مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

بهترین نرم افزارهای رایگان Screen Recorder 2017 (تصویر برداری از صفحه نمایش)

نوشته شده توسط: زارع
در تاریخ:

1-     Open Broadcaster Software

بهترین نرم افزار برای فیلم برداری از محیط های DirectX مانند گیم ها. این نرم افزار علاوه بر رایگان بودن متن باز است و اگر دانش کد نویسی دارید میتوانید تغییرات دلخواه را بر روی کارکرد این نرم افزار اعمال کنید. با این نرم افزار به راحتی میتوانید به صورت زنده ویدیوی خود را بر روی یوتوب به نمایش بگذارید.
2-     Flashback Express

بهترین نرم افزار برای ضبط ویدیو از وب کم و فیلم برداری از صفحه نمایش. این نرم افزار مخصوص کسانی است که ویدیوی آموزش ضبط میکنند و قصد دارند که تصویر خود را به راحتی بر روی ویدیو قرار دهند. بعد از ضبط ، ویدیوی ضبط شده وارد یک ادیتور ساده میشود که با آن میتوانید ابعاد ویدیو و مدت زمان ویدیو را تغییر دهید و خروجی بگیرید.
3-     Ezvid

نرم افزاری بسیار ساده برای ضبط تصویر. جدای از محیط کاربری ساده این نرم افزار ، بعد از ضبط ویدیو به شما اجازه میدهد ویدیو را ویرایش کنید و به آن عکس و متن اضافه کنید. این نرم افزار همچنین میتواند صدا را از میکروفون شما ضبط کند و روی آن ویرایش انجام دهید.
4-     TinyTake

این نرم افزار فقط مخصوص ضبط از صفحه و وب کم میباشد و توانایی ضبط گِیم را ندارد. اگر به دنبال یک نرم افزار کم حجم و سبک، ساده و کارآمد هستید TinyTake نرم افزار مخصوص شماست. علاوه بر این با دانلود این نرم افزار، شما مالک یک اکانت 2 گیگابایتی Cloud میشوید که میتوانید فایل های خود را در آن آپلود کنید.
5-     Xsplit Broadcaster

این نرم افزار دو ورژن دارد. ورژن Broadcaster و Gamecaster . ورژن Broadcaster برای استفاده عمومی است و Gamecaster مخصوص کسانی که ضبط گیم انجام میدهند. محیط کاربری این نرم افزار در عین حال ساده ولی پر امکانات میباشد. این نرم افزار توانایی ضبط از همه طریق را دارا میباشد که شامل ضبط از صفحه نمایش ، گیم ، وب کم ، فایل ویدیویی و نرم افزار میباشد. 

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: