مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

ما چگونه سرعت اینترنت مرورگر خود را آزمایش می کنیم؟

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

برای اجرای تست سرعت مرورگر وب، چند آزمایش ساده انجام دادیم. این تستها با استفاده از سیستمDell  بر روی ویندوز XP  روی سرور شرکت انجام شد. تمام مرورگرها قبلا دانلود شده و روی سیستم نصب شده اند. زمان با استفاده از ویژگی کرونومتر بر روی یک گوشی هوشمند LG Chocolate  ثبت شده است. در آزمون های زیر زمان های از دست رفته به نزدیکترین دهم ثانیه ثبت شده است:


چه مدت زمانی یک مرورگر اینترنتی برای راه اندازي و بارگذاری صفحه اصلی نیاز دارد؟

برای انجام این تست، هر مرورگر (برای اولین بار پس از بوت شدن از کامپیوتر)، با کلیک بر روی میانبر دسکتاپ ،آغاز می شود. زمان، با کلیک ماوس شروع می شود و تا بارگذاری کامل صفحه اصلی بر روی مرورگر (TopTenREVIEWS.com) ثبت می شود. این فرایند چندین بار، هر بار از یک کامپیوتر دیگری آزمایش شد. ما میانگین نتایج چندگانه را گزارش می کنیم.


میانگین زمانی که مرورگر برای شروع کار نیاز دارد چقدر است؟

ما همچنین چندین بار پس از اولین بار، فرآیند راه اندازی صفحه را انجام دادیم و نتایج آن را ثبت کردیم. بدیهی است که راه اندازی سریعتر از زمان دوم و سوم بود، اما برخی از آنها نشان دادند که بیشتر از دیگری بهبود یافته است. ما دوباره میانگین آماری آزمایش های متعدد را گزارش می کنیم..


انتقال صفحه به صفحه دیگر بر روی مرورگر چه مدت طول می کشد؟

  این آزمون، زمان  بارگیری کامل مرورگر اینترنت در Google.com گرفته شد،به محض فشردن کلید Enter به منظور هدایت NYTimes.com زمان بندی شروع شد. زمان پس از اینکه صفحه به طور کامل بارگذاری شد ثبت شد. زمانها به عنوان یک میانگین آماری از آزمون های چندگانه گزارش شد.

برای آزمون استقامت هر مرورگر وب ما نیز تست ناوبری قبلی را تکرار کردیم، بارگیری برای هر مرورگر وب از NYTimes.com به صفحه LATimes.com مدت زمانی طول می کشد. این سایت های خبری ویژه به دلیل سازگاری با مرورگرهای اینترنتی، محبوبیت و انواع مطالب در صفحه اصلی خود انتخاب شده اند.منبع: How We Tested Internet Browser Speed
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: