مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

پنج برنامه عالی توسعه وب سایت را در نظر بگیرید.

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

قبلا برای ساختن وب سایت باید HTML رو یاد میگرفتید ،کسی رو استخدام می کردید یا وبلاگ ساده ای را برای داشتن کارکرد یک وب سایت گسترده، تبدیل می کردید. با این حال، در حال حاضر طراحی یک وب سایت جذاب، آسان تر از همیشه است، که این وب سایت نه تنها می تواند از متن ها، تصاویر، بلکه فایل های تصویری، صوتی، تجارت الکترونیک و تعامل رسانه های اجتماعی و بیشتر، پشتیبانی کند. دیگر نیازی نیست که صاحب وب سایت دانش کد های برنامه نویسی را داشته باشد یا شخصی را استخدام کند تا تغییرات لازم را در وب سایت اعمال کند. تعدا زیادی نرم افزارهای طراحی وب وجود دارد که شامل میزبانی وب می شود یا می تواند با هر میزبان وب سایت کار کند. در این مقاله به بررسی پنج، بهترین نرم افزارهای طراحی وب سایت که با پارامترهای ما متناسب نیستد اما با این وجود ارزش بررسی کردن را دارند، می پردازیم.

EZGenerator: این برنامه 2800 قالب دارد که از تلفن های همراه نیز پشتیبانی می کنند، بنابراین بر روی تبلت ها، گوشی های هوشمند به خوبی کامپیوترها به نظر می رسند. این نرم افزار با طراحی بوسیله ایجاد جدول به منظور قرار دادن عناصر، رویکرد متفاوتی را پیش گرفته است. عادت کردن به آن زمان گیر است اما فهمیدن آن سخت نیست. اگرچه راه اندازی ویژگی های سبد خرید همان طور که در سایر برنامه های توسعه وب سایت آزمایش کردیم، آسان نبوده است. استفاده از ویژگی های طراحی و ابزار های تصاویر بسیار آسان است، با این حال، ما ابزار های pop-out را که به ما اجازه ایجاد سبک های مختلف pop-ups را می دهد ، بسیار دوست داریم. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار، که ما را تحت تاثیر قرار داده است جدول tabbed است. با این ابزار می توانید تب ها را بر روی صفحه، به توضیحات، مشخصات و بررسی محصول اختصاص دهید. تعدادی ویدئوهایhow-to  وجود دارند، اما راهنمای آنلاین قابل جستجو و مصور است، و در صورت داشتن سوال، می توانید از پشتیبانی ایمیل استفاده کنید.

NetObjects Fusion: این نرم افزار طراحی وب سایت ویژگی های بسیاری دارد، اما رابطه کاربری آن منسوخ شده است. اگر با نرم افزارهای گرافیکی آشنایی دارید، احتمالا آن را به سرعت یاد می گیرید، در غیر این صورت، زمان زیادی برای یادگیری می گیرد. به جای دسترسی آسان به همه چیز از صفحه کار، به عنوان مثال، باید برای دسترسی به قالب ها به فایل های خود بروید. این موضوع باعث آزردگی بود که شما نمی توانستید تا لود شدن سبک های مختلف قالب در برنامه، آنها راببینید. با این حال، این برنامه  تجارت الکترونیک، پاپ آپ و ابزار گرافیک داشت. همچنین شما می توانید بخش های فقط-کاربر را ایجاد کنید. یک مرکز آموزش کامل وجود دارد، اما این تنها پشتیبانی است که این راه حل طراحی وب سایت ارائه می دهد.

 Xara Web Designer Professional: Xara Web Designer Pro یک نرم افزار طراحی وب سایت است که ویژگی های غنی وگسترده ای دارد، که به یادگیری شما و مدیریت برنامه کمک می کند. ویژگی های طراحی بسیار قوی دارد بنابراین هر دو طراحان مبتدی و متوسط می توانند سایت های مفید و جذابی را بسازند.

رابط کاربری در ابتدا کمی پیچیده به نظر می رسد زیرا ابزارهای زیادی دارد، اما با راهنمایی و آموزش، یادگیری آن دشوار نیست، و اگر با تعداد زیادی از نرم افزار های گرافیکی آشنا هستید، با چندین توابع آشنا برخورد خواهید کرد.  Xaraتوانایی ایجاد صفحه های محافظت شده با پسوورد را ندارد و به بازدیدکنندگان اجازه ثبت نام و ورود به سیستم را نمی دهد. بنابراین برای سایت هایی که بخش فقط-اعضا را می خواهند خوب نیست.

WebPlus:  وقتی بار اول به WebPlus نگاه می کنید، ممکن است از تعداد زیاد منوها و گزینه ها بترسید، این نرم افزار طراحی وب سایت یکی از بزرگترین نرم افزار هایی است که از نظر اندازه و قابلیت ها بررسی شده است. این نرم افزار می تواند تقریبا هر تابعی را که در یک وب سایت اصلی به دنبال آن هستیم به علاوه ویژگی هایی که از یک تجارت الکترونیک پیچیده یا وب سایت آنلاین انتظار دارید، ایجاد کند. تمام ویژگی هایی که به دنبال آن هستیم را دارد، به علاوه مجموعه ای از دیگر قابلیت ها. مخصوصا ویژگی جستجوی داخلی آن بسیار عالی است . همچنین از گزینه های عضویت تحت تاثیر قرار گرفته ایم. این قابلیت مخصوصا برای گروه های آنلاین و انجمن هایی که می خواهید بخش های خاصی در دسترس اعضا قرار گیرد، بسیار مفید است. در نهایت، این نرم افزار طراحی وب سایت، با 11 زبان کار می کند که این ویژگی از این نرم افزار، گزینه ای بسیار عالی برای برنامه نویسان غیر انگلیسی زبان و برای مخاطبین بین المللی می سازد. راه های متعددی برای دریافت پشتیبانی دارد، از جمله راهنمای how-to.

WebSite X5: این نرم افزار طراحی وب سایت یکی از بصری ترین و همه کاره ترین نرم افزاری است که بررسی کرده ایم. نسبت به بسیاری از برنامه های مدرن، رویکرد متفاوتی دارد. به جای کشیدن و رها کردن آیتم ها، که بعد از آن باید آنها مرتب کنید و تطبیق دهید، به شما اجازه می دهد تا از ابتدا طرح را تعیین کنید. هنگامی که طرح خود را راه اندازی کردید، می توانید متن ها ، تصاویر، ویدئوها و اشیاء را به سلول ها اختصاص دهید. اگر می خواهید یک شی فضای بیشتری به خود اختصاص دهد شی را گرفته و بر روی سلول های متعدد بکشید. Website X5 گزینه های گسترده ای را برای هر یک از ویژگی ها ارائه می دهد. به عنوان مثال ویژگی متن، به شما اجازه می دهد تا فونت های وب از جمله فونت های گوگل را به منظور ایجاد ظاهری عالی، وارد کنید. Pop-ups می تواند به منظور جلب توجه بیننده به عنوان گرافیک ثابت در سراسر صفحه به صورت شناور، نمایش داده شود، یکی از مشکلات این نرم افزار طراحی وب سایت، این است که شرکت آن در ایتالیا قرار گرفته، که پشتیبانی از گوشی های همراه را مشکل ساز کرده. این نرم افزار مرکز آموزش و آموزشی دارد.

طراحی وب سایت، راه طولانی را در طول چند سال کوتاه، پیموده است. نرم افزارهای قدرتمند حاوی ابزارهای توسعه وب سایت، به شما اجازه می دهد سایتی را بسازید که می توانید هر کاری از نشان دادن ماجراهای پیاده روی گرفته تا فروش اقلام به صورت آنلاین را انجام دهد . به سراغ برخی از این برنامه ها بروید، اما مطالعه 10 لیست برتر محصولات ما برای سایر نرم افزارهای قدرتمند را فراموش نکنید.


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: