مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

ابزارهای حفاظتی سال 2017

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

با برخی از ابزارهای نوآورانه و مفید امنیت از مهمترین بخش های فناوری امنیت سایبری، آشنا شوید.

تهدیدات به طور مداوم در حال تحول هستند، و درست مثل هر چیز دیگری، تمایل دارند روند خاص را دنبال کنند. هر زمان که نوع جدیدی از تهدید، موفق یا سودآور باشد، بسیاری از افراد از همان نوع تهدید پیروی می کنند. بهترین دفاع ها نیاز به تقلید این روندها دارند تا کاربران بتوانند قوی ترین محافظ را در برابر جدیدترین موج تهدیدات به دست آورند. در کنار تمام این ها ، گارتنر مهمترین دسته فناوری امنیت سایبری را برای آینده نزدیک شناسایی کرده است.

ما می خواهیم جدیدترین محصولات و خدمات امنبت سایبری، از آن دسته هایی که Gartner شناسایی کرده است را مرور کنیم، و برخی از نوآورانه ترین و مفید ترین ها را از هر گروه بررسی می کنیم. هدف ما این است کشف کنیم که چطور محصولات امنیت سایبری در مقابل تهدیدات جدید مقاومت می کند، به احتمال زیاد به شما در تصمیم گیری در زمینه خرید فناوری کمک می کند.

هر محصولی که در اینجا مورد بررسی قرار گرفته است، در یک آزمایشگاه محلی یا بسته به محصول یا سرویس، در محیط تولیدی ارائه شده توسط فروشنده آزمایش شده است. هر کدام از آنها در معرض خطرناک ترین تهدیدات و بدافزارهای امروز قرار گرفته اند.

با هر بازبینی، تلاش ما این است نشان دهیم که چگونه ابزارهای جدید و پیشرفته امنیت سایبری کار می کنند، جایی که آنها در یک معماری امنیتی قرار می گیرند و چگونه از آخرین نوع تهدیدها و حملات دفاع می کنند.

فریبکاری

سیستم عامل های فریبنده مدرن دامنه هایی را ترسیم می کنند که مهاجمان را به دارایی های جعلی که توسط محصول تقلبی ایجاد شده است هدایت می کند. در اینجا ما نحوه عمل فریبکاری و ویژگی های منحصر به فردی که ابزارهای فریب از TrapX Security، Cymmetria، Networks Illusive و TopSpin Security  به سیستم های امنیتی متصل می کنند کشف کردیم.

نقطه پایان امنیت 

پلتفرم Anti-Evasion Minerva  نسل جدید نرم افزارهای مخرب محیط زیست را هدف گرفته است. ایده این است که اکثر تهدیدات نرمال توسط آنتی ویروس سنتی مسدود می شوند و Minerva هر چیزی را که سعی دارد به نرم افزار حفاظتی نفوذ کند را متوقف می کند.

امنیت ابر

مدیریت یک مرکز داده محلی کار سختی است. حتی نگه داشتن امنیت ابر مشکل تر است. Tacework کمک می کند تا همه ی هرج و مرج را از بین ببرید، و با حفظ امنیت ابرها، هوش تهدید عملیاتی را در زمان واقعی برای وظایف تیم های IT ایجاد کنند.

امنیت شبکه

هنگامی که شبکه جهانی CSO مرورگر فایروال را بررسی کرد، برنامه اصلی این بود که RedSeal را به مشارکت دعوت کند. مشکل این بود که در حالی که RedSeal فایروال ها را مدیریت می کرد، محصولاتش در حال حاضر به چیز دیگری تبدیل شده بود. RedSeal شباهت هایی به مدیران فایروال دارد، اما اکنون یک محصول جداگانه و منحصر به فرد است. ما دستگاه RedSeal را آزمایش کردیم تا جایی که آن را به امنیت متصل می کند را ببینیم.

تجزیه و تحلیل ترافیک

نرم افزار جدید SecBI قصد دارد دو مشکل را با استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک در امنیت سایبر حذف کند: پردازش حجم داده ها برای هوش تهدید عملی و وابستگی به سخت افزار شبکه های خرابکار.

امنیت

واریتک از یک زاویه کاملا متفاوت نسبت به دیگر شرکت های امنیتی ، با تکیه بر جمع آوری و صرفا تمرکز بر روی یکی از بزرگترین خطرات امنیتی در بیشتر سازمان ها، برنامه های کاربردی جاوا، وارد این فضا شده است. ورود به فضای امنیتی از چشم انداز مهندسین کامپایلر، به نرم افزار Waratek روشی منحصر به فرد می دهد که توسط اکثر شرکت های دیگر نادیده گرفته شده و مورد بررسی قرار نگرفته است.

 


منبع: TOP SECURITY TOOLS OF 2017
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: