مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بهترین وی پی ان های 2017

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

بخش سوم

CyberGhost

قیمت پیشنهادی: نسخه رایگان در دسترس است، 5.83$ در ماه

CyberGhost از نظر امنیت و شفافیت در طول سال ها، شهرت خاصی ساخته است. این پلتفرم دارای تعدادی ویژگی کلیدی است که این وی پی ان را تبدیل به امن ترین راه برای پرسه زدن در اینترنت می شود. در کنار پنهان ماندن هویت آنلاین شما، همچنین CyberGhost ویژگی های رمزگذاری نظامی برای مقابله با سرقت اطلاعات دارد. از آنجایی که CyberGhost با هر چیزی کار می کند به هیچ مرورگر اضافی یا پلاگینی نیاز نخواهد داشت و همچنین نسخه مخصوص اندورید و IOS آن در دسترس است. با وجود مسدودکننده، وب گردی را بسیار سریع تر کرده است.

در نسخه رایگان ارائه شده CyberGhost ، بسیاری از ویژگی های آن غیرفعال است. هر زمان که می خواهید متصل شوید، مدت زمانی باید منتظر باشید و به طور خودکار پس از سه ساعت قطع می شود، هرچند می توانید بلافاصله دوباره وصل شوید. این نسخه رایگان فقط به این منظور ارائه شده است که نحوه عملکرد سرویس را به شما نشان دهد. و سرویس مناسب به ازای پرداخت 45$ در سال و یا 3.99$ در ماه به ازای هر دستگاه در دسترس است، یا 70$ در سال و 6.99$ در ماه برای 5 دستگاه.

PureVPN

قیمت پیشنهادی: 2.95در ماه

PureVPN بر اساس هنگ کنگ است، که دارای مزیت پنهان بودن از 14 چشم کنجکاو می باشد. از رمزگذاری 256 بیت استفاده می کند و دارای بیش از 750 سرور در سراسر 141 کشور می باشد. در حالی که این وی پی ان ادعا می کند هیچ فعالیت یا ترافیک را ضبط نمی کند و بر روی هیچ کدام نظارت ندارد، به ثبت سابقه ای از اتصالات و پهنای باند به منظور بهینه سازی مدیریت سرور اعتراف کرد. همچنین پروتکل امن OpenVPN را ارائه می دهد و سرورهای DNS خود را حفظ می کند.

ویژگی هایی از جمله انشعاب تونل را دارد، که برنامه های خاصی را برای دسترسی به اینترنت از طریق اتصال اینترنت محلی و سایر برنامه های خاص از طریق اتصال VPN به طور همزمان مسیریابی می کند. همچنین در آن یک سوئیچ Kill وجود دارد که IP واقعی شما را هرگز در وی پی ان افشا نمی شود.

رابط کاربری آن یک مقدار قدیمی به نظر می رسد اما کارکرد خود را دارد. می توانید مکانی را با شهر یا با فعالیت انتخاب کنید، همانند ورزش آنلاین و این شما را به سرور بهینه متصل می کند.

پرداهت هزینه 4.99$ به ازی هر ماه معقول است، و شما می توانید با روش پرداخت ناشناس، پرداخت خود را انجام دهید، همانند کارت اعتباری و تا زمانی که مصرفتان از 3گیگ تجاوز نکند ،تضمین بازگشت 7 روزه پول برای شما وجود دارد. همچنین از پشتیابی 24 ساعته در طول هفت روز هفته برخوردار است.

 

Express VPN

قیمت پیشنهادی: 8.42در ماه

Express VPN خود را به عنوان سریعترین وی پی ان بر روی زمین تبلیغ می کند، بنابراین اگر نگرانی شما سرعت می باشد باید فورا یک محل بر روی لیست پیدا کنید. همچنین مفتخرانه راجع به عدم ورود بر اساس برچسب زمانی یا IP ادرس شما صحبت می کند. و خود را به عنوان یک ماشین ذره پوش در مقابل اینترنت توصیف می کند. این موضوع یک مزیت عمده برای کسانی است که که ایده حریم خصوصی را دوست ندارند. یک نکته،البته داده های نشان دار را ثبت می کند.

خود را به اینگونه تبلیغ می کند که هنوز برای Netflix کار می کند، اما این موضوع در ابتدا کارکردی برای ما نداشت. برای انتخاب سرور باید با پشتیبانی تماس بگیریم تا در انتخاب بهترین سرور به ما کمک کنند.

این واقعیت که آنها سرویس دی ان اس خود را رائه می دهند بسیار خوشایند است، از پروتکل OpenVPN پشتیبانی می کند و به شبکه TOR دسترسی می دهد.

مقیم جزایر ویرجین بریتانیا، از نظر فنی خارج از 14 چشم کشورها قرار گرفته است، اما به عنوان یک قلمرو خارج از کشو بریتانیا، اگر فشار باعث حرکت رو به جلوی آن شود، می تواند در بخشی از ناحیه خاکستری در نظر گرفته شود، که ممکن است بیش از حد به بعضی موارد نزدیک باشد. در حالی که ریچارد برانسون صاحب دو جزیره در منطقه است، با این حال همه ما اعتقاد نداریم که در حال حاضر یک وی پی ان Virgin Media وجود دارد و حتی اگر وجود داشت عجله ای برای ثبت نام نداریم.

هزینه سرویس Express VPN ، 8.22$ می باشد. و در صورت تمایل پرداخت از طریق کارت های اعتباری و Bitcoin پذیرفته می شود. Express VPN بسیار سریع و آسان است اما ارزانترین گزینه نیست.

 

Buffered

قیمت پیشنهادی: 8.25در ماه

اگر گمنامی بلند مدت در اولویت شماست، از آنجایی که این وی پی ان به عنوان بخشی از مبادله اطلاعات محرمانه 14 چشم نیست، بنابراین Hungary-based Buffered  گزینه جالبی است. با این حال، از نظر حفظ حریم خصوصی نهایی، چیزی از مجموعه متنوع است. یک سابقه ای از برچسب زمانی و IP ادرسی که استفاده می شود را ثبت می کند، و روش پرداخت ناشناس را پیشنهاد نمی کند، که برخی مخالف این موضوع هستند.

با این حال، سرورهای DNS خود را اجرا می کند و از OpenVPN پشتیبانی می کند. به علاوه دسترسی وی پی ان نامحدود به Netflix را ارائه می دهد که از زمان سرکوپ شدن شرکت های ویدئویی از اوایل سال جاری به طور فزاینده ای نادر شده است.

در حال حاضر بیش از 30 کشور ارئه می دهد که می توانید به صورت مجازی در آن اقامت داشته باشید و هیچ نگرانی برای محدودیت سرعت و پهنای باند وجود ندارد.

برنامه ها شامل یک گزینه سالانه 8.25$ در ماه، و گزینه دو ساله (صورتحساب هر 6 ماه) 9.99$ در هر ماه، یا یک برنامه ماهانه منظم به ازای 12.99$ در ماه است.

هزینه ماهانه آن زیاد می باشد اما سرورهای سریع و پشتیبانی 24 ساعته شبانه روز در 7 روز هفته ارائه می دهد. یک ضمانت برگشت پول 30 روزه وجود دارد اما بدانید که بر طبق T&C ها در صورتی این شرایط برقرار خواهد بود که 100 سشن ، 10 گیگا بایت پهنای باند یا 10 ساعت سشن تجاوز نکند.

به طور کلی گزینه های ارزان تر و امن تر برای مطالعه وجود دارد، مگر اینکه Netflix یک اولویت باشد.

 

با ادامه این مقاله در بخش بعدی با ما همراه باشید.

 

 


منبع: THE BEST VPNS 2017
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: