مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

صدور مدرک برای توسعه دهندگان Node.js

نوشته شده توسط: زارع
در تاریخ:

صنعت فناوری اطلاعات زمان زیادی است که مدارک حرفه ای برای مهارت های مختلف در فناوری اطلاعات صادر میکند و شرکت هایی مانند Microsoft یا Novell مدارک مختلفی را تا کنون ایجاد کرده اند. هم اکنون نیز توسعه دهندگان Node.js به لطف کمپانی Node.js Foundation میتوانند برای حرفه ی خود مدرک داشته باشند.

با این کار این کمپانی قصد دارد تا رقابتی برای گرفتن مدرک این پلتفورم جاوا اسکریپت ایجاد کند. تریسی هایندز مدیر جامعه آموزشی این کمپانی گفته است که توسعه دهندگان و افراد دیگر میتوانند در این آزمون 32 سوالی در تابستان 2017 شرکت کنند.

با توجه به رشد و افزایش استفاده از Node.js افرادی که در این سیستم حرفه ای هستند نیاز به مدرکی دارند که بتوانند با دیگران رقابت کنند و دانش خود را در Node.js محک بزنند.

این مدرک در رتبه نیمه حرفه ای قرار دارد به این معنی که دارندگان این مدرک تمام Node.js را بلد نیستند اما میتوانند به صورت کاربردی از آن استفاده کنند.

مطالبی که در آزمون مهم هستند بخش های buffers and streams, child processes, control flow, diagnostics, error-handling, events, style system, HTTPS, JavaScript and module systems, dealing with NPM and Yarn, Node CLI, package.json, process and operating systems, unit testing, and security.

میباشند. اساسا کل آزمون مهارت شما را در جاوا اسکریپت محک میزند.

هزینه شرکت در این آزمون هنوز مشخص نشده اما قرار است کم هزینه باشد. البته این شرکت فقط آزمون را برگزار میکند کلاسهای آموزشی در رابطه با Node.js را ندارد. هم اکنون کلاس های آنلاین برای این مبحث وجود دارد.

این آزمون آنلاین میباشد و ناظر از طریق وب کم به داوطلب نظارت میکند.


منبع: infoworld.com
برچسب ها: Node.js - مدرک - آزمون - Node CLI -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: