مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

سیستم شناسایی چهره(2)

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

بخش دوم

Animetrics

Headquartered در کانوی،  N.H، یک توسعه دهنده پیشرو از برنامه های کاربردی تشخیص چهره پیشرفته و راه حل های مدیریت هویت صورت است که باعث رضایت بازار نسل بعدی بیومتریک صورت در دولت، امنیت ملی و اجرای قانون می شود. فناوری ثبت شده Animetrics ، FACEngine(R) را نمایان می کند. او پیشرفته ترین موتور تشخیص چهره پس از تمام راه حل های بیومتریک صورت Animetrics است. FACEngine  حتی اگر تصاویر صورت "ایستا" یا "مستقیم" نباشند به صورت پویا تصاویر سه بعدی دقیق و مفیدی را از تصاویر و ویدیو 2D ارائه می دهد. فناوری ثبت شده Animetrics همچنین FIMS(TM) Cloud, را نمایان می سازد، اولین راه حل مبتنی بر ابر و وب برای جستجوی دقیق، بازیابی، تجزیه و تحلیل و ذخیره سازی تصاویر صورت است که امکان تشخیص سریع و دقیق چهره را در طیف گسترده ای از شرایط عملیاتی و محیط های استقراری فراهم می کند. محصولات Animetrics شامل تشخیص چهره و مدیریت هویت برنامه های کاربردی به نام  FaceR(TM)  ، FaceR MobileID, FaceR CredentialME وFaceR Identity Management Solution آن که یک برنامه مقایسه هویت تحقیقاتی است و  ForensicaGPS(TM) یک SDK تشخیص چهره برای توسعه دهندگان نرم افزار می باشد.


AOptix

هر جا که تأیید هویت مورد نیاز است، ما این روند را یکپارچه و کارآمد می سازیم، که به مردم کمک می کند در امنیت باشند. AOptix تأیید هویت بسیار بصری و دقیق از طریق ترکیبی از تشخیص عنبیه و سایر بیومتریک ها ارائه می دهد.


APIARY

از سال 2008 ارائه بهترین راه حل ها در  Access Control, Biometrics, Face Recognition و Integrated Security Solution. تکنولوژی ساده و پیشرفته سازگار با تکنولوژی های عمومی، گذشته و آینده است. یکپارچه سازی با دوربین مدار بسته و دیگر اجزای امنیتی، مقرون به صرفه و مقیاس پذیر سیستم.


Applied Recognition

شناخت کاربردی متخصص در توسعه تشخیص چهره و شناسایی فن آوری است. ما در حال ارائه مجوز برای انواع کیت های توسعه نرم افزاری در سیستم عامل های ویندوز، اپل، اندروید و iOS و همچنین خدمات سرور و API هستیم. Applied Rec ، هزینه، زمان و خطر توسعه محصول را با دسترسی به تکنولوژی که طی بیش از ده سال کامل شده است، کاهش می دهد.


Argus TrueID

 بیش از 18 سال است که Argus Global با مشاوران، کارشناسان و مشتریان کار می کند تا راهکارهایی را که از فناوری های بیومتریک برای بهبود و اتوماسیون فرایندهای کسب و کار ایمن استفاده می کنند، بسازد.


Asure Software

نرم افزار Asure به شرکت ها کمک می کند نیروی کار جهانی و تلفن همراه را با راه حل های مبتنی بر SaaS که مردم، زمان، فضا و دارایی را با یکدیگر همراه می کنند، مدیریت کنند. ما در خدمت مشتریان سراسر جهان با راه حل های مدیریت کار و نیروی کار، ارائه راه های نوآورانه برای کمک به نیازهای یک نیروی کار مداوم هستیم.


Aurora Computer Services Ltd

Aurora، پیشگام انگلستان در فن آوری تشخیص چهره است. تکنولوژی ما شامل حالت های قابل مشاهده و مادون قرمز، تشخیص چهره، تجزیه و تحلیل کیفیت تصویر، تایید و شناسایی است. این راه حل برای ثبت 15 میلیون معاملات در سال استفاده می شود. و اکنون تطبیق تصویر مبتنی بر ابر ارائه می دهیم.


AuthenticID

مردم نمی خواهند به مرکز ثبت نام بروند تا اثر انگشت، عکس خود را گرفته و یا خود را نشان دهند. ما فرایند ثبت نام را بدون دردسر و قابل اطمینان تر از رفتن به مرکز ثبت نام می کنیم. ما اسناد را تأیید می کنیم، موقعیت جغرافیایی و جزئیات دستگاه را جمع آوری می کنیم.


Aware, Inc

Aware ، نرم افزار بیومتریک را برای اجرای قانون، مدیریت مرزی و دفاع فراهم می کند. محصولات شامل SDKs، برنامه های کاربردی، تلفن همراه، و یک پلت فرم middleware که به صورت خودکار اتوکد بیومتریک، انتزاع سخت افزاری، قالب بندی داده ها، گردش کار و تطبیق برای اثر انگشت، چهره و عنبیه انجام می شوند.


Axon Wireless International

Axon Wireless، راه حل کامل کلید KYC برای بانک ها، دولت ها و عملیات های تلفن همراه را ارائه می دهد. آنها مجموعه نرم افزاری جامع و سخت افزاری تلفن همراه را توسعه داده اند. خلاصه ای از سیستم، موبایل (آندروید) ضبط داده های مشتری، ارسال، گزارش کامل CRM سیستم.


Bio-Metrica LLC

Bio-Metrica LLC، یک ارائه کننده راه حل با نمونه کارها است که شامل AFIS قانونگذاری، مدنی، کنترل دسترسی فیزیکی و منطقی، واحد بیومتریک موبایل (MBU) و میانجی برنامه BII است که برنامه های چند منظوره را بر اساس یک پلت فرم با روش های چندتایی / اعتبار سنجی ارائه می دهد.


BioGuard

BioGuard ، یک توسعه دهنده پیشرو از راه حل های بیومتریک نوآورانه، اختصاصی برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی - برای کسب و کار، دولت، امنیت و استفاده از خانه است. هدف ما توسعه و پیاده سازی محصولات و راه حل های بیومتریک با کارایی بالا و کاربر پسند است که به به طور فزاینده ای، سرعت نیاز به شناسایی و مقابله با پدیده سرقت هویت در حال رشد است.


 


 


 


 


 


 منبع: Facial Recognition
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: