مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

آمازون دارای کابل اترنت 50 پا است که کمتر از 7 دلار می باشد.

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

Wi-Fi عالی است، اما فقط برای بازی های آنلاین،Twitch broadcasting ، و یا هر چیز دیگری که نیاز به اتصال پایدار و پهنای باند بالا داشته باشد تنها از طریق یک کابل انجام خواهد شد.

اگر در یک فروشگاه آجر و ملات ایستادید، یک کابل اترنت طولانی می تواند بیش از 25 دلار برای شما هزینه داشته باشد. با این حال، در حال حاضر آمازون کابل اترنت CAT 6 مجهز به 50 فوت را تنها به ازای  6.90 دلار ارائه می دهد. این باعث می شود که بتوانید با ارزان ترین قیمت، از خانه خود به نزدیک ترین روتر خارج از خانه، دسترسی داشته باشید.

این مورد توسط CableMonsta فروخته می شود، اما آمازون آن را انجام می دهد و تحت سیاست بازگشت آمازون قرار دارد. برای به دست آوردن قرارداد، با حساب آمازون خود وارد شوید، سپس کوپن "خرید 1، دریافت 42٪ تخفیف" در زیر قیمت را بازخرید کنید. (ممکن است لازم باشد که از یک رایانه رومیزی وارد سیستم شوید) تخفیف را در هنگام پرداخت مشاهده خواهید کرد.

کابل سفید است و به گفته CableMonsta، بسیار انعطاف پذیر است. از آنجا که این مسطح است، می تواند به راحتی زیر فرش ها یا در گوشه ها (شاید حتی زیر دروازه ها) قرار گیرد. CableMonsta می گوید این کابل ها با تضمین طول عمر (جایگزین های رایگان و بازپرداخت کامل) همراه هستند.

علاوه بر کابل اترنت، شما همچنین چهار تسمه Velcro و 10 کابل را دریافت می کنید.


 هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: