مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

نرم افزار پرداخت حقوق آنلاین: راهنما

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

اجرای کسب و کار، عمل بزرگی است و زمان زیادی را می گیرد. یکی از وظایف وقت گیر، سازماندهی کردن، آماده سازی و پردازش حقوق و دستمزد است. راه های بسیاری برای پردازش حقوق وجود دارد از جمله پیگیری همه موارد به صورت دستی و یا با استفاده از اکسل. نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین می تواند علاوه بر افزایش دقت و ارائه انعطاف پذیری به کارکنان، در زمان و پول شما صرفه جویی کند.

سرویس پرداخت حقوق آنلاین چیست؟

پردازش حقوق و دستمزد، نیازمند نرم افزار مبتنی بر برنامه ای است که به شما کمک کند حقوق و دستمزد را مدیریت کنید. بسیاری از شرکت ها پیگیری حضوری و زمان را ارائه می دهند، بنابراین ساعات کارکنان به طور خودکار با هر دوره پرداخت محاسبه می شود. بیشتر سرویس ها در صورت نیاز، کسر حقوق و دستمزد را برای مواردی همانند بیمه درمانی و کارمزد، به طور خودکار محاسبه می کنند. این نرم افزار همچنین می تواند استفاده و تعهد از PTO را برای هر کارمندی پیگیری کند. بسیاری از نرم افزارهای حقوق و دستمزد، گزینه سلف سرویس آنلاین کارکنان را ارائه می دهند، جایی که کارکنان شما می توانند فیش حقوقی، روزهای مرخصی و دیگر اطلاعات مربوطه را ببینند. بسیاری از سرویس ها نیز برای دسترسی آسان برنامه های تلفن همراه نیز ارائه می دهند.

مزایای پرداخت حقوق آنلاین چیست؟

 حقوق و دستمزد آنلاین می تواند در بسیاری از جنبه های کسب و کار شما از جمله موارد زیر کمک کند:

دقت: از آنجایی که شما قادر به محاسبه و پردازش حقوق و دستمزد به صورت دستی نخواهید بود، می توانید مطمئن باشید که حقوق و دستمزد شما برای هر کدام از کارکنان در زمینه های چک های پرداختی،  PTO، کسر حقوق، غیره و سایر مواردی که توسط سرویس های حقوق و دستمزد پیگیری خواهد شد، دقیق می باشد.

صرفه جویی در زمان: هنگامی که سرویس حقوق و دستمزد خود را راه اندازی کردید، ممکن است زمان خیلی کمتری نسبت به گذشته به پردازش حقوق و دستمزد اختصاص دهید. از آنجایی که مجبور به پیگیری دستی همه چیز نخواهید شد، زمان کمتری را صرف محاسبه ساعت ها، اقلام تعهدی، کسری و یا پرداختی ها، خواهید کرد و زمان بیشتری را برای تمرکز بر روی جنبه های دیگر کسب و کار خواهید گذاشت.

انعطاف پذیری پرداخت: بسیاری از سرویس های حقوق آنلاین گزینه های مختلفی برای پرداخت به کارکنان ارئه می دهند. که این گزینه ها می تواند شامل پرداخت مستقیم، چک هایی که می توانید از روی سایت پرینت بگیرید یا در دفتر خود تحویل بگیرید، پرداخت کارت، یا راه های دیگری که ممکن است بهترین راه حل برای کسب و کار شما باشد.

صرفه جویی در هزینه: با وجود هزینه های اولیه، نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین می تواند در پول شما صرفه جویی کند. از آنجایی که با "دقت" همراه است، می توانید با وجود این واقعیت که به هیچ کارمندی بدهکار نیستید یا به هیچ فردی PTO بیشتری نمی دهید، آرامش داشته باشید. همچنین می توانید به راحتی اضافه کاری ها را پیگیری کنید تا هیچ کارمندی بیش از 40 ساعت در هفته بدون آگاهی شما کار نکند.

تبعیت از قوانین مالیاتی: به عنوان یک کسب و کار کوچک، شما مجبور به پرداخت های مالیاتی خواهید بود، از جمله مالیات حقوق و دستمزد. رسیدگی به مالیات یک وظیفه بزرگی است و مالیات حقوق و دستمزد تنها یک موضوع دیگر برای نگرانی است.

مالیات حقوق و دستمزد چیست و چگونه سرویس های حقوق می توانند کمک کنند؟

از آنجایی که شما حقوق و دستمزد را پردازش می کنید، بایستی مالیات حقوق و دستمزدها را پرداخت و بایگانی کنید که شامل:

·        مالیات در آمد

·        مالیات بیکاری

·        تامین اجتماعی و مالیات مدیکر(Medicare tax)

·        گزارش کارکنان جدید

·        پر کردن فرم های W-2 و دیگر کارهای اداری مالیات

خوشبختانه، سرویس های حقوق و دستمزد آنلاین در دنیای گیج کننده مالیات، ما را یاری می کنند. علاوه بر اطمینان از پیروی فدرال، مقررات مالیات محلی و ایالتی، این سرویس ها می توانند بدهی مالیاتی خود را پرداخت و بایگانی کنند. علاوه بر این بسیاری از گزینه های نرم افزار تضمین می کند که کارهای اداری مالیات و پرداخت های شما دقیق هستند یا شرکت ارائه دهنده حقوق و دستمزد آنلاین هر گونه جریمه ای را پرداخت می کند.

قیمت سرویس حقوق آنلاین چقدر است؟

اگرچه خرید سرویس حقوق آنلاین در طولانی مدت می تواند در پول شما صرفه جویی کند، اما در ابتدا نیاز به سرمایه گذاری مالی برای راه اندازی و استفاده از نرم افزار دارد. قیمت دقیق نرم افزار به نیازهایی که نرم افزار مورد نظر شما باید برطرف کند، بستگی دارد. بیشتر سرویس ها برنامه شما را سفارشی می کنند بنابراین تنها شامل ویژگی هایی می شود که شما نیاز دارید، به طوری که برای ویژگی هایی که استفاده نمی کنید هزینه اضافی پرداخت نمی کنید.

عامل دیگری که بر روی قیمت تاثیر می گذارد تعداد کارکنانی است که نرم افزار باید حقوق مربوط به آنها را پردازش و پیگیری کند. به عنوان مثال نرم افزاری که با ویژگی های لازم برای 5 نفر کارمند می باشد هزینه آن از 35$ تا 150$ در ماه می باشد. اگر نیاز به پردازش حقوق کارکنان در بیش از یک زمینه را دارید هزینه های اضافی اعمال می شود. این به خاطر مالیات دولت است.

در نرم افزار حقوق آنلاین به دنبال چه چیزی باید باشیم؟

در این قسمت ویژگی هایی که باید در نرم افزار حقوق مورد نظرتان وجود داشته باشد بیان می کنیم :

·        گزارش حقوق و دستمزد

·        کسر حقوق و دستمزد

·        تعهد PTO

·        سهم کارفرما

·        کارمزد

·        کارمند پرتال سلف سرویس

·        تضمین دقت مالیاتی

·        بایگانی و پرداخت مالیات حقوق و دستمزد

·        گزارش کارمند جدید

·        پرداخت حقوق و دستمزد ساعتی و کارمندان قراردادی

·        گزینه های پرداخت گوناگون

·        پشتیبانی از قانون Affordable Care Act

 

خلاصه

اگز زمان زیادی را صرف پردازش حقوق و دستمزدها می کنید، حقوق و دستمزد شما اغلب نادرست است یا نگران الزامات مالیاتی هستید، ممکن است سرویس های حقوق و دستمزد آنلاین بهترین راه حل برای کسب و کار شما باشند. مراقب باشید بهترین سرویس حقوق و دستمزد آنلاین را برای کسب و کوچک خودتان انتخاب کنید.

 

 

 


منبع: Online Payroll Software: A Guide
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: