مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بهترین سیستم های زمان و حضور و غیاب 2017

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

به منظور کمک به یافتن سیستم حضور و غیاب مناسب، دهها گزینه را مورد بررسی و تحلیل قرار دادیم. در این مقاله مجموعه ای از بهترین گزینه های 2017 سیستم های زمان و حضور وغیاب و نحوه انتخاب آنها را بیان می کنیم.

بهترین سیستم زمان و حضور و غیاب برای شرکت های کوچک:

Stratustime

 Stratustime همه مواردی که کسب و کارهای کوچک در یک زمان و سیستم حضور و غیاب لازم دارند را ارائه می دهد. راه حل مبتنی بر ابر مجموعه جامعی از گزینه های ردیابی زمان است، کارمندان قادر خواهند بود زمان های ورود و خروج خود را از طریق ساعت های سنتی، کامپیوترهای متصل به اینترنت، دستگاه های تلفن همراه و تلفن ثبت کنند.

این سیستم همچنین زمان پرداخت را مدیریت می کند، برنامه های کارمندان را تولید می کند، بر ساعت های اضافه کاری نظارت دارد، با طیف گسترده ای از خدمات حقوق و دستمزد ادغام می شود و دارای گزینه های مختلف تلفن همراه می باشد.

ما از استفاده از پورتال آنلاین آسان ، خدمات مشتریان شرکت و هزینه ماهانه مقرون به صرفه سیستم تحت تاثیر قرار گرفته ایم.

بهترین سیستم زمان و حضور و غیاب برای شرکت های بسیار کوچک: UAttend

سیستم حضور و غیاب و زمان UAttend برای کسب و کارهای کوچک بسیار مناسب است زیرا مبتنی بر ابر است و نیازی به نصب نرم افزار خاصی ندارد. این سیستم بسیار انعطاف پذیر است، به کارکنان اجازه می دهد زمان ورود و خروج خود را با مرورگرهای وب، دستگاه های تلفن همراه و تلفن ها ثبت کنند.

ساعتهای زمانی UAttend، plug-and-play هستند، شامل تضمین های طول عمر و و یکی از ارزان ترین برنامه ها است که پیدا کردیم. علاوه بر توانایی ضبط زمان رفت و برگشت کارکنان، همچنین این سیستم پرداخت مرخصی ها را مدیریت می کند، مدت زمانی که کارکنان بر روی پروژه های خاص کار می کنند را دنبال می کند.

بهترین سیستم زمان و حضور و غیاب برای کسب و کار با یک نیروی کار موبایل : TSheets

TSheets کارکنان راه دور را قادر می سازد تا با لپ تاپ، گوشی های هوشمند، تلفن، پیام های متنی و توییتر، ساعت های ورود و خروج خود را ثبت کنند. علاوه بر این، سیستم نه تنها دقیقا شروع و پایان شیفت کارکنان را ثبت می کند، بلکه محل های آنها در طول روز را نیز ثبت می کند. قیمت این برنامه بسیار مقرون به صرفه است و خدمات مشتری آن جز بهترین ها می باشد.

بهترین سیستم زمان و حضور و غیاب برای کارفرمایان بزرگتر: TimeClock Plus

TimeClock Plus یک سیستم زمان و سیستم مبتنی بر ابر است که سه طرح خدمات مختلف ارائه می دهد، که با قیمت و تعداد ویژگی های متفاوتی همراه است. جامع ترین این برنامه نه تنها شامل چندین راه برای پیگیری زمان ورود و خروج کارکنان می باشد، بلکه دارای زمان پرداختی از بخش مدیریت و ابزار برنامه ریزی می باشد. علاوه بر این TimeClock Plus مقرون به صرفه و استفاده از آن آسان است.

متدولوژی ما

برای تعیین بهترین زمان و سیستم حضور و غیاب ، با لیست همه فروشندگان که شهرت خوبی در اینترنت دارند، آغاز کردیم . (به عنوان مثال خدماتی که به طور مطلوب و همیشگی توسط وب سایت های دیگر مورد بررسی قرار گرفتند). سپس با صاحبان کسب و کارهای کوچک مصاحبه کردیم تا موارد جدیدی را برای اضافه کردن به لیست مان پیدا کنیم.

در نهایت 18 سیستم حضور و غیاب را به عنوان بهترین انتخاب در نظر گرفتیم، که عبارت اند از:

Acrotime from Acroprint, Buddy Punch, Clockspot, ClockVIEW from Acumen, EPAY Systems, Kronos' Workforce Ready, myGeoTracking from Abaqus, NovaTime, stratustime from nettime solutions, TimeAttend from Replicon, TimeClick from Hawkeye Technology, TimeClock Plus, TimeForce from Infinisource, Timesheets.com, TimeStar from Insperity, TSheets, uAttend from Processing Point and Webtimeclock

سپس، در مورد خدمات هر سرویس دهنده، تماشای آموزش ها و نحوه ی فیلم برداری، آزمایش کردن سیستم در صورت امکان، خواندن نظرات کاربر و چک کردن رتبه بندی Bureau Better Business تحقیق کردیم. همچنین قیمت آنها را نیز در نظر گرفتیم. پس از محدود کردن فهرست به 10 نفر، با هر یک از سرویس های خدمات شرکت، به عنوان صاحبان کسب و کار برای سنجش نوع پشتیبانی هر ارائه دهنده، تماس تلفنی (و در صورت امکان چت زنده)  برقرار کردیم.

مهم است که توجه داشته باشیم روند ما شامل قرار دادن خود در ذهنیت یک مالک کوچک تجاری و جمع آوری اطلاعات است که به آسانی برای چنین فردی در دسترس است. تمام تحقیقات ما با بازدید از وب سایت های شرکت، برقراری تماس با مشتریان و مصاحبه با کاربران واقعی انجام می شود.

در مجموع، ما هر سرویس را بر اساس عوامل زیر تحلیل کردیم:

هزینه

قابلیت ردیابی زمان

مدیریت زمان

نظارت بر اضافه کاری

ابزار برنامه ریزی

گزارش های موجود

سهولت استفاده

خدمات مشتری

گزینه های ادغام

دسترسی به تلفن همراه

شکایات اداری Better Business Bureau و رتبه بندی

سیستم های بیومتریک حضور و غیاب و زمان

ما می دانیم که بسیاری از کسب و کار ها به دنبال زمان های بیومتریک و سیستم های حضور و غیاب هستند. این سیستم ها برای ورود به سیستم نیاز به اثر انگشت کارکنان یا اسکن چهره آنها دارند. این موضوع از ورود زمان ورود و خروج همکار غائب جلوگیری می کند.

شرکت ها باید بدانند که تقریبا تمام سیستم های زمان و حضور و غیاب، از جمله بسیاری از بهترین گزینه های ما، گزینه های بیومتریک را ارائه می دهند. تا زمانی که سیستم انتخابی شما با ساعتهای زمان فیزیکی کار می کند، احتمالا از بیومتریک استفاده می کند. تقریبا تمام ارائه دهندگان سیستم زمان و حضور و غیاب که ساعت های فیزیکی را ارائه می دهند، ساعت های بیومتریک را به عنوان یک گزینه انتخاب می کنند.

 


منبع: Best Time and Attendance Systems 2017
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: