مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

BurnAware جایگزینی قدرتمند و سبک برای نرم افزار Nero

نوشته شده توسط: زارع
در تاریخ:

نسخه 10 BurnAware نرم افزار معروف رایت دی وی دی منتشر شد و از لحاظ ظاهری کاملا با نسخه های قبلی متفاوت است.

نرم افزار BurnAware نرم افزاری کامل و کاربردی و سبک که تنها 7 مگابایت حجم دارد، یک قدم به برترین رقیب خود یعنی Nero نزدیک شد.

این نرم افزار اکثر قابلیت های نرم افزار نرو را شامل میشود که از جمله مهمترین آنها رایت دیسک های زیر میباشد:

MP3 discs

DVD video discs

Span discs

Bootable discs

و ...

در انتهای مطلب عکسهایی از تمامی قابلیت های این نرم افزار قرار داده شده است.در این نسخه تمامی امکانات این نرم افزار Tab بندی شده و کاربری راحت تری نسبت به نسخه های قبلی دارد. علاوه بر این استفاده از این نرم افزار برای افرادی که با محیط کاربری نسبتا سخت نِرو راحت نیستند بسیار عالی میباشد.

امکان جدید اضافه شده به این نسخه قابلیت high-DPI میباشد که برای افرادی که مانیتور های با رزولوشن بالا دارند بسیار مهم است و نرم افزار از لحاظ بصری بهتر مشاهده و متن ها بهتر خوانده میشود. همچنین یک command line جدید (%DISC_NUMBER%) اضافه شده که میتوان با اضافه کردن این خط دستوری شماره دی وی دی بر روی نام دی وی دی به صورت اتوماتیک نوشته شود.

علاوه بر رفع ایراد ها و بهبود هایی که بر روی نسخه 10 اعمال شده این نسخه با ویندوز 10 بسیار سازگار است و از لحاظ پایداری و سرعت بسیار بهینه است.

سخن پایانی

نرم افزار BurnAware 10 بسیار قدرتمند ، سبک و کارآمد میباشد و تمام نیازهای شما به یک نرم افزار ابزار دیسک را برآورده میکند.
منبع: ghacks.net
برچسب ها: BurnAware - رایت - دی وی دی - سی دی - MP3 - DVD - Nero -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: