مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بررسی Insightly: بهترین نرم افزار CRM برای کسب و کارهای خیلی کوچک(2)

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

بخش دوم

مزایای دیگر

 به احتمال زیاد برای اجرای شرکت به عنوان یک کسب و کار خیلی کوچک، بر روی چندین برنامه یا سرویس تکیه دارید. یکی از بزرگترین مزایای استفاده از Insightly این است که با بیش از دوجین از راه حل های کسب و کار کوچک ادغام می شود به طوری که CRM شما با بقیه عملیات کار کند.

در اینجا چند نمونه از نحوه صرفه جویی در زمان و کمک به کسب و کار شما با استفاده از این ادغام ها را بیان می کنیم :

Gmail : برای ذخیره سازی خودکار هر ایمیل جیمیل، در CRM خود و متصل کردن آن به مخاطبین و پروژه ها از ابزار Insightly استفاده کنید. همچنین برای دسترسی سریع و آسان، این ایمیل ها می توانند در پلت فرم Insightly جستجو و فهرست شوند.

برنامه های گوگل. به طور خودکار مخاطبین Insightly را با مخاطبین گوگل همگام سازی می کند و رویدادهای Insightly، وظایف و نقاط عطف را با تقویم گوگل همگام سازی می کند.

گوگل درایو. دسترسی به گوگل درایو بدون ترک Insightly . همچنین می توانید فایل های گوگل درایو را به اطلاعات تماس، سازمان ها، پروژه ها و دیگر بخش های مربوطه به نرم افزار ضمیمه کنید.

Outlook و آفیس 365. مشابه جیمیل و برنامه های گوگل، Insightly با Outlook و آفیس 365 ادغام می شود، بنابراین می توانید به طور خودکار مکاتبات ایمیل را در مخاطبین و پروژه ها ذخیره کنید، وظایف را ایجاد کنید و مخاطبین و آیتم های تقویم را درست در CRM خود ذخیره کنید.

QuickBooks Online. مستقیما از داشبرد Insightly ، حساب کاربری QuickBooks Online را لینک دهید و اصول حسابداری خود را انجام دهید. این ادغام ها به شما امکان دسترسی به فاکتورها ، وضعیت پرداخت ها و تاریخ پرداخت ها را می دهد و سپس به طور خودکار هر گونه تغییر را به منظور جلوگیری از ورودی های تکراری هم گام سازی می کند.

Insightly همچنین با سرویس های Box و Dropbox ذخیره سازی ابری و اشتراک گذاری فایل، فروش و بازاریابی خودکار برنامه Brandizi، راه حل بازاریابی ایمیل Mailchimp ، پلت فرم پشتیبانی از مشتری Support Bee ، ابزار ردیابی زمان و صورت حساب Timecamp، و برنامه اتوماسیون اداری Zapier ، ادغام می شود.

علاوه بر این، اگر در حین رشد کسب وکارتان به راه حل سفارشی نیاز پیدا کردید، Insightly API به توسعه دهندگان اجازه می دهد نرم افزار را با برنامه هایی که توسط Insightly پشتیبانی نمی شوند، ادغام کنند.

خدمات مشتری

علاوه بر ویژگی های آن، یکی از دلایل علاقه صاحبان کسب و کار کوچک به Insightly، پشتیبانی از مشتری است. سرویس مشتری Insightly  به عنوان پاسخگو و مشتاق به پاسخگویی توصیف شده است، که هنگام تماس با آنها مطمئن شدیم این ادعا درست است. نماینده فروش که ما با آن صحبت کردیم کاملا به سوالات ما توجه می کرد و مطمئن شد به تمام سوالات پاسخ داده است. در مقایسه با تماس هایی که ما با دیگر فروشندگان CRM برقرار کردیم، بسیار راحت بودیم به دلیل اینکه احساس کردیم آنها به جای فشار به ما برای فروش محصول خود، با صداقت به مشتریان کمک می کردند.

علاوه بر این، برخلاف بسیاری از محصولات نرم افزار CRM که درباره آنها تحقیق کردیم، به راحتی می توان اطلاعات تماس Insightly را در وب سایت شرکت یافت. هچنین راه حل های مختلفی برای دسترسی به یک فرد درInsightly  وجود دارد : می توانید به sales@insightly.com ایمیل بزنید، یک تیکت کمک بفرستید، یک فرم تماس برای برقراری تماس با شما در 24 ساعت آینده پر کنید یا مستقیما با استفاده از شماره تلفن رایگان با شرکت تماس بگیرید.

اگر در شروع به کار و استفاده از Insightly  به کمک احتیاج داشتید، شرکت همچنین Getting Started Guide ، وبینارهای زنده و ضبط شده، ویدئوهای آموزشی، و پایگاه دانش آنلاین در صفحه  Insightly Resources page ارائه می دهد.

محدودیت ها

هنگامی که با صاحبان کسب و کار کوچک که از Insightly   استفاده می کنند صحبت کردیم، با محدودیت های زیادی در نرم افزار روبرو شدیم. کاربران گفتند که تعداد بسیار محدودی از گزارش های قابل تنظیم وجود دارد. در حالی که سایر نرم افزارهای CRM با استفاده از انواع دسته ها و معیارها به شما امکان گزارش را می دهند، ابزارهای گزارش دهی Insightly  در فرصت ها و چرخه فروش متمرکز شده است. بعضی از صاحبان کسب و کار کوچک اعلام کردند که مایل هستند بتوانند گزارش های قابل تنظیمی را بر روی پروژه ها، وظایف،  رویدادها، مشتریان و سایر توابع نرم افزار اجرا کنند.

برای اینکه بهترین ایده از این محدودیت ها را بدهند، در اینجا 9 نوع گزارش را بیان می کنیم که Insightly   ارائه می دهد:

تجزیه و تحلیل رده فرصت. گرافیک تعداد فرصت هایی که از نمودار دونات استفاده می کنید را رسم کنید. فرصت ها می توانند با تاریخ های پیش بینی، چرخه فروش، کاربران ، ارز و سایر دسته ها فیلتر شوند.

دلایل از دست دادن فرصت ها. به دلایل اصلی که کسب و کارتان را از دست می دهید با دقت اشاره کنید. فرصت های از دست رفته با استفاده از دلایل پیشنهادی برای معیارهای داده شده نشان داده می شوند.

توزیع مرحله چرخه فروش فرصت. ببینید فرصت ها در کجای چرخه فروش می باشند، مانند اینکه آیا آنها در مراحل اولیه یا نزدیک به تاریخ های نزدیک به پیش بینی هستند.

تجزیه و تحلیل فرصت. ببینید چه تعداد فرصت در هر مرحله از چرخه فروش شما وجود دارد.

فرصت توسط کاربر مسئول. عملکرد بالای خود را شناسایی کنید، همانند اینکه چه کسی بیشترین فرصت ها را بسته و چه کسی بیشترین در آمد را برای کسب و کار شما تولید کرده.

فرصت های سازمان. ببینید کدام مشتری بیشترین فرصت و سود را به شما می دهد، این می تواند توسط چرخه فروش، فرصت، برچسب ها و سایر دسته ها فیلتر شود.

گزارش فرصت های سفارشی. گزارش های احتمالی را بر اساس فیلدهای کاربر ایجاد کنید.

مجموع فرصت های دریافتی. تعداد فرصت هایی را که تیم شما برای یک دوره زمانی مشخص باید ایجاد کند را تعیین کنید، به عنوان مثال، براساس ماهانه.

ارزش فرصت های برنده شده. افرادی که بیشترین و کمترین میزان موفقیت در تیم فروش شما، براساس فرصت ها و درآمد در هر دوره زمانی را دارند مشخص کنید.

وظایف ورویدادهای تکمیل شده. بهره وری تیم خود را اندازه گیری کنید. ببینید چه کسی بیشترین وظایف را در یک دوره زمانی کامل کرده است. کدام مشتری ها، پروژه ها و فرصت ها بیشترین تماس ها، ایمیل ها و جلسات را به دست آورده اند و کدام یک بیشترین وقت و کار را نیاز دارند، آیا وظایف با پایان زمان تعیین شده کامل شده اند یا خیر و بیشتر.

برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک، این 9 گزارش بیش از حد کافی است. اما اگر پیش بینی می کنید به اطلاعاتی بیش از این نیاز دارید، یا مایل هستید گزارش های خود را بیشتر سفارشی کنید، ممکن است Insightly  نرم افزار CRM مناسب شما نباشد.


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: