مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

سیستم شناسایی چهره(1)

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

بخش اول

معرفی

سیستم تشخیص چهره یک برنامه کامپیوتری برای شناسایی خودکار یا تایید یک فرد از یک تصویر دیجیتال یا یک قاب ویدئویی از یک منبع ویدئویی است. معمولا در سیستم های امنیتی استفاده می شود و می توان آن را با سایر بیومتریک ها مانند سیستم های تشخیص اثر انگشت یا چشم مقایسه کرد.

BioEnable ،سیستم شناسایی چهره قادر به کار در محیط وب، دسکتاپ و موبایل می باشد.

هویت دقیق برای برنامه امنیتی در تاسیسات تجاری، دولتی و نظامی ضروری است. افزایش فعالیت های تروریستی و جنایتکاری، سازمان های مختلف را مجبور کرده که به دنبال آخرین فن آوری های تشخیص چهره باشند.


سیستم مدیریت قوی هویت، متمرکز و مقیاس پذیر تشخیص چهره

BioEnable Face Recognition  ،سیستم مدیریت هویت سازمانی را قادر می سازد تا از فناوری تشخیص چهره D3 به بالا در موبایل، وب و زیرساخت LAN موجود استفاده کنند. شما می توانید آن را در Cloud خود نصب کنید و از آن برای طیف وسیعی از برنامه ها مانند ورود به سیستم کامپیوتر، سیستم های ورودی خروجی، یکپارچه سازی سیستم CCTV و موارد دیگر استفاده کنید. این ترکیب قدرتمند، پیشرفته ترین تکنیک تشخیص چهره و تکنولوژی مقایسه را به پرسنل های موجود در این زمینه ارائه می دهد و نتایج سریع تر و دقیق تری را به همراه دارد.


راه حل جامع تشخیص چهره


        ·            تکنولوژی تشخیص چهره قدرتمند، تصاویر چهره 2D را به 3D تبدیل می کند و صورت منحصر به فرد را ایجاد می کند.

        ·            آن را به پایگاه داده ابر یا پایگاه داده RDBMS برای ذخیره تصاویر صورت و یا قالب پشتیبانی می کند.

        ·            الگوریتم های جستجو و مقایسه نسل بعدی

        ·            ارائه گزارش های دقیق و نمودار برای ردیابی پایگاه داده تصاویر


برنامه های مدیریت شناسایی هویت چهره

دو نوع برنامه را ارائه می دهیم


        ·            مدیریت شناسایی و تشخیص چهره 3D : یک راه حل هویت تلفن همراه با تشخیص خودکار صورت برای اطلاعات، امنیت ملی، نظامی و اجرای قانون است.

        ·            نرم افزار بررسی چهره: یک راه حل بیومتریک با هویت چهره واقعی و برنامه های تجزیه و تحلیل دقیق مورد استفاده در اجرای قانون است. این مورد به صورت دستی تفاوت ها و شباهت های تصاویر صورت در تحقیقات جنایی را مقایسه می کند.


ویژگی های مدیریت شناسایی تشخیص چهره


        ·            بیومتریک چهره پیشرفته برای تصاویر با وضوح کم.

        ·            تشخیص چهره پیشرفته 3D برای تلفن های همراه و دوربین های متصل به وب

        ·            زمان واقعی در پردازش شناسه میدان.

        ·            جستجو در لیست Real-time watch .

        ·            تجزیه و تحلیل قانونی و ابزار مقایسه


در این قسمت نمونه راه حل های تشخیص چهره را بیان خواهیم کرد:


3M Cogent, Inc

3M Cogent سریع ترین، دقیق ترین و پیچیده ترین راه حل های شناسایی بیومتریک در سطح جهان را ارائه می دهد. به عنوان یک رهبر جهانی، 3M Cogent، سیستم های خودکار شناسایی بیومتریک، راه حل های مدیریت هویت و محصولات کنترل دسترسی بیومتریک دولت ها، سازمان های اجرای قانون و مشتریان تجاری در سراسر جهان را فراهم می کند. ایجاد شهرت برای راه اندازی موفقیت آمیز سیستم های بیومتریک انگشت، چهره و عنبیه، محصولات 3M Cogent، اجازه شناسایی در زمان واقعی افراد در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی، از جمله رأی گیری، پناهجویان، مزایای شهروند، اعتبار هویت، مجوز رانندگی، اجرای قانون، تحقیقات جنایی، امنیت مرزی و دیگران را می دهد.


Ace 3 Solutions

یکپارچه سازی سیستمی هستند و راه حل های شناسایی خودکار و داده ها را با استفاده از بیومتریک فراهم می کنند.


ACTAtek

ACTAtek ریشه های آن در ERP و راه حل های فناوری است که به مدیریت نیروی انسانی و امنیت کمک می کند. بیش از پانزده سال پیش تشکیل شده است، ACTAtek، در حال حاضر دفاتر عملیاتی در ایالات متحده آمریکا (کالیفرنیا)، کانادا، هند، تایلند، تایوان، سنگاپور، هنگ کنگ، انگلستان دارد.


Aditya Infotech Ltd

تهیه و توزیع محصولات امنیتی به ویژه در زمینه دوربین مدار بسته، بیومتریک، کنترل دسترسی.


Advanced Biometrics Inc

Advanced Biometrics Inc شرکت مشاوره بیومتریک کانادا با بیش از 15 سال تجربه بین المللی در زمینه تجزیه و تحلیل نیازها، طراحی راه حل و پیاده سازی از جمله برای بزرگترین سیستم از نوع خود در جهان، برای سازمان ملی جنایی بریتانیا می باشد. دارای تخصص خاص در شناخت چهره می باشد.


Airborne Biometrics Group, Inc

محصول FaceFirst کاربران را قادر می سازد بدون آموزش استفاده از معماری ابر قدرتمند ما، هنگام تشخیص چهره ای، تاییدیه تطابق چهره و هشدار دریافت کنند. هر کسی را قادر می سازد که از این فناوری پیشرفته برای ایمنی و امنیت در زندگی روزمره خود استفاده کند.


Allevate Limited

با استفاده از تکنولوژی بیومتریک و شناسایی، اطمینان از شناسایی دقیق با سازمان های انتظامی، اطلاعات و سازمان های دولتی برای افزایش امنیت عمومی به کار می رود.


AmpleTrails

AmpleTrails یکی از پیشگامان دستگاه های حضور و غیاب، سیستم کنترل دسترسی، پیام های توده ای، LMS است. دستگاه های حضور و غیاب چهره و همچنین دستگاه های حضور با اثر انگشت را ارائه می دهد. سیستم کنترل دسترسی با کمک کارت های صورت، انگشت و RFID، کارت های هوشمند، کارت های مجاورت کار می کند.


با ادامه این مقاله در بخش بعدی با ما همراه باشید.


 منبع: Facial Recognition
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: