مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بهترین وی پی ان های 2017

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

بخش دوم

چگونه بهترین وی پی ان مناسب شما را انتخاب کنیم.

اگر راجع به حریم خصوصی خود نگران هستید، مهم است بدانید که اساس وی پی ان شما از کجاست. در سالهای اخیر برخی از کشورها با هم به توافق رسیدند به منظور افزایش امنیت همه، رایگان یا با قیمت کم به تبادل اطلاعات بپردازند. با این حال، بسیاری از گروه ها منتقد این عمل می باشند و باور دارند که بر آزادی ما نظارت جمعی صورت می گیرد.

کشورهای که بر سر تبادل اطلاعات به توافق رسیدند به نامFive Eyes شناخته می شوند  که این کشورها عبارت اند از: ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، استرالیا، کانادا و نیوزلند. نگرانی از گروه های خصوصی این است که یک دولت می تواند یک سرویس دهنده وی پی ان را با حکم دادگاه وادار به عرضه اطلاعات کاربران خود کند. برای جلوگیری از این باید یک سرویس ارائه دهنده وی پی انی را انتخاب کنید که که اساس آن خارج از این کشورها باشد.

وی پی ان مانع ورود به چه اطلاعاتی می شود؟

علاوه بر این بسیاری از ارائه دهندگان وی پی ان، سطوح مختلف ورودی دارند. برخی از آنها از طریق تمبر زمان، ادرس آی پی و پهنای باند به اتصال ورود می کنند در حالی که برخی اصلا وارد نمی شوند. نیازی به گفتن نیست که شما باید به ارائه دهنده سرویس وی پی ان خود اعتماد کنید که بر ترافیک شما  نظارت نمی کند، در غیر این صورت به جای حفاظت خود از یک فرد به سمت شکاف حریم خصوصی می روید.

برخی افراد اطلاعات پرداخت اولیه را ذخیره می کنند همانند نام و آدرس. اگر چه کسانی که می خواهند هویت آنها کاملا گمنام بماند می توانند به دنبال ارائه دهنده سرویسی باشند که پرداخت ها را به شکل کارت های هدیه یا Bitcoin می پردازد، که تقریبا ردیابی فرد را غیر ممکن می کند.

به دنبال چه ویژگی های در وی پی ان باشم؟

بیشتر وی پی ان ها از تمام پلت فرم های اصلی پشتیبانی می کنند اما برخی از آنها، از پلت فرم های غیر معمولی هم پیشنهاد می کنند همانند: Kindle یا Google Chrome . همچنین به محدودیت مصرف توجه کنید، برخی اتصال P2P را ممنوع کردند در حالی که دیگران مشکلی با این اتصال ندارند. نسخه های رایگان و آزمایشی معمولا محدودیت سرعت دارند، در حالی که نسخه های پولی محدودیت سرعت ندارند. توجه داشته باشید که رمزگذاری می تواند سرعت اتصالات را کم کند. OpenVPN امنیت بیشتری دارد در حالی که PPTP سریع تر است اما امنیت کم تری دارد. باید قادر باشید بر اساس نیازی که دارید بین آنها سوئیچ کنید.

همچنین اگر در حال اتصال به سروری هستید که از لحاظ جغرافیایی دور هست، احتمال دریافت نهایت سرعت ارائه شده توسط ارائه دهنده سرویس شما، کمتر می شود. به سرعت سروری که ارائه دهنده سرویس ادعا می کند توجه داشته باشید و مطمئن شوید که از ابتدا آزمایشات لازم برای بررسی سرعت سرور را انجام دهید و میزان رضایت خود را سنجیده باشید، بنابراین اگه از سرویس ارائه شده رضایتی نداشته باشید می توانید در محدودیت زمانی بازپرداخت خود را دریافت کنید.

12 وی پی ان محبوب تست شده

NordVPN

قیمت پیشنهادی: 5.75$ به ازای هر ماه

این وی پی ان بر اساس پاناما است. از آزادی و اعتماد بر خوردار است. بنابراین خارج از حوزه قضاییFive Eyes قرار دارد. سیاست سختگیرانه "NO Logs" دارد، بنابراین شما نیازی نیست راجع به ثبت ترافیک اینترنت خود هیچ نگرانی داشته باشید و بیش از 500 سرور از 51 کشور برای انتخاب وجود دارد.

سطح رمزگذاری بالاتر از همیشه است. شما به گزینه DoubleVPN دسترسی دارید که به رمزگذاری AES-256 اشاره دارد که از طریق ندرلند تقویت می شود. در واقع فوق العاده امن است. همچنین یک سوئیچ Kill برای پایان دادن به فعالیت های اینترنتی دارند.

بالاتر از همه گزینه ای وجود دارد که اجازه استفاده از شبکه TOR را می دهد، این وی پی ان سطح بالایی از گمنامی و دسترسی به سایت های TOR را ارائه می دهد سایت های هستند که در بخش عمیقی از وب هستند و از طریق اینترنت معمولی در دسترس نیستند. جای تعجب ندارد که در صورت تمایل می توانید با پرداخت هزینه ای از روش ناشناس همانند Bitcoin استفاده کنید،  همچنین می توانید از روش های مرسوم تر مانند کارت اعتباری یا Paypal استفاده کنید.

این وی پی ان اداعای ساده ترین راه اندازی را دارد و راه اندازی سریع در مک را ثابت کرده است، همچنین استفاده از آن در ویندوز بسیار آسان است. از لینوکس، ios و اندروید پشتیبانی می کند و می تواند همزمان 6 دستگاه را به وی پی ان متصل کند. همچنین سرویس چت زنده در 24 ساعت و 7 روز هفته از وب سایت در دسترس می باشد. در کل، وی پی ان Nord یک گزینه بسیار قوی است.

IPVanish

قیمت پیشنهادی: حدود 6.49$ به ازای هر ماه

اگر به دنبال وی پی انی هستید تا به شما کمک کند Netflix را تماشا کنید، بایستی NordVPN را انتخاب کنید یا برای پیدا کردن وی پی ان مناسب به مطالعه این مقاله ادامه دهید. برای دیگر کاربردهای وی پی ان، IPVanish گزینه محبوبی است که ارزش توجه کردن را دارد. تعداد سرویس های زیادی دارد(بیش از 700)، در بیش از 60 کشور، و می توانید تنها با استفاده از یک حساب و یک هزینه، 5 اتصال همزمان از دستگاه های متعدد ایجاد کنید.

اگر قصد استفاده از تورنت را دارید، IPVanish را انتخاب کنید، زیرا می تواند با استفاده از یک رمز گذاری مخفی IP ادرس شما را مخفی کند، بنابراین نیازی به قربانی کردن سرعت دانلود و آپلود نخواهید داشت.

IPVanish هیچ ترافیکی را لاگ نمی کند، و مالک تمام زیرساخت های داخلی آن است و آن را اداره می کند (یک شبکه خصوصی است، سرویس های ناشناس) و هیچ کنترلی بر روی تمام نقاط ورودی ندارد. یک  Kill     Switch یک سطح اضافی از امنیت را می افزاید، به این معنی که اگر اتصال وی پی ان افت داشت اتصال شبکه می تواند بلافاصله خاتمه پیدا کند.

شما می توانید این وی پی ان را در سراسر اندروید، IOS، ویندوز و مک استفاده کنید، همچنین در AndroidTV و Amazon Firestick قابل استفاده می باشد. یک ضمانت بازگشت 7 روزه پول بدون پرسیدن هیچ سوالی، دریافت می کنید و در صورت تمایل می توانید با Bitcoin پرداخت کنید.


با ادامه این مقاله در بخش بعدی با ما همراه باشید.


منبع: THE BEST VPNS 2017
برچسب ها: -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: