مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بررسی بهترین مترجم الکترونیکی(1)

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

بخش اول

تعطیلات در خارج از کشور می تواند، یک تجربه تغییر در زندگی باشد، اما همچنین می تواند استرس زا باشد. در روزهای گذشته، مجبور بودید که زبان را یاد بگیرید یا مسافران مجبور بودند تا فرهنگ لغت سنگین را برای کمک به برقراری ارتباط با خود حمل کنند. امروزه دستگاه های مترجم زبان جیبی وجود دارد که می تواند مسافرت را برای شما بسیار آسان کند.

برخی از بهترین مترجمان الکترونیکی در بازار مجهز به تشخیص گفتار به متن و سخنرانانی ها هستند که کلمه و عبارت مورد نظر را با صدای بلند تلفظ می کنند. این امر ارتباطات سریعتر را تضمین می کند، که در موارد اضطراری می تواند بحرانی باشد. آنها همچنین با لغت نامه های پر از کلمات و عبارات رایج همراه هستند و شامل ویژگی هایی همانند ساعت های جهانی، مبدل های ارز و ساعت زنگ دار می باشند که تجربه سفر شما را آسان می کند.

Top Ten Reviews در هر زمانی که ممکن باشد، تمامی محصولات و خدمات را در آزمایشهای دستی که هر کدام تقریبا تجربیات یک مصرف کننده را شبیه سازی می کنند، بررسی می کند. تولید کنندگان هیچ تاثیری بر روش شناسایی ارزیابی ما ندارند و یا روش دیگری را برای هر یک از جزئیات ارائه نمی دهند تا از طریق خواندن بررسی های ما در دسترس باشد. نتایج ارزیابی های ما قبل از انتشار به شرکت ها ارائه نمی شود.

کدام یک مناسب تر است، مترجم الکترونیک یا برنامه گوشی؟

امروزه تقریبا برای همه چیز برنامه ای وجود دارد. اگر گوشی هوشمند دارید، می توانید یک برنامه مترجم را به ازای کسری از هزینه خرید یا یک مترجم متن قابل حمل دانلود کنید. پس چرا هنوز بازار قابل ملاحظه ای برای مترجمان الکترونیکی وجود دارد؟ پاسخ ساده است: همه افراد گوشی هوشمند ندارند.

علاوه بر این، حتی کسانی که گوشی های هوشمند دارند، ممکن است مترجمان الکترونیکی را ترجیح دهند زیرا به اینترنت و یا اتصال تلفن همراه به توابع نیاز ندارند. اگر به جایی می روید که هیچ پوشش سلولی ندارید یا اگر نگران هزینه های رومینگ داده های بین المللی هستید، ممکن است یک مترجم الکترونیکی را به عنوان کت و شلوار سفر خود در نظر بگیرید.

مترجمین الکترونیک: آنچه که ما ارزیابی کردیم، آنچه یافتیم

ما طیف گسترده ای از مترجمان زبان های قابل حمل را بررسی کردیم تا تعیین کنیم که کدام یک ویژگی های مهم تری برای مسافران سرزمین های خارجی دارد.کشف کردیم که یک دستگاه ترجمه بیش از یک توانایی ساده برای ترجمه یک کلمه یا عبارت به زبان دیگر است. هنگام تصمیم گیری خرید خود این نکات را در نظر بگیرید و توجه داشته باشید که ارزان ترین دستگاه همواره به معنای بهترین بودن آن نیست.

زبان ها: هر چه بیشتر، بهتر

با سفر به خارج از کشور، شما می توانید با زبان های متعددی که صحبت نمی کنید روبرو شوید. ما بهترین مترجمان الکترونیکی را پیدا کردیم که توانایی ترجمه بسیاری از زبانهای مختلف را دارند. این دستگاه ها معمولا گران تر هستند، اما می توانند در بسیاری از مکان ها مفید باشند. مترجمین الکترونیکی مانند Atlas SD302 یا BBK AM103 در عملکرد خود محدود هستند زیرا آنها فقط می توانند دو زبان را ترجمه کنند، از جمله انگلیسی - در حالی که یک دستگاه مانند ECTACO 500AL قادر به ترجمه بسیاری از زبان ها است، به این معنی که شما می توانید به طور قابل توجهی مسافت بیشتری را بپیمایید.

فراتر از ترجمه: زبان جدیدی را به خود آموزش دهید.

مترجمان زبان ساده قابل حمل به شما در برقراری ارتباط با دیگران کمک می کنند، اما بهترین دستگاه های موجود در بازار نیز می توانند به یادگیری زبان جدید کمک کنند. به این ترتیب، ما یک مترجم الکترونیکی را پیشنهاد می کنیم که متن ترجمه شده را با صدای بلند بخواند - به شما ابزاری را ارائه می دهد که نه تنها می توانید بپرسید نزدیک ترین wc کجاست بلکه تلفظ صحیح را یاد می گیرید، درنتیجه می توانید به طور صریح صحبت کنید.

ویژگی های اضافی و لوازم جانبی

پیدا کردن یک مترجم الکترونیکی آسان است، اما بهترین مترجمین آنهایی هستند که شامل ویژگی های اضافی و لوازم جانبی باشند. برخی از مترجمان الکترونیکی با مبدل های پولی مفید، ساعتهای جهان و ساعت زنگ دار عرضه می شوند. دیگر ویژگی ها شامل کیف حمل که دستگاه را در مقابل آسیب ها محافظت می کند، آداپتورهای AC برای استفاده بدون قدرت باتری، و پورت هایی که اتصال به کامپیوترها و سایر دستگاه ها را فعال می کنند. علاوه بر این، شما می توانید دستگاه های مترجم زبانی پیدا کنید که بازی های ساده ای داشته باشند که به شما در گذر زمان کمک کند.

نظر و توصیه های ما

ما توصیه می کنیم مسافران جهان دستگاهی انتخاب کنند که قادر به ترجمه بسیاری از زبان ها باشد همانند ECTACO 500AL همراه با 26 زبان و دارای ظرفیت اضافه کردن 23 زبان دیگر از طریق اتصال USB می باشد که در نهایت می تواند 49 زبان مختلف را ترجمه کند. Lexibook NTL1560 با ترجمه 15 زبان رتبه دوم را دارد، در حالی که Lexibook NTL800 رتبه سوم را با قابلیت ترجمه 8 زبان به خود اختصاص داده است. همه این مترجمین نه تنها در ترجمه زبان به شما کمک می کنند، بلکه ویژگی های مفیدی همانند تبدیل ارز و سایر واحدهای قابل اندازه گیری در کشورها را به همراه دارند.

مترجم الکترونیکی مناسب می تواند به جای شما صحبت کند تا شما در امنیت و اعتماد به نفس کامل سفر کنید. با استفاده از یک مترجم متن قابل حمل در جیب خود، می توانید بیش از آنچه که فکر می کنید از سفر خود لذت ببرید در غیر این صورت مجبور خواهید بود بیش از نیمی از وقت خود را به جای برقراری ارتباط با مردم محلی، صرف بازی با کلمات کنید.

 با ادامه این مقاله در بخش بعدی با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 


منبع: Best Electronic Translators Reviews
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: