مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بررسی Insightly: بهترین نرم افزار CRM برای کسب و کارهای خیلی کوچک

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

بخش اول

تحقیقات و تجزیه و تحلیل 2017 ما درباره نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)، ما را به سمت Insightly به عنوان بهترین نرم فزار CRM برای کسب وکارهای بسیار کوچک هدایت می کند. این نرم افزار را تقریبا از میان ده ها گزینه از نرم افزار CRM انتخاب کردیم. برای درک چگونگی انتخاب Insightly می توانید روش ما و لیست فروشندگان نرم افزار CRM را از روی سایت (http://www.businessnewsdaily.com) پیدا کنید.

چرا Insightly ؟

یک نرم افزار ساده و مقرون به صرفه برای کسب و کارهای خیلی کوچک

Insightly نرم افزاری که استفاده از آن آسان، غنی از ویژگی است. یک برنامه رایگان وجود دارد که حتی مناسب کوچک ترین کسب و کارها است و برنامه ها از 12 دلار در ماه شروع می شود. Insightly با تمام قابلیت های صرفه جویی در زمان CRM که یک کسب و کار کوچک نیاز دارد همراه است. همانند مدیریت تماس، مدیریت پروژه، مدیریت فرصت ها و جزئیات گزارش فروش، تماما تنها در یک راه حل واحد، همچنین این نرم افزار می تواند همان طور که کسب وکار شما رشد می کند متناسب با نیازهای شما باشد و چونکه یک نرم افزار CRM مبتنی بر ابر است، می توانید به اطلاعات خود از هر کجا و در هر زمان، حتی از طریق دستگاه های تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید.

بهترین قیمت

وقتی که جستجویه خود را برای نرم فزار CRM شروع کردید، بلافاصله متوجه می شوید چقد راه حل ها گران قیمت هستند. در میان نرم افزارهای CRM که ما تحقیق کردیم، Insightly بهترین قیمت را به ازای ویژگی هایی که ارائه می دهد دارد.

برای کسب وکارهای بسیار کوچک که فقط نیاز به اساسی ترین و حداقل ویژگی ها دارند، Insightly یک طرح رایگان ارائه می دهد که به شما امکان ذخیره 2500 سوابق و پردازش سه کاربر را می دهد.

اگر به قابلیت های بیشتری نیاز دارید برنامه های غنی از ویژگی به ازای 12$ در هر ماه به ازای هر کاربر شروع می شود. هنگامی که با صاحبان کسب و کار کوچک که از Insightly استفاده کرده بودند صحبت کردیم، آنها گفتند یکی از دلایل انتخاب Insightly ، کمتر بودن هزینه آن نسبت به دیگر نرم افزارهای CRM می باشد.

اگرچه بسیاری از محصولات نرم افزاری CRM اشتراک های مقرون به صرفه مشابه را ارائه می دهند، ویژگی ها، کاربران یا هر دو را محدود می کنند، بنابراین بر اساس آنچه نیاز دارید هزینه بیشتری می پردازید. اما برنامه پایه Insightly تنها به ویژگی های پایه محدود نمی شود، شامل ذخیره سازی نامحدود، نام تجاری سفارشی، یک پارچگی شخص ثالث، کمک، اولویت پشتیبانی از مشتری و بیشتر می باشد. همچنین به همان نرخ ماهانه، با تعداد نامحدودی از کاربران همراه است، در حالی که در دیگر نرم افزارهای CRM برای اضافه کردن تعداد کاربران بیشتر نسبت به آنچه بسته اجازه می دهد، نیاز به خرید طرح های گران تر می باشد .

توجه داشته باشید که ارزان ترین برنامه Insightly ظرفیت 100000 رکورد را دارد. به طور کلی این برای اکثر کسب و کارهای کوچک کافی است، اما اگر متوجه شدید که همان طور که کسب و کار شما گسترش می یابد به ظرفیتی بیش از این نیاز دارید، به سادگی به فروشندگان تماس بگیرید تا به برنامه متناسب با نیازهایتان  ارتقا یابند.

سهولت استفاده

بسیاری از کسب و کارهای کوچک زمان برای مقابله با نرم افزارهای پیچیده یا منابعی برای اجرای برنامه های آموزشی طولانی ندارند. چیزی که Insightly را مناسب کسب و کار کوچک می کند این است که یک رابط کاربری بسیار ساده، آسان برای استفاده حتی برای کارمندان با حداقل علم تلنولوژی ارائه می دهد.

هنگامی که اولین بار وارد Insightly شدیم، بلافاصله داشبرد تمیز و بصری آن توجه ما را جلب کرد. به راحتی توانستیم با استفاده از نوار سمت چپ ، توابع مختلف نرم افزار را پیدا کنیم، که به هشت بخش کلیدی تقسیم شده بود : Home Tasks, Contacts, Organizations, Opportunities, Projects, Emails and Reports,

بخش ها به راحتی قابل هدایت می باشند. آیتم هایی همانند وظایف، تماسها، سازمان ها، فرصت ها و پروژه ها همیشه در یک لیست ساده گذاشته شده اند، می توان به راحتی با کلیک بر روی دکمه جدید آیتم جدیدی اضاف کرد. همچنین یک نوار در کنار سمت راست وجود دارد که به شما اجازه می دهد وظایفی مانند فیلتر کردن آیتم ها با تگ، دسترسی به گزارش ها، افزودن، واردات و صادرات محتوا را به سرعت انجام دهید.

تصور ما این است که وجود این ویژگی در نرم  افزار باعث سهولت استفاده از آن می شود، در بالای هر بخش، یک نوار ابزاری را می بینید که به شما کمک می کند آنچه که نیاز دارید را به سرعت پیدا کنید. با استفاده از این نوار ابزار می توانید به سرعت آیتم ها را تنها با تایپ کردن چند حرف در نوار جستجو پیدا کنید، همچنین فیلتر کردن و مرتب سازی آیتم ها را تنها با چند کلیک انجام دهید.

اگر چه از نظر ما سهولت استفاده از Insightly بسیار زیاد است، اما هنگامی که با Insightly تماس گرفتیم، نگرانی خود را راجع به آموزش کارکنان درمورد استفاده از نرم افزار بیان کردیم، فروشنده به ما اطمینان داد که Insightly برنامه آموزش کاربر مخصوص به خود را دارد که مخصوصا برای کسب و کارهای کوچک طراحی شده است. آموزش این برنامه تنها یک روز طول می کشد بنابراین خیلی زمان شما را نمی گیرد. برای راحتی خود می توانید بین استفاده از کلاس نسخه آنلاین یا شرکت در جلسه حضوری یکی را انتخاب نمائید.

ویژگی های صرفه جویی در زمان

فقط به خاطر اینکه صاحب کسب و کار کوچک هستید، به این معنی نیست که می توانید زمان خود را صرف زمان بندی میکرو کنترل کنید. بهترین نرم افزار CRM برای کسب و کارهای کوچک به اندازه کافی در جایی که واقعا مهم باشد ویژگی های خودکار ارائه می دهد، بنابراین می توانید زمان بیشتری را صرف رشد شرکت خود و زمان کمتری را صرف مدیریت روزانه کنید.

 به گفته صاحبان کسب و کارهای خیلی کوچک پنج روش که Insightly به آنها در صرفه جویی در زمان و تمرکز بیشتر بر روی کسب و کارشان کمک می کرد موارد زیر می باشند:

 مدیریت تماس: Insightly با ایجاد امکان دسترسی سریع به هر چیزی که درباره تماس ها و خودکارسازی دفترچه آدرس نیاز دارید بدانید، در زمان شما صرفه جویی می کند. این نرم افزار اطلاعات پایه همانند شماره تلفن، ایمیل و آدرس فیزیکی را ذخیره می کند، همچنین یک دید جامع از هر تماس، با داده های پس زمینه، تاریخ ارتباطات، تاریخ های مهم، فرصت ها و معاملاتی که به آنها مربوط می باشد را می دهد. شما می توانید تماس ها را برچسب بزنید، با استفاده از فیلدهای سفارشی و یادداشت ها اطلاعات اضافی، اضافه کنید. تماس ها را به پروژه ها و دیگر اطلاعات لینک می دهد. علاوه بر این، Insightly به طور خودکار اطلاعات تماس را از مکاتبات ایمیل، لیست های پستی، فرم های وب و دیگر منابع داده ذخیره می کند.

مدیریت پروژه . به گفته صاحبان کسب و کار کوچک یکی از ویژگی هایی که آنها درباره Insightly دوست دارند، قابلیت مدیریت پروژه است. آنها گفتند نرم افزار با ارائه یک فروشگاه خودکار آنلاین برای مدیریت وظایف، رویدادها و پروژه ها، حذف نیاز استفاده از راه حل های متعدد، به صرفه جویی در زمان  کمک می کند. ویژگی های مدیریت پروژه شامل کار، چرخه فروش و ردیابی ایمیل می باشد، گزارش دقیقی از پروژه (مانند گزارش پیشرفت روزانه)، یاد آوری خودکار ددلاین از طریق ایمیل، و توانایی ایجاد و اندازه گیری نقاط عطف. همچنین می توانید برای مرجع سریع و آسان، پروژه ها را به مخاطبین و اعضای تیم پیوند دهید.

مدیریت کسب وکار. از انجام مراحل اضافی بگذرید و کسب وکار خود را مستقیما از داشبرد مدیریت کنید. می توانید داده های زمان واقعی و گزارش ها را ببینید، وظایف را ایجاد و پیگیری کنید، فرصت ها و نقاط عطف را بررسی کنید، تقویم ها و ویژگی های ددلاین را مشاهده کنید و بیشتر.....، علاوه بر این Insightly به شما اجازه می دهد فعالیت های خودکار و فرآیندهای پس زمینه را تنظیم کنید، بنابراین دیگر مجبور به هدر دادن زمان برای انجام دستی وظایف تکراری، نخواهید بود.

CRM اجتماعی. Insightly می تواند داده های رسانه های اجتماعی را جمع آوری کند همانند نام کاربری و پست ها و فعالیتهای اخیر و به طور خودکار آنها را به پروفایل هر مخاطب اضافه می کند. به این ترتیب مجبور به صرفه زمان برای جستجوی پلت فرم های مختلف به منظور یافتن محل فعالیت آنلاین مشتریان و اینکه آنها راجع به کسب و کار چه می گویند یا اینکه آیا آنها به دنبال محصولات و خدمات شما هستند یا خیر، نخواهید بود. طبق گفته شرکت این نرم افزار با اکثر پلت فرم های رسانه های اجتماعی کار می کند، از جمله Twitter, Facebook, Google+ , Foursquare, Klout, Picasa و " تقریبا هر کانال اجتماعی " جایی که هر مخاطب یک حساب کاربری دارد.

CRM موبایل. از هر کجا و از گوشی های هوشمند یا تبلت به CRM خود دسترسی پیدا کنید. وب سایت موبایل  Insightly ،برنامه IOS و اندورید به شما اجازه می دهد طیف گسترده ای از وظایف همانند دسترسی به مخاطبین، ایجاد فعالیت ها و پیگیری پروژه ها را انجام دهید.

با ادامه این مقاله در بخش بعدی با ما همراه باشید.


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: