مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

انتقاد شدید Apple از PC ها در مبارزه تبلیغاتی iPad Pro جدید

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

 

انتقاد شدید Apple از PC ها در مبارزه تبلیغاتی iPad Pro جدید


در روز جمعه اپل تصمیم گرفت که دوباره تمام کامپیوترها را مسخره کند یا حداقل تبلت خود را به عنوان بهترین ، در میان سایر تبلت ها معرفی کند.


در یک سری از تبلیغات کوتاه خود، کمپانی اپل جنبه های مختلف iPad Pro را بررسی  می کند.


هر آگهی با صدای جیر جیر کامپیوتری که به مشکل برخورده است شروع میشود.


اپل در آگهی های خود تلاش می کند که iPad Pro به گونه ای نشان دهد که بسیار برتر از سایر کامپیوتر ها است و اصلا قابل قیاس با سایر برندها نیست.


اپل ادعا می کند که iPad Pro "سریع تر از سایر لب تاب ها است ، LTE مشابه با تلفن همراه شما دارد و داری صفحه لمسی می باشد که شما می توانید بر روی آن بنویسید."


یکی از تبلیغ ها  فقط به امکانات LET اختصاص داده شده است ، که به این مفهوم که " شما می توانید در هر نقطه ای به اینترنت دسترسی پیدا کنید"


تبلیغ بعدی کلمه ای دارد که شما هرگز فک نمی کردید در تبلیغ های اپل بشنوید کلمه 


" مایکروسافت " است. در این تبلیغ به شما نشان می دهد چگونه می توانید Microsoft Word  را بر روی iPad Pro دانلود کنید و سپس کارهای بیشتری با Word انجام  دهید. iPad Pro حتی با قلم ضروری اپل هم کار می کند.


اخرین آگهی بیان گر این مسیله بود که تمام کامپیوترها به ویروس آلوده می شوند  اما اپل می گوید : چیزی که iPad Pro را لذت بخش می کند این است که هرگز به ویروس آلوده نمی شود.


بعضی افراد متعجب می شوند چرا اپل ترجیح می دهد این محصول خود را به عنوان iPad Pro معرفی کند تا کامپیوترهای Mackbook Pro  .شاید به این دلیل باشد که نام iPad Pro این محصول را بیشتر نمایان می کند ، به خصوص در میان متخصصین . با این وجود ، اپل آگهی خود را با بزرگترین ایده در جهان  منتشر می دهد.هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: