مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

معرفی CRM پیامکی INOTI

نوشته شده توسط: محمدجواد ازادمهر
در تاریخ:

در دنیای امروزی یکی از موثر ترین راه های رسیدن به موفقیت در صنف خود داشتن تبلیغات خوب و حرفه ای است .

از گذشته تا به الان راه های تبلیغاتی زیادی ابداع شده است که هر کدام در زمان خود حرف هایی برای گفتن داشته اند .

یکی از راه های تبلیغاتی بسیار به صرفه و پرقدرت در حال حاظر استفاده از CRM است : CRM مخفف کلمه ی customer relationship management است که در ایران با نام ''مدیریت ارتباط با مشتری'' شناخته شده است. CRM ها به دو نوع پیامکی و تلفنی یا صوتی  تقسیم میشوند که راه اندازی یک CRM تلفنی هزینه های بسیار هنگفت و سنگینی دارد .

اما امروز یک برنامه ی تحت وب  به نام INOTI  که یک CRM پیامکی است  کار را برای ما آسان تر کرده .

INOTI یک سامانه پیامکی است که هر شخصی میتواند با داشتن یک گوشی هوشمند این برنامه ی تحت وب را باز کرده و از طریق آن از آخرین اخبار مربوط به: قیمت ارز،قیمت سکه، اخبار ورزشی ،قیمت تلفن همراه و ... مطلع شود. با استفاده از INOTI  شما میتوانید ارتباط بیشتری با مشتریان خود داشته باشید و خدمات بیشتر و با کیفیت تری را انجام دهید .

همیشه اضافه کردن مشتریان جدید خیلی سخت تر از راضی نگهداری مشتریان قدیم است ولی اگر شخص بتواند مشتری های جدید و قدیم خود را راضی کند میتواند به درامد فوق العاده ای برسد ؛ لازمه ی رسیدن به این موفقیت بالا بردن کیفیت کار و ارتباط داشتن با مشتریان است و اگر کیفیت کارتان بسیار بالا باشد اما ارتباط و خدمات رسانی قابل قبولی را به مشتریان خود نرسانید باز هم در درامد زایی موفق نخواهید بود . یکی از راه های داشتن ارتباط قوی با مشتریان داشتن شماره ی همراه آنان است و باید توجه داشت که تنها داشتن شماره ی مشتریان کافی نیست و باید به نحو احسنت از آن استفاده کرد.

اگر شما شماره ی تمام مشتریان خود را داشته باشید و بتوانید با آن ها به صورت خودکار با تبریک اعیاد و تسلیت شهادت ها و یا تبریک روز تولدشان ارتباط برقرار کنید میبینید که به واسطه ی همین رابطه ها وضعیت کسب و کار شما  بهتر میشود زیرا با همین پیامک های کم هزینه نام برند شما در ذهنه مشتریان هک میشود .

از دیگر مزایای استفاده از این CRM قادر بودن به اطلاع رسانیه خدمات جدید یک فروشنده به مشتریان است که شما میتوانید با ارسال پیامک به شماره های مشتریان خود آنان را از خدمات جدید و یا نقل مکان کردن به جایی دیگر و ... با خبر کنید؛ با این روش شما میتوانید بسیاری مشتری ثابت به دست بیاورید و دیگر احتیاجی به هزینه ی سنگین تبلیغات دیگر نداشته باشید و این دقیقا همان کاریست که بسیاری از برند های معتبر جهان انجام میدهند و با آن مشتریان زیادی را جذب خود میکنند.

آینوتی با  یک سیستم کاملا هوشمند که بر روی تلفن همراه کار میکند به واسطه ی کد خریداری شده ی توسط افراد که به سرور های مخابراتی متصل است مشتریان را مدیریت میکند.

افراد با خریدن این کدها با نام دلخواه خود که به مدت ۱ سال برایشان فعال است میتوانند تبلیغات خود را شروع کنند.

افراد با اسم کدها شناخته میشوند و هرشخصی که آن اسم را به سامانه INOTI ارسال کند خدمات ٖآن مغازه یا آن شخص را از طریق پیامک دریافت میکند و شماره شخص برا مغازه دار در دفترچه تلفن پنل ذخیره میشود و شما میتوانید به جز دفترچه تلفن خود با استفاده از کدپستی یک محل تبلیغات خود را انجام دهید و در صورتی که پیام ها ارسال نشوند مبلغ به حساب شما باز خواهد گشت.

متن ها در هرلحظه با ورود به پنل قابل ویرایش است و حتی در صورتی که دسترسی به اینترنت نداشتید میتوانید متن آن را ویرایش کنید.

از دیگر استفاده هایی که میتوان از INOTI کرد میتوان به خرید اعتبار سیم کارت ، دریافت موجودی حساب ، انتقال وجه و ... اشاره داشت .


.


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: