل بزرگ است.

همانطور که اشاره شد، این محصول برتر به شما اجازه می دهد رمزهای عبور خود را در همه دستگاه های خود همگام سازی کنید. بعضی از آنها همچنین یک مکانیزم داخلی برای رمزگذاری امن با سایر کاربران را شامل می شوند. بعضی به شما اجازه می دهند بدون ورود گذرواژه، بدون اجازه، رمز عبور به اشتراک بگذارید، بعضی از شما اجازه به اشتراک گذاری را لغو می کنند، و بعضی به اشتراک می گذارند، به طوری که اگر گیرنده تغییری ایجاد کند، اصلی را تغییر خواهد داد.

در یک یادداشت غم انگیز، پس از اینکه شما فوت کردید، چه اتفاقی برای حساب های امنیتی شما می افتد؟ چند محصول شامل برخی مقررات برای میراث دیجیتالی است، روشی است که در صورت مرگ یا ناتوانی شما، لایسنس ها به یک فرد مورد اعتماد منتقل می شود.

چیزهایی که در اینجا ذکر نکرده ایم

همانطور که اشاره کردم، هر محصول حداقل امتیاز 3.5 ستاره را به دست آورده است. اگر به دنبال یک مدیر رمز عبور خاص هستید که در این جدول نیست، احتمالا آن را بازبینی کرده ایم، اما به نوعی آن را در نظر داریم. توجه داشته باشید که رنگ های زیر شامل همه چیز با رتبه سه ستاره یا بهتر است.

شما همچنین در اینجا هیچ مدیر رمز عبور رایگانی را پیدا نمی کنید.  LastPass 4.0 و LogMeOnce Password Management Suite Premium 5.2  مدیران رمز عبور رایگان ما هستند.

بهترین نرم افزار مدیریت رمز عبور

 Veteran Password Manager LastPass 4.0 Premium مجموعه چشمگیری از ویژگی ها را ارائه می دهد. Slick and Dashlane 4 همچنین دارای ویژگی های بسیاری می باشند. Sticky Password Premium  وظایف اساسی را بهتر از دیگران انجام می دهد. LogMeOnce Password Management Suite Ultimate  نام فوق العاده طولانی خود را با لیست فوق العاده طولانی از ویژگی ها توجیه می کند، برخی از آنها در هیچ محصولات رقابتی یافت نشده اند. اما حتی محصولاتی که به عنوان انتخاب ویراستاران نامگذاری نشده اند، شایستگی خود را دارند؛ و شما ممکن است یکی از آنها را ترجیح دهید. همانطور که اشاره شد، تمام محصولات ذکر شده در این مقاله حداقل سه ستاره را به دست آورده اند. می تواند نام محصولات را در لینک منبع مطالعه کنید.


منبع: The Best Password Managers of 2017
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: