مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

نقد و بررسی بهترین نرم افزار آنتی ویروس(5)

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

 بخش پنجم

بهترین آنتی ویروس برای مک

به طور کلی مک به اندازه PC در معرض تهدیدها قرار ندارد، عمدتا به این دلیل است که مردم بیشتر از ویندوز استفاده می کنند تا رایانه های مک، که این موضوع باعث می شود سازندگان نرم افزارهای مخرب با تمرکز بیشتر بر روی سیستم عامل های ویندوز بیشتر سود ببرند. دستگاه های مک با اقدامات امنیتی خود استاندارد هستند، که ثابت کرده است در مقابل بسیاری از تهدیدات اینترنتی بسیار مؤثر است. اگر چه هنوزم سرمایه گذاری بر روی نرم افزار آنتی ویروس شخص ثالت به منظور بستن هر گونه شکاف درون سیستم های مک بهترین ایده می باشد.

نتایج آزمون

بنابراین بهترین آنتی ویروس دستگاه مک در حالی که از آن در مقابل تهدیدات اینترنتی اسکن و محافظت می کنند، مانع عملکرد کامپیوتر نمی شود. به عنوان بخشی از ارزیابی ما از نرم افزارهای آنتی ویروس مک، به آخرین نتایج ارزیابی AV-Test از مجموعه های امنیتی برای سیستم عامل های مک نگاه کردیم. این آزمایشات شامل توجه به مقدار کاهش عملکرد سیستم در حالی که برنامه آنتی ویروس اجرا می شود، می باشد. از جمله زمان تاخیر در حالی که به وب سایت های محبوب دسترسی دارید، برنامه های کاربردی همچون برنامه سند ایمیل و کلمه را باز می کنید، و فایل ها را منتقل می کنید.

یکی درگیر از آزمایشات AV-Test میزان تشخیص و محافظت در مقابل تهدیدات شناخته شده و ناشناخته  هر نرم افزار را نشان می دهد. در طول دوره 4 هفته، AV-Test صدها تهدیدات نرم افزارهای مخرب شناخته شده را معرفی می کند، و اجازه معرفی هزاران تهدید تازه را به منظور تعیین چگونگی عملکرد هر محافظ
آنتی ویروس بر روی سیستم عامل مک را می دهد.

قابلیت ها

همان طور که با برنامه های محافظت از PC همراه هستند، مهم است که مطمئن شوید برنامه های تشخیص آنتی ویروس مک که انتخاب کردید، ایمیل ها و دستگاه های خارجی شما را از هر گونه تهدید که ممکن است تلاش کند از طریقه راهی که بین نرم اافزارهای مخرب مشترک نیست به سیستم شما نفوذ کند را اسکن کند. علاوه بر این با تهدید های بیشتر و بیشتر تغییر پذیر دستگاه های مک، این مسئله مهم است که بدانید نرم افزاری که انتخاب می کنید بتواند تهدیدات ویندوز را تشخیص دهد و قبل از آلوده کردن مک شما، آنها را متوقف کند.

ما برای ارزیابی بهترنی نرم افزار آنتی ویروس برای مک، از نتایج AV-Test و ویژگی های موجود استفاده کردیم. به طور کلی متوجه شدیم که Bitdefender، Norton Security و Kaspersky تماما برای محافظت از مک شما در مقابل حملات مخرب، بهترین نرم افزار می باشند.

آنتی ویروس کسب و کار کوچک

اکثر شرکت ها می دانند که امن نگه داشتن ایستگاه های کاری برای عملیات روزانه کسب و کار بسیار مهم است و برای موفقیت شرکت، بسیار حیاتی است. امن نگه داشتن ایستگاه های کاری راهی است برای اطمینان از اینکه هکرها در تولید مداخله نمی کنند یا دسترسی به اطلاعات محرمانه شرکت نداشته باشند. درحالی که برخی از آنتی ویروس هایی که در خانه استفاده می کنید ممکن است برخی از حفاظت ها را ارائه دهند، بهتر است از نرم افزاری استفاده کنید که مخصوص سیستم های کامپیوتری کسب و کار طراحی شده باشد.

نرم افزارهای آنتی ویروس کسب و کار کوچک، اغلب شامل حفاظت های اضافی برای تهدیداتی است که در تنظیمات محل کار رایج تر هستند، در حالی که بهترین قابلیت های بلاک نرم افزارهای مخرب آنتی ویروس ها را ارائه می دهد.

نتایج آزمون

AV-Test یک آزمایشگاه مستقل که رایج ترین نرم افزارهای آنتی ویروس را ارزیابی می کند، آنتی ویروس های طراحی شده برای مشتریان ویندوز کسب و کار را بررسی می کند. به چگونگی تشخیص و بلاک هر دو بدافزار شناخته شده و ناشناخته برنامه های آنتی ویروس کسب و کار با معرفی هزاران تهدید مختلف و نظارت بر اثر بخشی هر برنامه در مقابل تهدیدات توجه می کند.

همچنین AV-Test میزان تاثیر اجرای برنامه آنتی ویروس بر روی عملکرد کلی کامپیوتر ما بین کامپیوترهای کسب و کار کوچک را ارزیابی می کند. همچنین به کاهش سرعت اجرای سیستم در هنگام دسترسی به سایت ها، انتقال فایل ها و انجام وظایف در چارچوب برنامه های کسب و کار مورد نیاز توجه می کند.

قابلیت ها

پس از عملکرد، ما به مجموعه ویژگی در دسترس به عنوان بخشی از نرم افزارهای آنتی ویروس کسب و کار  نگاه کردیم، از جمله فایروال قوی، تشخیص از راه دور و حفاظت از ایمیل. یکی از ویژگی مهم این است که همه راه حل های کسب و کارها شامل حفاظت ضد سرقت نمی باشند، که به شما اجازه می دهد تا از راه دور فایل ها  و اطلاعات مهم را در شرایطی که دستگاه خود را گم کرده یا دزدیده شده، قفل و حذف کنید.

با توجه به نتایج AV-Test  و بسیاری از ویژگی های موجود در این برنامه، تشخیص دادیم که Kaspersky، Panda و  Sophos بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس برای کامپیوترهای کسب وکار کوچک هستند.

 


منبع: Best Antivirus Software Review
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: