مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

معرفی آپدیت جدید ویندوز ۱۰

نوشته شده توسط: محمدجواد ازادمهر
در تاریخ:

در هفته ای که گذشت شرکت ماکروسافت اعلام کرد که قرار آپدیت جدیدی برای ویندوز ۱۰ منتشر شود که در به نظر میزسد این بروز رسانی بیشتر به نفع گیمرها باشد چرا که این بروزسانی شامل اجرا سه بعدی است و به همراه آخرین خدمات و کارایی عرضه میشود.

تری مایرسان رییس بخش گروه نرم افزار شرکت مایکروسافت با اعلام این خبر باعث حیرت بسیاری از گیمرها شد و با توجه به گسترده شدن بازی های کامپیوتری و وجود مسابقات گوناگون در سراسر جهان این عمل از سمت شرکا مایکروسافت میتواند باعث ایجاد طرفداران بیشتر برای این شرکت شود.

هچنین این شرکت اعلام کرده است که قرار است از تعداد بروز رسانی ها کاسته  شود تا مزاحمتی برای کاربران ویندوز۱۰ پیش نیاید زیرا این ویندوز دیگر مشکلاتی که در گذشته داشته است را ندارد و تمامی مشکل های کوچک و بزرگ آن حل شده و نیازی به ویرایش و یا حل مشکل ندارد البته این به این معنا نیست که این شرکت دیگر هیچ بروز رسانی برای این ویندوز منتشر نخواهد کرد بلکه راهبران این نرم افزار به دنبال ایده های بهتر و جدید تر برای پیشرفت هستند .

در مورد فواید این  بروز رسانی ها برای گیمر ها باید گفت که با ایجاد GA,ME MODE  که برای گیمر ها طراحی شده استفاده شما از ویندوز به شکل قابل توجهی بهتر خواهد شد زیرا هر فعالیتی جز بازی ها کار خواهند کرد اما بیشتر کارکرد نرک افزار بر روی بازی خواهد بود تا با کیفیت بالاتری پردازش شود . تنظیم این مود از وینوز دلخواه است و هز مانی که دوست داشتید میتوانید آن را غیر فعال کنید .

همچنین ویندوز ۱۰ در سال گذشته سیستم گزارشگری با نام بیم خریداری که امسال بر روی این بروزرسانی فعال خواهد بود و گیمر ها برای استفاده از آن باید نرم افزار بیم را نصب کنند .

در کنار قابلیت سه بعدی شدن در این بروزرسانی شما قابلیت این را خواهید داشت که بتوانید طراحی و یا نقاشی های ۳بعدی بکشید و یا تصاویر سه بعدی بسازید

با کلیک کردن بر رو ایکون مکعب شما میتوانید هر چیزی که مورد علاقع تان است را به طور سه بعدی نقاشی کنید و تصاویر سه بعدی بسازید مانند عکس یک انسان و یا یک ماهی و ...

همچنین طراحی ها ، عکس ها ، و نقاشی های سه بعدی که در این ویندوز طراحی میشود قابل چاپ و پرینت گرفتن با دستگاه های چاپگر سه بعدی است .هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: