مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بررسی بهترین نرم افزار مدیریت HOA بخش اول

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

بخش اول

نرم افزار مدیریت HOA با فرمت های مختلف و ویژگی هایی مانند دایرکتوری ها، جوامع مجازی، سیستم های پیام رسانی و ادغام حسابداری برای مدیریت و یا اجاره همراه است. انتخاب راه حل مناسب بسیار مهم است، زیرا برخی از نرم افزارها به سمت استفاده از کسب و کار هدایت می شوند، در حالیکه گزینه های دیگر، توابعی را برای استفاده صاحبان خانه در یک انجمن ارائه می دهند. برخی از گزینه های نرم افزار عبارتند از TOPS Professional، Buildium وSmart HOA  .

نرم افزار HOA: به دنبال چه چیزی باشیم

قبل از شروع جستجوی خود برای نرم افزار مدیریت HOA، نحوه استفاده از آن را در نظر بگیرید. بنابراین خواهید فهمید چه ویژگی هایی برای سازمان و مشتریان شما مهم است. سایر مواردی که باید در نظر بگیرید شامل نحوه تحویل نرم افزار و هدف مخاطب برای محصول می باشد.

مبتنی بر ابر یا نصب شده است

اکثر نرم افزار ها برای گروه ها یا شرکت های HOA در نسخه های مبتنی بر ابر یا نصب شده می باشند. نرم افزار ابر مبتنی بر وب در اینترنت قرار دارد، گزینه های دسترسی متنوع و کاهش هزینه های مربوط به سرور یا سخت افزار مورد نیاز را ارائه می دهد. نسخه های نصب شده ممکن است انتخاب خوبی برای دفاتر تک و یا افرادی است که یک محیط HOA را مدیریت می کنند، اما نصب و راه اندازی سرویس گیرنده اغلب نحوه به اشتراک گذاری اطلاعات را محدود می کند. برای اکثر گروه های HOA و محیط های کسب و کار مربوطه، نرم افزار مبتنی بر ابر یک راه حل مقرون به صرفه و کارآمد است.

کسب و کار یا سازمان

بیشتر نرم افزارهای مدیریت HOA به دو دسته تقسیم می شود: نرم افزار طراحی شده برای کسب و کارها و راه حل های مدیریت اموال طراحی شده برای سازمان هایی که توسط صاحب خانه ها اداره می شوند. اولین دسته ممکن است شامل توابع برای حسابداری، نگهداری و مدیریت سفارش کار و قرارداد باشد. دومین دسته شامل مدیریت عضویت و ارتباطات به عنوان ویژگی های اصلی می باشد. اگر نرم افزاری محیط کسب و کار را هدف قرار دهد، ممکن است انتخاب مناسبی برای یک گروهی از صاحب خانه ها و بالعکس نباشد.

امکانات

مدیریت عمومی HOA نیاز به ویژگی هایی نظیر مدیریت تماس و عضویت، دایرکتوری ها، توابع ایمیل و مدیریت اسناد. ویژگی های بسیار جذاب شامل انجمن های اجتماعی، تقویم و پردازش پرداخت آنلاین برای هزینه های HOA ، دارد. کسب و کارهایی که تقسیم بندی می شوند می توانند از همه این ویژگی ها بهره مند شوند اما آنها همچنین می خواهند حسابداری یا توانایی ارتباط را با نرم افزار حسابداری موجود و همچنین راه حل های مدیریت اموال، مانند بلیط های کاری آنلاین یکپارچه کنند.

امنیت

امنیت برای هر مشتری برنامه HOA ضروری است. حداقل، شما باید از داده های صاحب خانه محافظت کنید که احتمالا شامل نام کامل، آدرس، شماره تلفن و ایمیل است. اگر قبلا پرداخت های آنلاین را برای هزینه HOA یا اجاره قبول کرده اید،  همچنین نیاز به راه حل های HOA دارید که با استانداردهای صنعت کارت پرداخت مطابقت دارند. نرم افزار امن، از صاحبان خانه و صاحبان کسب و کار و یا انجمن ها محافظت می کند. یک برنامه نرم افزاری ارتباطی صاحب خانه قوی می تواند استرس را برای کمیته ها یا دیگر مسئولان انجمن کاهش دهد. با ساده سازی فرایندها و ارتباطات، همچنین خطر سوء تفاهم و یا ناکارایی را کاهش می دهد. انتخاب نرم افزار مناسب می تواند به شما در دستیابی به این مزایا کمک کند.

بررسی AssociationVoice

نرم افزار مدیریت HOA مبتنی بر ابری است که به منظور کمک به جوامع HOA و مدیریت ساختمان با ارتباطات، حسابداری و توابع مدیریت روزانه طراحی شده است. این نرم افزار در نسخه های مختلف عرضه می شود و دارای تضمین برگرداندن پول در 90 روز می باشد.

 برای جوامع، شرکت ها، ساختمان ها یا مدیران املاک، نرم افزار مدیریت HOA را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید یک نسخه تلفن همراه را انتخاب کنید تا مستاجران و کارمندان بتوانند در دستگاه های تلفن همراه دسترسی پیدا کنند. نسخه اصلی AssociationVoice Lite نامیده می شود و شامل میزبانی وب حرفه ای، انتشار DIY، ردیابی پرداخت ها، طرح های قالب، مدیریت رویداد و تقویم و گزارش های ترافیکی وب سایت می باشد. نسخه Lite نیز شامل توانایی ساکنین در پرداخت هزینه، دریافت هشدار و دسترسی به اسناد منتشر شده توسط مدیریت جامعه HOA می باشد.

نسخه های دیگر شامل قابلیت هایی مانند دسترسی مبتنی بر نقش، چندین صفحه، فرم ها و ردیابی و پشتیبان گیری روزانه است. تمام نسخه های این نرم افزار HOA شامل هیئت مدیره انجمن می شود که به ساکنان و شرکت های مدیریت اجازه می دهد تا پست های خوانده شده، پیام های خوانده شده، اعلامیه ها، مقررات پست و انتشار رویدادهای تقویم را ارسال کنند.

برخی از صفحات وب سایت AssociationVoice به شما امکان استفاده از توابع تبلیغ کننده را می دهد تا بتوانید از طریق صفحات درآمد بیشتری کسب کنید. . نسخه های سازمانی و کسب و کار شامل ادغام با نرم افزار حساب مشترک است، بنابراین شما مجبور نیستید اطلاعات مربوط به هزینه ها و هزینه های پرداخت شده از طریق نرم افزار HOA را دوباره وارد کنید.

AssociationVoice برای محصولات خود، پشتیبانی وب و تلفن همراه را ارائه می دهد، و همچنین برخی از نکات آنلاین را نیز ارائه می دهد. شما می توانید یک نمونه ای از طرح پیاده سازی را در سایت AssociationVoice به منظوره کمک به ایجاد آمادگی برای اجرای نرم افزار جدید HOA در جامعه یا کسب و کار خود، داشته باشید. در صورت انتخاب AssociationVoice ، باید انتخاب های انجام دهید همانند چه کسی سایت را مدیریت خواهد کرد و چگونه ساکنان را در مورد عملکرد سایت آموزش خواهید داد.

AssociationVoice خدمات مختلفی را ارائه می دهد که برای انواع جوامع و شرکت های مدیریت ساختمان، امکان یافتن گزینه های نرم افزاری مناسب را برای آنها فراهم می کند. این نرم افزار مبتنی بر وب است، و به شما این امکان را می دهد که با مستاجرین از راه دور به وسیله اینترنت، متصل شوید. AssociationVoice برای راه اندازی وب سایت با شما کار می کند، که ممکن است این ویژگی، از نرم افزار انتخاب خوبی برای کسانی که تجربه کمی در مدیریت پورتال وب دارند، بسازد.

با ادامه این مقاله در بخش بعدی با ما همراه باشید.


منبع: Best HOA Management Software Review
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: