مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بررسی بهترین نرم افزار مدیریت HOA بخش دوم

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

بخش دوم

بررسی ATG

C3 یک راه حل نرم افزاری مدیریت HOA از Advanced Technology Group می باشد. برای هر دو، دسکتاپ و تلفن همراه در دسترس است ، C3 در محیط ابری کار می کند و از ماژول ها استفاده می کند تا بتوانید یک راه حل را مطابق با نیازهای جامعه HOA یا کسب و کار مدیریت اموال خود بسازید.

پلت فرم تلفن همراه C3 اجازه می دهد زمانی که مدیران جامعه در دفتر نیستند، با ارتباطات و کار، در ارتباط باشند. پلتفرم تلفن همراه اطلاعات را هنگامی که اتصالات آهسته یا در دسترس نیست، ذخیره می کنند، بنابراین مدیران می توانند تقریبا از هر مکان با آنها کار کنند.

ماژول مدیریت مالی در این نرم افزار HOA شامل ویژگی های کلیدی دفترچه ای، حساب های قابل پرداخت و قابل دریافت، بودجه بندی و مدیریت محرمانه می باشد. بیانیه ها، صورتحساب ها، گزارش ها و فرم های 1099 می توانند به طور مستقیم از نرم افزار تولید شوند و شما می توانید برخی از گزارش ها و قابلیت ها را با راه حل های شخص ثالث ادغام کنید.

ماژول مدیریت ارتباط این نرم افزار HOA به شما اجازه می دهد سابقه صاحبان املاک یا مستاجرین را حفظ کنید، ارتباطات جمعی را پردازش کنید و نامه ها و قالب های سفارشی ایجاد کنید. نرم افزار مدیریت جامعه HOA همچنین شامل یک ماژول سفارش کار است، بنابراین شما می توانید شرایط کار، وظایف و برنامه های مدیریت را وارد کنید. همچنین می توانید سفارشات کاری را به صورت گزارش، درخواست فروشندگان یا فاکتورهای مورد نیاز تبدیل کنید.

به عنوان نرم افزار مبتنی بر ابر، C3 به صاحب خانه ها یا مستاجران، ادغام وب و عملکرد پورتال را ارائه می دهد. صاحبان خانه می توانند برای مشاهده صورتحساب یا مانده حساب، وارد حساب سابق خود و برای پرداخت هزینه ها یا هزینه های کاری وارد سیستم شوند. همچنین می توانید از ماژول های ارتباطی برای به روز رسانی  مقررات و یا رویدادها مربوط به صاحبان خانه و یا ساکنان استفاده کنید.

C3 به مشتریان مدیریت HOA خود، پشتیبانی کامل را ارائه می دهد. پشتیبانی از طریق تلفن و ایمیل در دسترس است. محصول به طور منظم به روز می شود و پشتیبانی فنی شامل تبدیل داده ها به هنگام وارد کردن اطلاعات از نرم افزار دیگر است. C3 همچنین آموزش آنلاین برای کسانی که به محصول جدید و یا برای جوامع HOA که به دنبال راه حل در میان کارکنان و ساکنان هستند، ارائه می دهد.

علاوه بر پشتیبانی فنی، نرم افزار C3 شامل برخی از اقدامات امنیتی است. مدیران می توانند مجوزهای مبتنی بر نقش را ایجاد کنند که توسط رمز عبور محافظت می شوند. همچنین می توانند رمزهای عبور را بازنویسی کرده و پروفایل های کاربران را ایجاد کنند.

C3 یک راه حل جامع مدیریت HOA است که احتمالا برای سازمان های کوچک و بزرگ استفاده می شود. از آنجا که محصول قابل تنظیم است و نیاز به سازماندهی متفاوتی دارد، باید با گروه فناوری پیشرفته تماس بگیرید.

بررسی bazinga

bazinga پس از اینکه شاهد اختلافات جامعه HOA برای خود بود، توسط Joseph Nakhla طراحی شده است. bazinga یک قطعه نرم افزار تجاری نیست بلکه یک ابزار مدیریت جامعه HOA می باشد. این برنامه به ساکنان و شوراها اجازه می دهد تا جامعه HOA را در ارتباط، مستند سازی و نظارت قرار دهند.

پلت فرم پایه، برای این نرم افزار مدیریت HOA هیچ هزینه ای ندارد، هر چند توسعه دهنده در حال کار بر روی یک مدلی است که افزودنی های پرداخت شده را برای شوراها ارائه می دهد. پلت فرم پایه شامل توابع نگهداری حساب، مانند لیست های ساکن و واحد، شماره تماس اضطراری، آرشیو های تاریخی و مجله مدیر است.

توابع ارتباطی و ارتباطی موجود در این پلت فرم مدیریت HOA عبارتند از پیام خصوصی، اعلان های تلفن همراه، اعلان های اجتماعی و پیام های باز، اعلان های ایمیل و اطلاعیه های دسکتاپ. ساکنان می توانند از طریق اینترنت به نرم افزار HOA وارد شوند و درخواست ها را انجام دهند و دستور کار را پیگیری کنند. شوراها می توانند برای پیگیری رزروهای دوستانه، مدیریت گردش کار و سفارشی کردن بلیط ها وارد سیستم شوند.

جمله " نرم افزار HOA مبتنی بر ابر است" به این معنی است که داده ها از هر کجا قابل دسترسی هستند و شما می توانید از انواع دستگاه ها برای مدیریت توابع استفاده کنید. می توانید مجوز های مبتنی بر نقش را برای محافظت از اطلاعات حساس تنظیم کنید و پلت فرم bazinga به شما اجازه می دهد تا سازمان سند را ایجاد کرده و از امنیت ابری و پشتیبان گیری استفاده کنید. ساکنان ممکن است از دسترسی ابر و تلفن همراه با دریافت به روز رسانی های فوری از شورا یا همسایگان در مورد رویدادها یا مسائل درون جامعه بهره مند شوند. این پلت فرم می تواند برای برنامه ریزی یک رویداد، اطلاع رسانی به ساکنان در مورد قوانین جدید و یا نظرسنجی غیر رسمی از جامعه استفاده شود.

با توجه به وب سایت شرکت، bazinga به خوبی برای ساختمان ها در هر نقطه از 10 تا 300 واحد مناسب است. شما می توانید از پلت فرم برای مدیریت جامعه استفاده کنید حتی اگر ساختمان خود را به طور حرفه ای مدیریت می کنید، از آنجا که این پلت فرم برای اعضای شورا طراحی شده است، این کمیته مجموعه ای را فراهم می کند که به شوراها کمک می کند که ساکنان برنامه را در هنگام اجرای آن مطلع کنند، زیرا دسترسی ساکنین به این پلت فرم برای استفاده از قابلیت های نرم افزار مهم است.

این نرم افزار شامل هیچ ماژول حسابداری یا تجاری نمی شود، زیرا برای آن نوع فعالیت طراحی نشده است. اگر شما یک گروه HOA هستید که همچنین فعالیت های تجاری خود را برای جامعه خود مدیریت می کند، نیاز به انتخاب یک نرم افزار دیگر یا استفاده از bazinga در ارتباط با یک محصول حسابداری و مدیریت دارید.

 


منبع: Best HOA Management Software Review
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: