مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بهترین نرم افزار سفر و نقشه

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

 چرا نرم افزار نقشه برداری؟

نرم افزار سفر و نقشه به شما کمک می کند تا نقشه های دقیق و سفارشی را برای سفر به مقصد بعدی، تعطیلات تابستانی و یا سفر بی نقص و با اطمینان خود، ایجاد کنید.

بر خلاف سرویس آنلاین مسیر رانندگی یا نقشه های سنتی و نقشه توپوگرافی، نرم افزار نقشه برداری ویژگی های هوشمندانه ای را ارائه می دهد که می تواند مسیر سفر شما را تغییر دهد. امکاناتی مانند، Points of Interest (POI)  ، که شما را قادر به اضافه کردن یا جستجو نقاط توقف خاص می سازد، GPS یا ابزار ایمنی مانند ردیابی زمان واقعی، ناوبری صوتی و اطلاعات تماس برای خدمات اضطراری محلی.

ویژگی های ابزار رسم دستی اجازه می دهد تا شما به راحتی تصاویر، متن یا لینک های اینترنتی را برای شخصی سازی نقشه هایی که می توانید به اشتراک بگذارید، وارد کنید یا برای خودتان نگه دارید. این ابزارهای رسم همچنین می توانند مسیرهای برنامه ریزی شده را نشان دهند؛ حتی برخی از آنها به شما اجازه می دهند مسیرهای متعددی را در همان نقشه رسم کنید.

نرم افزار نقشه برداری به شما اجازه بررسی امکانات بی پایان - در جاده ها، مسیرها  و  کامپیوترها را می دهد.

اگر قصد برنامه ریزی یا ایجاد یک نقشه سفارشی دارید، لطفا به مقایسه های جانبی TopTenREVIEWS  و بررسی های جامع  مراجعه کنید، و مقالات مرتبط به سفر را برای شروع ماجراجویی خود مطالعه کنید.

نرم افزار نقشه برداری: به دنبال چه چیزی باشید

ما دو نوع نرم افزار نقشه برداری سفر را برای این گونه برنامه های سفر مبتنی بر خیابان ها و توپوگرافی مورد بررسی قرار دادیم و جوایز جداگانه ای را برای هر دسته تقسیم کردیم.

نرم افزار Street Travel Mapping  بر روی مسیرهای رانندگی و نقاط مهم تمرکز دارد. به طور معمول نقشه ها شامل شبکه های شهر، جاده ها و بزرگراه ها و اطلاعات تماس برای جاذبه های محلی می باشند.

نرم افزار نقشه برداری سفر بر اساس توپوگرافی، برای افرادی است که قصد سفر به بیابان را با وسیله نقلیه و یا جاده ای دارند مناسب می باشد. معمولا برنامه ها شامل نقشه های topo یا ابزار نقشه برداری با اطلاعات ارتفاع و اطلاعات زمین می باشند.

قبل از انتخاب نرم افزار نقشه برداری، نیازهای خود را شناسایی کنید. آیا می خواهید از نرم افزار نقشه برداری برای ساخت نقشه توپوگرافی پیچیده با مسیرهای دستی طراحی شده استفاده کنید؟ آیا نیازمند هزینه های سفر تجاری هستید؟ یا شاید، می خواهید که یک تعطیلات خانوادگی را از دست ندهید؟

هنگامی که می دانید چطور می خواهید از نرم افزار نقشه برداری استفاده کنید سپس می توانید تصمیم بگیرید چه امکاناتی نیاز دارید، به چه مقدار قدرت سفارشی سازی برای نقشه های خود نیاز دارید و چقدر زمان صرف یادگیری نرم افزار می کنید.

هنگام ارزیابی بهترین نرم افزار نقشه برداری برای خود، معیارهای زیر را که TopTenREVIEWS برای ارزیابی برنامه ها استفاده می کند را در نظر بگیرید:

سهولت استفاده

نرم افزار نقشه برداری باید برای ایجاد یک نقشه با استفاده از ویژگی ها و ابزارها، به کمترین امکانات نیاز داشته باشد.

مجموعه ویژگیها

اول، حالت سفر خود را تعیین کنید و سپس ویژگی های نرم افزار را جستجو کنید تا بهترین برنامه متناسب با خود، خیابان یا توپوگرافی را انتخاب کنید. امکانات برای هر نوع نرم افزار، متفاوت است. به طور کلی، دقت و سفارشی سازی کلیدی هستند.

سهولت راه اندازی

نرم افزار نقشه برداری باید به راحتی راه اندازی و نصب شود.

راهنما / پشتیبانی

تماس آسان و به موقع تولید کنندگان با مشتریان خود مهم است. نمایه سازی و جستجوی توابع برای کمک و پشتیبانی ایده آل است.

سفارشی سازی نقشه

تفاوت بین نرم افزار نقشه برداری و نقشه های سنتی، سفارشی سازی شخصی نقشه ها است. نرم افزاری که اجازه می دهد عکس و ابزارهای رسم برنامه سفر شما را به سطح جدیدی ببرد.

نقاط مورد علاقه (POI)

مکان ها و سایت ها، مانند نشانه های تاریخی، مراکز تفریحی، ایستگاه های استراحت، و رستوران ها در طول یک نقشه مشخص شده به عنوان آیکون نمایش داده می شوند. بسیاری از برنامه های نقشه برداری به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید کدامیک از آیکون های مورد نظر شما نمایش داده شود و کدامیک از اطلاعات تماس را برای خدمات محلی داشته باشید.

ویژگی های ایمنی

مسافرت می تواند خطرناک باشد، به خصوص در مناطق ناآشنا. به دنبال نرم افزارهای نقشه برداری با ویژگی هایی باشید که شما را در مسیر نگه دارد و برای دسترسی به اطلاعات مسافرتی به روز شده، اطلاعات تماس  را ارائه دهد.

 


منبع: The Best Travel & Map Software
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: