مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

اپلیکیشن جدید شرکت Conductor، سلیقه مشتریان را به صاحبان تجارت نمایش میدهد

نوشته شده توسط: زارع
در تاریخ:

مدیر عامل شرکت Conductor اپلیکیشن جدیدشان را اینچنین توصیف کرد: سریع ترین راه برای دسترسی به صدای مشتری.

این شرکت نیویورکی کار خود را با بهینه سازی موتور جستجو آغاز کرد و سپس راه خود را به گستره بزرگ ابزار تبلیغات پیدا کرد.


مدیر عامل Conductor میگوید : هسته اصلی کار ما درک کردن مشتری و خواسته های مردم است. اگر شما بدانید که مشتری چه چیزی میخواهد، با این اطلاعات میتوانید محصول بهتر تولید کنید، تبلیغات موثرتر داشته باشید و بهتر مکاتبه کنید. با استفاده از این اپ، شما میتوانید هر کلمه ای را که میخواهید سرچ کنید و از آن برای تبلیغات آینده استفاده کنید. برای نمونه با سرچ کردن عبارت : " درمان از طریق اینترنت" میتوانید یک لیست از کلمه های (مرتبط با عبارت مذکور) که مردم سرچ میکنند را مشاهده نمایید. همینطور فیلترهایی برای موارد مختلف و محدود کردن ناحیه سرچ تعبیه شده است.

 

**** برای درک بهتر این موضوع کلید واژه های مثال پایین را ترجمه نمیکنم تا مثال کاملا قابل درک باشد و از مفهموم اصلی دور نشود. ****

یک مثال بهتر برای درک بهترموضوع این است که یکی از مشتریان شرکت Conductor با استفاده از بررسی سرچ مردم به این موضوع دست یافت که مشتریان به جای سرچ کردن کلمه ی "Savings" ، کلمه ی "Discount" را سرچ میکنند. بنابر این اطلاعات، این صاحب وبسایت تمامی کلمه های "Savings" در وب سایت خود را به "Discount" تغییر داد و در نتیجه مشاهده کرد که میزان بازدید کنندگان وبسایت خود، 30 درصد افزایش پیدا کرده است.


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: