مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

مناسب ترین مشاغل ،برای مدیریت تعادل بین زندگی و کار ،مشاغل مربوط به IT می باشند

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

 


حفظ تعادل بین کار و زندگی یک چالش مداوم برای حرفه ای ها به حساب می آید،  اما مشخص شده است که دنیای آیتی در مدیریت تعادل بین زندگی و کار به خوبی عمل می کند. تقریبا یک سوم مشاغل موجود در گزارش  "بهترین حرفه ها در دستیابی تعادل بین کار و زندگی (2016)" از سایت استخدام Glassdoor، جزء مشاغل مربوط به IT می باشند.


با دقت به لیست Glassdoor  ، خواهیم یافت که بیشتر شغل هایی که مربوط به منابع انسانی هستند رتبه خوبی به خود اختصاص اند. از جمله "مسئول استخدام" که رتبه 1 را دریافت کرده است یا "مدیریت استراتژیک" که رتبه 4 همچنین از شغل های غیر از شغل های IT "جانشین معلم" (کسیکه وقتی معلم مدرسه نیست بجای آن به کلاس میرود) و "دستیار کتابخانه" نیز در فهرست وجود دارند.


در میان تمام مشاغل، موقعیت های متعدد بسیاری مربوط به IT وجود دارد. به عنوان مثال طراح UX ، رتبه دو را با حقوق متوسط  $95000 به خود اختصاص داده است، یا طراح UI با حقوق 84500$ در رتبه 5 قرار گرفته است. سایر مشاغل مربوط به IT موجود در لیست ، شامل توسعه دهنده موبایل رتبه 8 ، مهندس DevOps رتبه 9، توسعه دهنده PHP رتبه 16، طراح سایت رتبه 17 و برنامه نویس کامپیوتر رتبه 25 را دریافت کرده است.


Glassdoor می گوید به طور کلی ، تعادل بین کارو زندگی در سال های اخیر کاهش یافته است. خبرنگاران ، روان کاوان و روانپزشکان و حساب داران مالیاتی رتبه های پایانی را به خودت اختصاص داده اند.


گزارش کامل را می توانید در سایت Glassdoor  مشاهده کنید.


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: