مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بهترین نرم افزار CRM در سال 2017

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

بخش سوم

Infusionsoft : Infusionsoft به دلیل سهولت استفاده از آن و ارائه مچموعه ای از ابزارهای CRM در یک قیمت کسب و کار کوچک پسند، در میان صاحبان کسب و کار کوچک بسیار محبوب است،. بخصوص کاربران ویژگی های اتوماسیون این نرم افزار را دوست دارند.

LeadMaster : اگر به دنبال یک راه ساده برای جمع آوری، مدیریت سرنخ ها هستید، LeadMaster می تواند کمک کند. در ابتدا هدف نرم افزار صرفه جویی در زمان شما برای جستجو در یافتن راهنمایی ها و سرنخ ها است. هدف بعدی، ابزارهای مدیریت فروش به شما کمک می کند آن سرنخ ها را از طریق آسان کردن پیگیری، تجزیه و تحلیل و برقراری ارتباط با چشم اندازها، به فروش تبدیل کنید.

Maximizer : نیاز به انعطاف پذیری بیشتر در نرم افزار CRM خود دارید؟ Maximizer یک راه حل CRM است که کاملا قابل تنظیم به تهیه نیازهای منحصر به فرد کسب و کار شماست. علاوه بر ارائه سه ابزار قوی CRM ، مدیریت فروش، اتوماسیون بازاریابی و خدمات به مشتریان، این نرم افزار همچنین شانس استفاده از کلود، نسخه اصلی نرم افزار، یا نسخه فرضی بر روی سرورتان را به شما می دهد.

Method:CRM : آیا به عنوان نرم افزار حسابداری خود از QuickBook استفاده می کنید؟ روش درک-تایید به منظور ادغام داده های مشتری با اطلاعات مالی خود با Quickbook کار می کند.این نرم افزار همه چیز از اطلاعات تماس گرفته تا فاکتورها، تاریخ خرید و خیلی بیشتر را به منظور ایجاد دیدی کامل از مشتریان دریک مکان راحت و در دسترس، لینک می دهد و همگام سازی می کند.

Microsoft Dynamics CRM : Microsoft Dynamics CRM رویکرد متفاوتی به CRM دارد. این نرم افزار به منظور کمک به تقویت روابط کسب و کار با مشتریان، بهبود کمپین های بازاریابی و در نهایت افزایش فروش، از بینش اجتماعی، هوش کسب و کار و مدیریت مبارزات انتخابی استفاده می کند. این نرم افزار در کلود یا مکان فرضی یا هر دو در دسترس است. حتی می توانید برای بهره وری بیشتر این نرم افزار را با Office 365 ادغام کنید.

NetSuite CRM : NetSuite CRM به شما اجازه می دهد سرنخ ها را در هر مرحله از چرخه عمر کاربر از رهبری تا رشد چشم انداز، سفارش فروش، تکمیل و پشتیبانی پیگیری کنید. همچنین به شما فرصت هایی برای فروش های متقابل برای افزایش فروش و حفظ وفاداری مشتریان را نشان می دهد. ویژگی های دیگر عبارتند از مدیریت سفارش، مدیریت کمیسیون، پیش بینی فروش و تجارت الکترونیک.

Nimble : آیا کسب وکار شما به شدت به بازاریابی رسانه های اجتماعی وابسته است؟ به عنوان پلت فرم رابط هوشمند شناخته شده است، Nimble به طور خودکار تمام انواع داده های تماس با سراسر کانال های متعدد از جمله رسانه های اجتماعی را همگام می کند. به منظور کمک به شما در یافتن فرصت های با ارزش،  برای مسدود کردن تماس ها و چشم اندازها در سایت هایی مانند توییتر، فیس بووک، گوگل پلاس و لینک دین از Social Listening استفاده می کند. این نرم افزار همچنین همگام سازی ایمیل ها، پیام های مستقیم را انجام می دهد و آنها را به راحتی مستقیما از داشبردتان در دسترس قرار می دهد.

Nutshell : به ویژه برای کسب و کارهای کوچک ساخته شده است، Nutshell به شما کمک می کند سریعا فروش ها را ببندید، علاوه بر ویژگی های استاندارد CRM همانند ارتباط و مدیریت ، Nutshell همچنین ابزارهای همکاری، گزارش های سفارشی و یکپارچگی شخص ثالث را ارائه می دهد. همچنین اگر از Google Apps استفاده می کنید خوش شانس هستید، این نرم افزار به طور خودکار پیام های Gmail و رویدادها و جلسات را به تقویم گوگل وارد می کند. استقرار سریعی را وعده می دهد بنابراین می توانید بدون هدر دادن هیچ زمانی کار خود را شروع کنید.

Odoo : یک نرم افزار منبع باز است که بر روی ردیابی سرنخ ها، فرصت ها و تولید پیش بینی های دقیق تمرکز دارد. و به این خاطر که منبع باز است به شما اجازه سفارش سازی نرم افزار به آنچه که نیاز دارید و اضافه کردن به طیف گسترده ای از برنامه ها را می دهد. برنامه های پشتیبانی شده عبارت اند از بازاریابی، مدیریت پروژه، تجارت الکترونیک، ساخت وب سایت، صدور صورت حساب، حسابداری و حتی منابع انسانی است، اگرچه Odoo گران قیمت تر است. علاوه بر پرداخت هزینه به صورت ماهانه، نیاز به پرداخت هزینه ماهانه هر کاربر نیز می باشد، هرچند استفاده از دو کاربر رایگان است. همچنین می توانید نرم افزار را در شرکت های متعدد به ازای پرداخت هزینه اضافی استفاده کنید.

OnContact : OnContact اتوماسیون بازاریابی را با CRM ترکیب می کند، به شما راه حل یک فروش کامل و بازاریابی می دهد. برخلاف بسیاری از راه حل های CRM ، با این حال، OnContact با ویژگی های قدرتمند خدمات مشتری همانند قابلیت های مرکز تماس و پیگیری همراه است. بنابراین هر زمان که مشتریانتان به شما احتیاج داشته باشند می توانید در کنار آنها باشید. OnContact به عنوان یک نرم افزار مبتنی بر ابر یا بر فرض در دسترس می باشد.

Pipedrive : صاحبان کسب و کار کوچک، Pipedrive را به دلیل راحتی و سهولت استفاده آن را دوست دارند. همچنین یک پلت فرم بسیار بصری است، هدایت سریع داشبرد را راحت می کند و اطلاعاتی که نیاز دارید را در یک نگاه می گیرد. همچنین هیچ آموزشی مورد نیاز نیست، و در کمتر از دو دقیقه راه اندازی می شود. بنابراین شما و تیم تان می تواند فورا کار خود را شروع کنید.

PipelineDeals : PipelineDeals تنها به شما کمک نمی کند که فروش را افزایش دهید، همچنین به شما و کارکنانتان کمک می کند سازنده تر باشید. چیزی که باعث تفاوت این نرم افزار با سایر نرم افزارهای CRM می شود ویژگی های اضافی است که ارائه می دهد. به عنوان مثال می تواند هر روز صبح عکس های فوری از کارهای در حال انجام به صندوق پستی شما  ارسال کند، بنابراین حتی قبل از باز کردن نرم افزار شما می دانید دقیقا چه کسب و کاری در حال انجام است. برنامه ها همچنین با پشتیبانی همراه هستند، بنابراین می توانید هر زمانی که به مشکلی برخوردید برای حل مشکل به نماینده واقعی و زنده، دسترسی داشته باشید.

با ادامه این مقاله در بخش بعدی با ما همراه باشید.


منبع: Best CRM Software 2017
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: