مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

برترین برنامه های حسابداری جهان برای کارهای ساده

نوشته شده توسط: محمدجواد ازادمهر
در تاریخ:

زمانی که به دنبال برنامه ای مناسب برای حسابداری میگردیم یکی از ملاک های مهم برای ما محیط کاربری ساده استفاده سریع و آسان از آن است ، معمولا به دنبال برنامه ای هستیم که وقت زیادی را برای انجام کار در ان برنامه صرف نکنیم و در کمترین زمان ممکن بتوانیم کار خود را به اتمام برسانیم و با استفاده از ان دچار سردگمی نشویم و خدماتی همانند : خروجی گرفتن اتوماتیک ، رسید حساب ، گزارش قیمت ها ، گزارش پایانی عملیات ها و ... را دارا باشد.

دنبال برنامه هستیم که کار های سخت و پیچیده ای مانند همگام سازی اطلاعات و گذارش های پایانی را برایمان آسان کند :برای مثال برنامه ای باشد که در کار های بانکی و حسابی بتواند تمامی این کارهارا  انجام بدهد.

بررسی  ها و تحقیقات ما سبب این شد که مجموعه ای از بهترین برنامه ها ی حسابداری را پیدا و انتخاب کنیم تا فرق این برنامه ها از دیگر برنامه ها را ببینیم و باور کنیم .


۱.QuickBooks Online

برنامه که برای حساب کردن خیلی سریع و ارقام نسبتا پایین استفاده میشود و قیمت آن 9.99 دلار در هر ماه است که قابل استفاده بر روی گوشی های هوشمند و تبلت ها و کامپیوتر ها  است و مشتریان را میتواند از طریق شماره تلفن و چت ساپورت کند

این برنامه بر روی سیستم عامل های اندروید و آی او اس پشتیبانی میشود و میتواند در تمامی فروشگاه ها ، رستوران ها و ... مورد استفاده قرار بگیرد

این برنامه به صورت آنلاین هم مورد استفاده قرار میگیرد و با ساخت یک حساب کاربری میتوانید تمامی عملیات های ساده و پیچیده خود را با استفاده از این برنامه انجام دهید .

2.Freshbooks

این برنامه همانند برنامه قبلی قابل استفاده برای گوشی های همراه  وکامپیوترها است و بر روی سیستم عامل های اندروید و آی او اس نیز پشتیبانی میشود .

قیمت برنامه ۹.۹۸ دلار برای هر ماه است و مشتریان را از طریق شماره تلفن و ایمیل ساپورت میکند.

این برنامه پرطرفدار ترین برنامه حسابداری بر روی گوشی بوده و این به خاطر رابط کاربری بسیار ساده و داشتن سروییس دهی بسیار عالی به مشتری است و به همه کسانی که در رستوران ها و فروشگاه های بزرگ کار میکنند توصیه میشود .

3.ZohoBooks

این برنامه قابل اجرا برای اندروید و ویندوز فون و کامپیوتر و  همچنین آی او اس است و قیمت آن ۲۴ دلار برای هر ماه است .

این برنامه با امکانات سطح بالایی که دارد باعث میشود همه کارهای یک تجارت ساده را به راحتی حل کند و همچنین نسبت به قیمتی که دارد بسیار یه صرفه و مفید است .
هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: