مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

پلاگین امنیتی Ghostery توسط Cliqz که سازنده یک مرورگر امنیت محور میباشد خریده شد

نوشته شده توسط: زارع
در تاریخ:

کمپانی آلمانی Cliqz که سازنده یک مرورگر امنیتی به همین نام است اعلام کرد که پلاگین معروف ضد ردیابی، ضد تبلیغات به نام Ghostery را از سازندگانش خرید. یکی از کارمندان Cliqz اعلام کرد که این پلاگین به صورت معمول کار خود را بر روی مرورگرها ادامه میدهد اما شرکت Cliqz با خریدن این پلاگین قصد دارد تا مردم به استفاده از مرورگرشان روی آورند.


ما با استفاده از این پلاگین قصد داریم تعداد مشتریان خود را بالا ببریم و جهانی تر بشویم. علاوه بر این اطلاعات پلاگین به آلمان منتقل میشود – کشوری که به خاطر سختگیری در قوانین حفاظت اطلاعات معروف است – به این دلیل که آلمان استاندارد های بالاتری دارد. در نتیجه اجازه برای دستیابی به اطلاعات کاربران از طرف سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا سخت تر خواهد شد. تا کنون خیلی از کمپانیها به دلیل امنیت بالای کشور آلمان در حفظ اطلاعات، خواستار برقراری قرار داد با شرکت های امنیتی آلمانی بوده اند و حتی مایکروسافت هم یک دیتا سنتر در آلمان دارد.


Cliqz یاد آور شده است که تکنولوژی مرورگرشان و پلاگین Ghostery با هم ادغام خواهند شد. این مرورگر میتواند تعقیب کننده های اینترنتی (برای استفاده تبلیغاتی) را بِلاک کند.


این شرکت آلمانی تمام پلاگین Ghostery را نمیخرد و فقط قسمت دارایی و خود افزونه مرورگر تنها قسمت این معامله بود. بقیه شرکت Ghostery که تمرکز بر تبلیغات دیجیتالی دارند به Evidon تغییر نام خواهند داد.


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: