مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

عرضه برنامه ای از شرکت ماکروسافت با نام project cheshire

نوشته شده توسط: محمدجواد ازادمهر
در تاریخ:

شرکت ماکروسافت چند ماهی بود که در حال تست کردن برنامه ای با نام پراجکت چشراین یا همان لیست وظایف ماکروسافت بود که قرار بوده است که این برنامه قابل اجرا بر روی وینفون ها باشد این برنامه و سرویس های کاربردی آن تا به الان  به صورت شخصی برای کارکنان شرکت ماکروسافت کار میکرده است اما در حال حاظر این برنامه آماده برای استفاده کردن تمام کاربران و علاقه مندان این برنامه است . از دیگر مزیت های این برنامه این است که بر خلاف معرفی های قبلی شرکت ماکروسافت این برنامه قابل اجرا بر روی تمامی سیستم عامل ها است به صورتی که این برنامه حتی بر روی ویندوز 10 هم قابل کار کردن و ارائه خدمات است که این موضوع باعث پیدایش طرفداران بیشتر برای این برنامه و همچنین محبوب شدن این برنامه بسیار مهم میشود.
طبق گفته های شرکت بزرگ و موثر ماکروسافا این برنامه میتواند باعث بهتر شدن برنامه ریزی افراد شود و کارشان را ساده تر کند تا بتوانند به سادگی کار های روزانه خود را برنامه ریزی کنند؛ نکته قابل توجه در مورد این برنامه این است که این برنامه ظاهر بسیار ساده و ساده ای دارد و در استفاده از آن هیچ دشواری و سردرگمی ایجاد نمیشود و اینکه به جرات میتوان گفت که این برنامه به دور از نظر گرفتن اینکه در شرکت بزرگی مانند ماکروسافت ساخته شده است نسبت به برنامه هایی همانند این برنامه بسیار بهتر و با کیفیت تر است.
این شرکت قصد دارد تا با ایجاد ظاهری جذاب تر برای این برنامه و متفاوت از جلوه دادن آن و همچنین ترکیب کردنش با تکنولوژی روز برنامه را جذاب تر کرده و یک گردش کاره روزانه متفاوتی را برای کاربران ایجاد کند.
از این برنامه میتوان در جهت یادداشت کردن ، یادآوری کار ها و روز های ضروری ، اعلام وقت پاس کردن چک ها طلب ها و ... استفاده کرد که تمامی این خدمات با استفاده از سیستمی هوشمند پشتیبانی میشود.
میتوانید این برنامه را هم بر روی گوشی و هم بر روی کامپیوتر شخصی تان نصب کنید و در هر لحظه از رویداد هایی که از پیش تنظیم کردید با خبر شوید و به راحتی به لیستی که از کار هایتان در آن نوشتید دسترسی پیدا کنید .
از ویژگی های این برنامه میتوان به نکات زیر اشاره کرد :
1.در هر حالتی میتوانید به سرعت وظایف و یا کار های برنامه ریزی شده تان را انجام دهید 
2. برنامه های تان را سازماندهی و دقیق تر انجام دهید 
3. در سر زمانی که تعیین کرده اید از آن کار با خبر شوید تا نسبت به انجام آن اقدام کنید
4. از سرویس to-do که در این برنامه وجود دارد به عنوان دفترچه یادداشت خود استفاده کنیدهیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: