مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

برترین نرم افزار های ایرانی در سال ۹۵

نوشته شده توسط: محمدجواد ازادمهر
در تاریخ:

در سال ۹۵ نرم افزار های زیادی در ایران ساخته و پخش شد که بعضی در موضوع خود بهترین بودند و شاهد پیشرفت برنامه نویسی و کیفیت نرم افزار های ایرانی بودیم .

در این مقاله قصد این را داریم که بهترین نرم افزار های ایران در سال ۹۵ را معرفی و مورد بررسی قرار بدهیم


بهترین مسنجر : موبوگرام


 موبو گرام  که نسخه غیر رسمی تلگرام است و توسط برنامه نویسان خلاق و پر ذوق ایرانی ساخته شده است در مارکت های ایرانی از پرطرفدار ترین برنامه ها شده است .

در سالی که گذشت این برنامه فراز و نشیب های  زیادی را تجربه کرد و امکانات زیادی به آن اضافه شد و میتوان گفت یکی از قوی ترین امکانات این برنامه اضافه شن برنامه mobo plus است که از طریق این برنامه شما میتوانید پوسته ی جدیدی بر روی تلگرام خود اعمال کنید . همچنین تمام افراد میتوانند پوسته های مورد نظر و جذاب خود را برای این برنامه به سشادگی بسازند و در این برنامه با نام خود ثبت کنند .

موبوگرام یا ساخت موبوگرام ۲ نیز باعث شد که کسانی که نیاز به داشتن ۲ حساب تگرام هستند بتوانند از این برنامه با همان امکانات استفاده کنند.


بهترین برنامه ی خدماتی : اسنپدر سال ۹۵ برنامه ای تحت عنوان اسنپ روانه بازار شد که با استفاده از آن شما قادر به این خواهید بود که در هر زمان و هر مکانی درخواست ماشینی دهید که شمارا به مقصدتان برساند : در اسنپ اولین درخواست شما رایگان خواهد بود و مبلغ قابل پرداخت برای سفرتان بر اساس فاصله شما از مقصد محاسبه میگردد .

این برنامه سبب ایجاد اشتغال برای افراد علاقه مند شد و به نوع خود توانست به اشتغال زایی کمک شایانی کند .


برترین بازی : quiz of kingsQuiz of Kings بازیی ایرانی که توانست در مدت کوتاهی در بین مردم ایران محبوبیت بسیار زیادی به دست بیاورد و افراد زیادی را به خود جذب کند .,

در این بازی در هر راند از هر دو بازیکن سوال های مختلفی پرسیده میشود که از مزیت های این برنامه بالا بردن اطلاعات اشخاص با استفاده از این بازی است .

همچنین با لیگ های هفتگی اشخاص میتوانند اطلاعات خود در زمینه  های مختلف محک بزنند .


بهترین برنامه خبری : آخرین خبربا استفاده از این برنامه شما میتوانید اخرین خبر های منتشر شده در هر موضوعی را دیده و مطالعه کنید


بهترین برنامه فرهنگی : طاقچه


برنامه ای مناسب برای افرادی که علاقه زیادی به مطالعه دارند اما وقت مناسب یا موقعیت رفتن به کتابخانه یا مطالعه کتاب در خانه را ندارند .

با این برنامه شما میتوانید از هزاران کتاب موجود در این برنامهاستفاده کرده و کتاب مورد نظر خود را بخرید و در هر زمانی آن را مطالعه کنید .


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: