مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بر طبق گفته یکی از کارکنان شرکت سامسونگ " شرکت دیگر دوربین های دیجیتال به بازار عرضه نمی کند

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

گزارش جدید بیان می کند که سامسونگ در ساخت دوربین های دیجیتال تسلیم شده است. بر طبق گفته کارکنان شرکت سامسونگ " این شرکت دیگردوربین های دیجیتال را تولید و به بازار عرضه نمی کند". زیرا که دوربین گوشی های همراه کیفیت بالایی دارند. منبع این گزارش در ادامه بیان کرد حتی شرکت های بزرگ تولید کننده دوربین با بیش از 100 سال قدمت، با رقابت درون بازار دست و پنجه نرم می کنند. این موضوع سامسونگ را مجبور به تجدید نظر در موضع خود کرد و کسب و کار خود را با تولید محصول جدیدی از تکنولوژی دوربین، ادامه خواهد داد.

مهم است بیان شود که منبع داخلی شرکت در شرایطی صحبت می کرد که هویت او ناشناخته باقی بماند. با توجه به انتشار گزارشInvestor  در 7 آپریل، می توان دو برداشت از گفته های منبع این گزارش داشت یا شرکت نمی خواهد این اطلاعات به گوش عموم مردم برسد یا اینکه منبع درونی در واقع رسما کارمند شرکت نمی باشد. در حالی که تغییر در استراتژی بازار در کنار بسیاری از صنایع جهان غیر معمول نیست، این کمی عجیب است که به جای شنیدن این گزارش از خود شرکت از فرد ناشناس شنیده شود. اگر چه، تولید محصول جدید دوربین که به آن اشاره شد می تواند شامل دوربین 4k-rated Gear 360 و ابزار ضبط VR  که اخیرا توسط غول الکترونیکی بازار عرضه شد، باشد. همچنین سامسونگ نیز به تازگی حق انحصاری اختراع دوربین های دوگانه گوشی های هوشمند را ثبت کرده است. بنابراین این شرکت در تلاش است موقعیت خود را با آوردن صنعت ناشناخته گوشی های هوشمند تغییر دهد. درست است که هیچ کدام از این دو لزوما چیزی نیست که بتوان ادعای " محصول جدید" از دوربین ها را داشت از آنجایی که دوربین 360-degree و بورس گوشی های دو گانه قبلا انجام شده است، اما هر دو نسبتا فناوریه نوآورانه ای به نظر می رسند.

با توجه به بیان همه موارد و ناشناس ماندن منبع گزارش، ممکن است سامسونگ تولید دوربین های دیجیتال را کنار بگذارد و یا به سادگی برای تمرکز بیشتر بر روی پیشرفت سخت افزارها زمان بیشتری را صرف کند. آخرین تلاش شرکت در تولید دوربین های مستقل، به سال 2015 بر میگردد، اما تا زمانی که شرکت تصمیم بگیرد برخی از عبارات رسمی را منتشر کند، منطقی است که نتیجه بگیریم تمام این گفته هاا حدس و گمانی بیش نیست.


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: