مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

آخرین آپدیت آزمایشی ویندوز 10 ورژن 15025 (به نام آپدیت سازندگان) ایراد های بسیاری را برای کاربران PC برطرف میسازد.

نوشته شده توسط: زارع
در تاریخ:

این آپدیت برای کابران عضو طرح Insider مایکروسافت در دسترس است که شامل تعدادی رفع ایراد و تعداد کمی از قابلیت های جدید است.به دلیل یک باگ شناخته شده، بیلد 15025 فقط بر روی ویندوزهای 64 بیتی قابل استفاده میباشد. کسانی که ویندوزشان 32 بیتی است نمیتوانند این آپدیت را دانلود کنند.

مایکروسافت قصد دارد یک فایل ISO را تا آخر هفته از این بیلد عرضه کند که کسانی که ویندوز آنها 32 بیتی است بتوانند ویندوز خود را از طریق فایل ISO به روز رسانی کنند.


بیلد 15025 شامل قابلیتی جدید به نام Braille در نرم افزار Narrator برای افراد نابینا میباشد. همچنین قابلیت صدای mono برای این کابران در قسمت Ease of Access نیز فراهم شده است. یک سری اصلاحات نیز بر روی تنظیمات " نور شب " اعمال شده است.


مایکروسافت قابلیت گروه بندی نظرات و درخواست ها را به ویندوز اضافه کرده است که نظرات و پیشنهادات مشابه در یک گروه طبقه بندی شوند تا نظرات تکراری هر کدام جداگانه در صفحات مختلف پراکنده نباشند.


یک لیست کامل از رفع ایرادات کوچک و ایرادهای شناخته شده در این آپدیت در وبسایت مایکروسافت موجود میباشد. کسانی که قصد دانلود این آپدیت را دارند و دانلود را آغاز کرده اند ممکن است برایشان درصد دانلود شده به صورت صحیح نمایش داده نشود اگر چه که در چند آپدیت اخیر ویندوز10 ، این مشکل نیز وجود داشت.


نسخه نهایی ویندوز10 نسخه آپدیت سازندگان (Windows 10 Creators Update) در ماه آپریل 2017 برای تمامی کاربرها عرضه خواهد شد.


منبع: zdnet.com
برچسب ها: ویندوز 10 - آپدیت - مایکروسافت -

هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: