مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

سه نرم افزار ویندوز 10، که بهره وری کار شما را افزایش خواهد داد.

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

 

یادداشت ها، پروژه ها و رمزهای عبور خود را با این ابزارها، به صورت کاراتر مدیریت کنید.

ویندوز 10 دارای بسیاری از قابلیت های است که به شما کمک می کند به طور مؤثر کار کنید. اما یک جستجوی دقیق درWindows Store  سایر برنامه هایی که مکمل و یا با ابزارهای ویندوز کار می کنند را آشکار می کند. در این مقاله به بررسی این سه نرم افزار می پردازیم:

Eclipse Manager

اگر شما کارهای project-based انجام می دهید، احتمالا از برنامه های جداگانه ای استفاده می کنید تا وظایف ، زمان و پول خود را دنبال کنید. چگونگی تاثیر نرم افزارها بر روی یکدیگر خود یک چالش می باشد. Eclipse Manager با ترکیب تمام این قابلیت ها یک نرم افزار کاربرپسند بسیار ساده ساخته است.

این رابط کاربری مدیریت پروژه ها، اولویت بندی و مدیریت وضعیت پروژه را در یک نگاه ، آسان می کند.و حتی بهتر، همچنین شما می توانید پروژه های متعدد همراه با تمام وظایف خود را به تربیت اولویتشان گروه بندی کنید تا مطمئن شوید که تمام وظایف به موقع و در زمان تعیین شده به پایان خواهد رسید. از آنجایی که این نرم افزار، هزینه ها و زمان شما را پیگیری می کند، شما می توانید گزارش های گرافیکی و متنی سرمایه گذاشته شده بر روی پروژه خودتان را مشاهده کنید تا مطمئن شوید که به طور مؤثر کار می کنید.

بسیاری از قابلیت های Eclipse Manager در نسخه رایگان در دسترس هستند، به جز قابلیت پیگیری هزینه ها. برای دسترسی به این قابلیت و سایر قابلیت ها ازجمله استفاده آفلاین و قابلیت ارسال به Excel، به نسخه pro نیاز خواهید داشت، که ارزش آن ماهی 2$ می باشد.

Action Node

Action Node  با Windows 10 Action Center ادغام شده است. به این معنی است هنگامی که شما Action Center را باز می کنید می توانید همراه با دیگر اطلاعیه ها ، یاد داشت خود را مشاهده کنید. همچنین این دسترسی سریع و آسان، به ایجاد و حذف یادداشت ها نیز گسترش یافته است. ممکن است به نظر شما این موضوع خیلی تاثیر گذار نباشد اما مقدار زمان لازم برای باز کردن و تغییر به نوت های جداگانه می تواند تاثیر زیادی را در یک روز ایجاد کند. همچنین Action Node  از پخش صوتی یادداشت ها پشتیبانی می کند. استفاده از این قابلیت ها رایگان است اما خرید برنامه های داخلی نیاز به فعال کردن ویژگی های pro  دارد، همانند قابلیت همگام سازی یادداشت ها در سراسر دستگاه های ویندوز 10.

Enpass

اگر دائما درتلاش هستید تا رمزهای عبور و دیگر اعتبارها برای سرویس های مختلفی که استفاده می کنید را بیاد آورید نمی توانید کاری را از پیش ببرید. به همین دلیل است که یک مدیر رمزعبور، یک بخش ضروری هر سیستم سودمند می باشد. اگر با ذخیره سازی این گونه اطلاعات حساس در کلود راحت نیستید احتمالا Enpass ابزار مورد نیاز شما می باشد.

Enpass  ، لاگین ،اعتبار حساب بانکی ،شماره کارت اعتباری و سایر اطلاعات شخصی شما را بر روی دستگاه شما ذخیره می کند. و با رمزگذاری AES 256-bit امنیت این اطلاعات را تضمین می کند. این نرم افزار بسیاری از ویژگی ها و قابلیت هایی که توسط مدیر رمزعبورمبتنی بر کلود پیشنهاد میشود را دارد از جمله ژنراتور رمز عبور، تکمیل خودکار، و تایید رمزعبور برای اطمینان از قوی بودن رمز.این برنامه حتی با Cortana  هم ادغام شده است.

اگر تصمیم به همگام سازی اطلاعات خود دارید می توانید با استفاده از حساب های محبوب کلود همانند Google Drive,Dropbox و Microsoft OneDrive  این کار را انجام دهید. نرم افزار Enpass برای ویندوز 10 رایگان می باشد


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: