مشاهده خبر بازگشت به لیست اخبار

6 ابزاری که در ترقی نام تجاری شما موثر خواهد بود

نوشته شده توسط: فروزان
در تاریخ:

6 ابزاری که در ترقی نام تجاری شما موثر خواهد بود


یکی از بهترین ابزارها در جستجوی کار مورد علاقه تان نام تجاری شما می باشد. شما می توانید با استفاده از این ابزارها نام تجاری خود را ارتقا دهید.

نام تجاری شما فقط یک عبارت بی معنی نیست، در واقع ترکیبی منحصر به فرد از مهارت ها، تجربه ها، علایق و شخصیتی است که دقیقا از شما فرد مناسب حرفه مورد علاقه تان را می سازد .Gianna Scorsone ، معاون ریاست بازاریابی و فروش در شرکت Mondo می گوید:" ساخت یک نام تجاری ،فراتر از یک رزومه کاری از تمام سیستم عامل های موجود می باشد"

Scorsone می گوید:" ترقی یک نام تجاری تنها با ایستادگی کردن فراهم میشود، این رشد و ترقی با ارسال رزومه کاری شما به مکان های متفاوت بدست نمی آید. در واقع یک رویکرد تاکتیکی می باشد که تنها مهارت های شما را برجسته می کند ،نه هویت و ارزش های شخصی شما را. شما بایستی  اطلاعات شخصی و متفاوتی از خودتان ارائه دهید که نشان دهنده نتیجه گرا بودن شما باشد و همچنین  نشان دهنده  شور و هیجانی از شما باشد که برای یک کار فرمای بالقوه بسیار با ارزش است. "خوشبختانه ساخت و نمایش نام تجاری آسان تر از همیشه است.

Scorsone می گوید زمانی که با کارجویان همکاری داشته ابزارهای خاصی برای کمک به کارجویان درارتقاء نام تجاری آنها پیشنهاد میکرده که بسیار کارآمد و مفید بوده اند.6 ابزار پیشنهادی او که نقش بسزایی در کمک به جویندگان کار داشت عبارت اند از:

1-GitHub:  Scorsone می گوید GitHub بیشتر از یک سیستم کنترل نسخه نرم افزار آنلاین می باشد، یک پلتفرم برنامه نویسی اجتماعی است که به عنوان پلتفرم کد آنلاین به توسعه دهندگان ارائه می شود تا آنها قادر باشند نمونه کارها و استعدادهای خود را به نمایش بگذارند. توسعه دهندگان می توانند لینک هایی را در پلتفرم خود یا وب سایت شخصی خود به کار گیرند.

2-Behance:  Behance یک پلتفرم برای حرفه ای های خلاق می باشد، از جمله طراحان گرافیک و توسعه دهندگان UX/UI. شما می توانید به راحتی یک پلتفرم را مدیریت و حفظ  کنید و همچنین نمونه کارهای خود را برای عموم به اشتراک بگزارید.

3-Linkedln: یک سرویس قدیمی  شبکه اجتماعی می باشد که هنوز هم یکی از موفق ترین روش ها در ترقی نام تجاری حرفه ای شما به شمار می رود. بسیار مهم است که از بهینه سازی مداوم محتویات پروفایل شخصی خود اطمینان حاصل کنید .فقط بهترین و مناسب ترین تجربه های شخصی خود را در آن قرار دهید. Scorsone می گوید:"یکی از رایج ترین اشتباهاتی که در لینک دین میبینم این است که کاربران فقط رزومه کاری خود را قرار می دهند.برای ارتقا یک نام تجاری باید فراتر از قرار دادن یک رزومه پیش رفت، یک شبکه بسازید و ارتباطات خود را بر روی پلتفرم قوی کنید."

4-JibberJobber Scorsoneمی گوید:" JibberJobber یک منبع بسیار عالی برای پیگیری ارتباطات مهم شبکه ای می باشد.استفاده از این ابزار برای سازماندهی ارتباطات شما ،به شما اجازه می دهد تا به راحتی با یک ضربه منابع را به وب سایت شخصیتان یا پروفایل linkedln اضاف کنید.

5-Squarespace: Scorsone  می گوید :" Squarespace به جویندگان کار این اجازه را می دهد تا وب سایت شخصی خودشان را ،که عالی ترین روش برای ارتقا نام تجاری حرفه آنها می باشد ، بسازند ، پلتفرمی که صرفا تجربیات شما را به نمایش می گزارد. Squarespace به منظور ایجاد یک پلتفرم آنلاین طراحی شده است و حتی برای افرادی که مهارت های فنی ندارند، بسیار کاربردی است. این پلتفرم شما را از استرس  ساختن یک وب سایت با قالب کاربر پسند رها می کند.

6-Dunked: Scorsone  می گوید:" Dunked یک پلتفرم آنلاین است که به شما امکان داشتن یک وب سایت تجاری برای کسب و کار حرفه ای را می دهد و نمونه کارهای شما را در ازاء هزینه بسیار ناچیز ماهیانه ،به نمایش می گزارد. از آنجایی که این پلتفرم  با تجربه های بصری و هنری کسب کرده ، قطعا در راستای حرفه ای شدن پیش می رود، بنابراین کامل ترین  و بهترین پلتفرم  برای توسعه دهندگان ، طراحان و مهندسان می باشد. 


هیچ دیدگاهی تاکنون برای این خبر ثبت نشده است.

اولین نفر باشید!
دیدگاه خود را ثبت کنید: