مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بهترین نرم افزار CRM در سال 2017

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

بخش چهارم

Pipeliner : اگر یک فرد بصری هستید، Pipeliner را دوست خواهید داشت. این نرم افزار CRM تمام اطلاعات شما را به صورت بصری نشان می دهد. بنابراین دیگر مجبور نخواهید بود برای دریافت اطلاعاتی که نیاز دارید از مراحل متعددی عبور کنید. به عنوان مثال وقتی به بخش Pipeliner نرم افزار می روید، با نموداری از اینکه چه کسی در چه مرحله ای می باشد استقبال می شوید. به این ترتیب، دیگر نیاز نیست برای دریافت اطلاعات، هر مرحله یا اطلاعات تماس را جداگانه باز کنید. همچنین Pipeliner  مدل قیمت گزاری فراگیر ارائه می دهد. بنابراین شما می توانید تمام ویژگی ها را تنها به ازای یک قیمت ماهانه دریافت کنید.

Podio : هدف Podio ارائه یک راه حل CRM آزاد است. این یک نرم افزار بسیار سبک وزن است که به شما این امکان را می دهد ویژگی ها را سفارشی کنید. بنابراین تمام قابلیت ها را بدون تلاش دریافت خواهید کرد. با رابط کاربری ساده این محصول، می توانید به آسانی بدون گم شدن در مراحل اضافی راهنمای نرم افزار، به جایی که نیاز است بروید.

Sage CRM : راه حلی است که به شما اجازه می دهد بیشتر با CRM کار کنید. علاوه بر تماس و مدیریت سرنخ، Sage CRM بازاریابی هدف، بازاریابی ایمیل، CRM اجتماعی و بیشتر را ارائه می دهد. همچنین به منظور ارائه پشتیبانی بسیار عالی از مشتری با یک پرتال سرویس مشتری همراه است. و اگر از Sage ERP و Sage CRM استفاده می کنید برای فروش بهتر، به صورت یکپارچه ادغام می شود.

Salesnet : Salesnet با جفت کردن CRM با Microsoft Office، CRM را به مرحله بعدی می برد. علاوه بر ویژگی های اصلی CRM، این نرم افزار به منظور هم گام سازی خودکار با مخاطبین، جلسات و وظایف با Outlook ادغام می شود : اکسل برای مشاهده و ویرایش گزارشات، وورد برای ادغام داده ها و ضمیمه کردن فایل ها به نرم افزار.

SalesNexus : SalesNexus تنها یک نرم افزار CRM دیگر نیست، این نرم افزار به منظور هدایت بهتر هدف، ارتباط با مشتریان و تبدیل آنها به مشتریان وفادار، CRM را با بازاریابی ایمیل ترکیب می کند. دیگر نیاز به راه حل بازاریابی ایمیل جداگانه ای نخواهید داشت تا کار را انجام دهد. ابزار هدایت SalesNexus همچنین به شما اجازه می دهد تا با استفاده از طیف گسترده ای از دسته بندی های خاص سرنخ ها را پیدا کنید، همانند صنعت، در آمد شرکت، مکان، پروفایل های رسانه اجتماعی و بیشتر. هر طرح با 500 سرنخ و 2500 ایمیل در هر ماه همراه است.

SAP Digital CRM : SAP ابزارهای CRM را در سطح سازمانی در یک کسب و کار کوچک ارائه می دهد. ویژگی های این نرم افزار عبارتند از سرنخ، ارتباط و مدیریت فرصت، همچنین قابلیت های همکاری قوی برای کمک به شما و تیم تان در در ارتباط موثر با مشتریان. همچنین برای شروع آسان است تنها مرحله به مرحله پیش بروید و می توانید نرم افزار را خودتان مدیریت کنید( به عنوان مثال، مجبور نیستید صبر کنید تا SAP تغییرات کاربران را در حساب کاربری ایجاد کند) و از آنجایی که این نرم افزار برای کسب و کارهای کوچک ساخته شده است هیچ حداقلی برای کاربران وجود ندارد، و همان طور که کسب و کار شرکت رشد می کند نسبت به نیازمندی هایتان مقیاس پذیر است.

Snapforce : اگر یک راه حل واقعا جامع می خواهید، Snapforce را بررسی کنید. این نرم افزار CRM نیاز استفاده از ابزارهای مختلف برای مدیریت کسب وکار را از بین می برد. علاوه بر ویژگی های اصلی CRM، Snapforce ذخیره سازی فایل مبتنی بر ابر، تقویم و مدیریت رویداد، همگام سازی ایمیل با ایمیل سرویس گیرنده، و مدیریت یک مورد از طریق یک سیستم بلیط. همچنین با یک نرم افزار مرکز تماس کامل همراه است

SugarCRM : یکی دیگر از نرم افزارهای محبوب در میان صاحبان کسب و کار کوچک، SugarCRM نرم افزار قدرتمند CRM است که فروش، بازاریابی و پیگیری کارمند را ادغام می کند. طرح پایه با مجموعه قدرتمندی از ویژگی ها همراه است. همانند اتوماسیون فروش و پیش بینی، مدیریت سرنخ ، مرکز تماس اتوماسیون، گزارش، سفارش سازی نامحدود و پشتیابنی آنلاین نا محدود. SugarCRM به عنوان یک نرم افزار مبتنی بر ابر یا بر فرض در دسترس است.

TeamWox : به نرم افزار پیشرفته CRM نیاز دارید؟ بیشتر از یک سیستم مدیریت سازمانی، TeamWox ابزارهای کسب و کار بزرگ را به کسب و کار کوچک می آورد. علاوه بر این همچنین CRM به شما کمک می کند تیم ها، وظایف، میزهای خدمات و سایر مناطق کسب وکار را مدیریت کنید. اما اگر به دنبال یک راه حل مبتنی بر ابر، آماده استفاده در هر جایی هستید، نیاز دارید TeamWox را دانلود کنید، سپس آن را بر روی سیستم های خود نصب کنید. TeamWox همچنین گران قیمت است. برای 5 کاربر رایگان است اما اگر به بیشتر از آن نیاز دارید چند صد دلار هزینه دارد.

Vtiger : Vtiger یک فروشگاه یک مرحله ای برای همه فروش، بازاریابی و نیازهای پشتیبانی از مشتریان است. ویژگی هایی از جمله بازرایابی ایمیل، مدیریت پروژه، و تقویم ومدیریت کار، گزارش، مدیریت اسناد و بیشتر را ارائه می دهد. همچنین یک پرتال مشتری دارد که در آن مشتریان می توانند به حساب خود دسترسی داشته باشند و تیکت کمک ارسال کنند.

Workbooks : به عنوان سطح بالایی از رضایت مشتری شناخته شده است، Workbooks یکی از بهترین نرم افزارهای CRM برای کسب و کار کوچک است. در 4 زمینه هسته ای CRM تمرکز دارد: فروش برای افزایش رشد کسب وکار شما، بازاریابی بسیار هدفمند برای کمک به شما در دریافت بیشترROI ، انجام سفارش، به منظور پردازش فروش و پشتیبانی از مشتری و برای اینکه مشتریان خود را خوشحال نگه دارید. یک نسخه رایگان برای 2 کاربر ارائه می دهد: همچنین پشتیبانی آنلاین رایگان نیز ارائه می شود.

 Zoho CRM: اولین انتخاب از میان بهترین نرم افزارهای CRM، Zoho CRM با وجود برچسب رایگان آن، با ویژگی های بسته بندی شده همراه است. برخلاف دیگر نرم افزارهای رایگان CRM، Zoho CRM یک تن از قابلیت ها را ارائه می دهد. و به شما اجازه می دهد بدون پرداخت هزینه اضافی تا 10 کاربر را اضافه کنید.


منبع: Best CRM Software 2017
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: