مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

مایکروسافت برنامه بتا ویندوز 10 را برای کاربران تجارت، راه اندازی کرد.

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

کاربران تجارت به نسخه برنامه بتا ویندوز 10 در این هفته دسترسی خواهند داشت.در روز جمعه، مایکروسافت از Windows Insider Program برای تجارت پرده برداشت.

این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند به جای یک حساب شخصی مایکروسافت، با استفاد از اعتبار Azure Active Directory ، برای بروزرسانی بتا ثبت نام کنند.قابلیت جدید به این دلیل طراحی شده است تا مسیری را دراختیار متخصصان آی تی قرار دهد که با استفاده از آن از بازخورد کسب و کار خاص مایکروسافت در مورد ویژگی های ویندوز 10 آگاه شوند. این به نوبه خود، به کاربران تجارت اجازه می دهد تا پیشرفت قابلیت ها را شکل دهند.

ایجاد برنامه تجاری Insider Program، پاسخ مایکروسافت به درخواست متخصصان IT برای ارتباط با تیم توسعه ویندوز می باشد. ویندوز 10 با برخی از مدیران سیستم که از سیاست مایکروسافت مبتنی بر به روزرسانی تجمعی سیستم عامل و نه به روزرسانی پچ انتخابی ، علاقه مند نبودند ،شروع سنگینی داشت .

در یک سند پشتیبانی، این شرکت اعلام کرد که این برنامه از برنامه های اصلی جدا نیست، اما راهی برای تجارت بهتر با ایجاد ارتباط قوی با جامعه ای ازمردم، و تست نسخه جدید ویندوزها فراهم کرده است. علاوه بر این، مایکروسافت معتقد است که برنامه جدید به تجارت کمک می کند تا با ایجاد دسترسی سریع به پچ ها تست داخلی بروزرسانی ویندوز به راحتی انجام شود.

Dona Sarkar، رئیس Windows Insider Program در یک پست وبلاگ گفت: "مایکروسافت قصد دارد برای تعامل بیشتر با تیم IT برنامه های بیشتری را پیاده سازی کند."

به روزرسانی روز جمعه، زمینه را برای به روزرسانی بعدی ویندوز 10 فراهم می کند. که انتظار می رود به روزرسانی بعدی، سال بعد در دسترس قرار بگیرد. این بروزرسانی 4 روز قبل از گسترش Creators Update توسط شرکت، منتشر خواهد شد ، که یک ناوگان کوچک از ویژگی های جدید و کاربردی، برای کاربران غیر بتا به ارمغان خواهد آورد.

بیت های جدیدی که در روز جمعه به حلقه اعضای Windows Insider Program’s Fast  اضاف شدند به کاربردی بودن ویندوز 10 چیزی اضاف نمی کنند. در اکثر موارد، این انتشارها بر روی به روزرسانی OneCore تمرکز دارد.

طبق روال عادی، بسیاری از نسخه های منتشر شده، یک ناوگان از مسائل شناخته شده در 16170  دارند. کاربران می توانند انتظار دیدن مسائلی از جمله وجود یک باگ که مانع باز شدن Windows Defender  با دو بار کلیک می شود را داشته باشند. که با راست کلیک کردن و با انتخاب گزینه " open " برنامه مورد نظر راه اندازی می شود.

کاربرانی که می خواهند از برخورد با باگ ها خودداری کنند باید به حلقه the Windows Insider Program’s Slow بپیوندند، که به کاربران در ازای تاخیر در دسترسی به بروزرسانی های جدید، افزایش قابلیت اطمینان را می دهد.


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: