مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بعد از مدت ها انتظار، نصب دستی Windows 10 Creators Update در دسترس قرار گرفت.

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

پس از ماه ها، حالا دیگر نصب دستی Windows 10 Creators Update ، بر روی رایانه های شخصی در دسترس می باشد، به منظور انجام این کار، به برنامه Windows 10 Media Creation Tool نیاز خواهید داشت.

اگر از آن دسته افرادی نیستید که بخواهید این نرم افزار را به صورت دستی نصب کنید، مایکروسافت انتشار به روزرسانی را از تاریخ 11 آوریل آغاز خواهد کرد. رایانه های شخصی جدید این بروزرسانی را سریع تر دریافت خواهند کرد، به ویژه کسانی که شرکت آنها را با OEM تست کرده است، و پس از آن سایر دستگاه ها براساس بازخورد، در طی یک دوره چندین ماهه به روزرسانی می شوند.

زمانی که به Creators Update  ارتقا یابید، کاملا به ویژگی های جدیدی دسترسی خواهید داشت. یک برنامه جدید 3D Paint خواهید دید که همان طور که از نام آن مشخص است، به شما اجازه رسم در 3D را می دهد. مرورگر Edge این شرکت، پیشرفت های بسیاری داشته، از مدیریت بهتر تب ها گرفته تا قابلیت خواندن کتاب های الکترونیکی(که می توان از Windows Store خریداری کرد)

همچنین مایکروسافت کنترل بهتر و بیشتر حریم خصوصی کاربران را با استفاده از Creators Update وعده داده است. هنگامی که بروزرسانی را بر روی رایانه شخصی خود نصب می کنید یا سیستم خود را به روزرسانی می کنید دیگر پیشنهاد استفاده از تنظیمات سریع به شما داده نمی شود، به جای آن به شما  لیستی از گزینه های حریم خصوصی داده میشود که به صورت پیش فرض "On" می باشند، اما به راحتی می توانند تغییر یابند. همچنین شرکت لیستی از انواع داده هایی که ویندوز10  جمع آوری کرده را منتشر کرده است.

پس از آن، تعدادی از قابلیت های بازی وجود دارد مانند Game Mode جدید، که منابع سیستم شما را به نفع بازی که در حال انجام آن هستید، اولویت بندی می کند، و اجازه عملکرد بهتر را می دهد. Built-in Beam به شما اجازه می دهد تا بازی خودتان را مستقیم از سیستم عامل اجرا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب Beam متصل به حساب مایکروسافت خود داشته باشید، و دیگر نیاز به انجام هیچ کاری نیست.

اما صحبت از Game Mode و Beam، Creators Update همه این ها برای پلتفرم های ویندوز 10 می باشند، از جمله Xbox one. مایکروسافت Update  کنسول را هفته گذشته راه اندازی کرد. و کارمندان داخلی در حال حاضر می توانند قابلیت به روزرسانی بعدی را چک کنند.

اما همانند تمام قابلیت های به روزرسانی شده، همان طور که بعضی از ویژگی ها اضافه شدند، بعضی ویژگی ها هم حذف شدند. از جمله ویژگی هایی که اضاف یا منسوخ شده اند، Apps Corner و Reading List   می باشند.

اگر منتظر Update بر روی ویندوز گوشی همراه خود هستید، بایستی کمی بیشتر صبر کنید. این به روزرسانی تا 25 آوریل منتشر نمی شود، و با مجموعه کوچکی از قابلیت های جدید همراه خواهد بود. قابلیت خواندن کتاب های الکترونیکی را خواهید داشت و چندین تغییرات جزئی دیگر، همانند تغییراتی در تنظیمات.

البته اگر شما در حال حاضر، خواهان Windows 10 Creators Update هستید، می توانید در حلقه Slow ، موجود در Insider Program ثبت نام کنید، البته هنوز در Release Preview قرار نگرفته است.

برای بدست آوردن Creators Update بر روی کامپیوتر خودتان، برنامه Media Creation Tool را دانلود و اجرا کنید، و دستورالعمل موجود در فرآیند نصب را دنبال کنید.


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: