آرمانت چیست؟

انتخاب نرم افزار مناسب بسیار سخت است و حتی پس از کارشناسی های فراوان بازهم شک و تردیدهایی وجود دارند. اطلاعات نرم افزارهای تولید داخل نیز، بسیار پراکنده هستند.

آرمانت، با گردآوری اطلاعات نرم افزارهای تولید داخل، محیطی را فراهم می آورد تا مطالعه، مقایسه، تصمیم گیری و انتخاب را برای بازار نرم افزار کشور راحت کند. آرمانت، چیزی را به شما نمی فروشد، فقط اطلاعات لازم برای انتخاب را در اختیار شما قرار می دهد. اطلاعاتی که سازندگان نرم افزار، در اختیار آرمانت قرار داده اند.

نرم افزار صحیح را چگونه انتخاب می کنید؟

برنامه نویسان و توسعه دهندگان تاکنون هزاران نرم افزار متنوع برای کاربردهای مختلف طراحی و آماده کرده اند. اما؛
  • شما کدامیک را باید انتخاب و تهیه کنید؟
  • کدامیک با نیازها و بودجه شما تناسب بهتری دارد؟
  • کدام نرم افزار، امکانات لازم برای موسسه، سازمان یا حتی خود شما را بهتر فراهم می کند؟
فرآیند انتخاب یک نرم افزار مناسب برای استفاده در یک سازمان یا موسسه، بسیار سخت و انتخاب دقیقی نیاز دارد. اگر شما در زمینه موارد فنی و تکنیکی سررشته و تخصصی نداشته باشید، این انتخاب به مراتب دشوارتر و سخت تر خواهد بود.

آرمانت چگونه به شما کمک می کند؟

آرمانت، به شما کمک می کند تا نیازهای خود را با امکانات ارائه شده در هر نرم افزار بسنجید، نرم افزارهای مختلف را با یکدیگر مقایسه جامع کنید و در نهایت بتوانید به راحتی و با اطمینان کامل نرم افزار مناسب خود را انتخاب کنید. آرمانت، چیزی را به شما نمی فروشد، فقط اطلاعات لازم برای انتخاب را در اختیار شما قرار می دهد. این اطلاعات از سوی تولید کننده نرم افزار، در اختیار شبکه آرمانت قرار گرفته اند، تا شما بتوانید با اطمینان بیشتر انتخاب کنید. برای شروع، ابتدا مشخص کنید که نرم افزار موردنیاز شما در چه حوزه ای قرار دارد؛ به طور مثال؛ اگر به دنبال نرم افزار مدیریت مطب پزشکی می گردید، باید آن را در حوزه نرم افزارهای بهداشت و درمان جستجو کنید. از منوی سمت راست می توانید، دسته موردنظر را انتخاب و نرم افزارهای معرفی شده را مشاهده کنید. نرم افزارها را می توانید به لیست مقایسه اضافه کنید و سپس با زدن دکمه مقایسه، مقایسه تفصیلی و تحلیلی بین آنها را مشاهده کنید.

اگر تولیدکننده نرم افزار هستید؛

تعداد تولید کنندگان نرم افزار در ایران، روز به روز در حال فزونی و افزایش است. از سوی دیگر تعدد نرم افزارها نیز به شدت در حال گسترش است. در چنین فضایی، معرفی محصولات نرم افزاری تولید شده توسط شما به شدت به موفقیت شما گره خورده است. اینترنت به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای ارائه مورد استفاده همگان قرار می گیرد ولی آیا نرم افزار شما به درستی معرفی می شود ؟ آیا ویژگی ها و ارزشهای نرم افزار شما تحت تاثیر طراحی ضعیف صفحات وب سایت و یا رتبه پایین سایت در نتایج جستجو قرار گرفته است؟ هر ساله تولید کنندگان نرم افزار هزینه بسیار زیادی را متحمل می شوند تا رتبه سایت خود در موتورهای جستجو و همچنین طراحی سایت خود را بهبود بخشند تا بتوانند به طور موثرتر و بهتر محصولات نرم افزاری خود را عرضه کنند. آرمانت، با فراهم آوردن محیطی کاملا کاربردی، ساده و یکسان چنین امکاناتی را به صورت کاملا رایگان برای شما فراهم می کند. در آرمانت، که به عنوان یک پورتال نرم افزاری فعالیت می کند، شما با وارد کردن اطلاعات و امکانات نرم افزار خود به صورت تفکیک شده، این امکان را به خریداران می دهید تا بتوانند مقایسه و مطالعه بهتری از امکانات نرم افزار شما داشته باشند. از سوی دیگر نیز خریداران با مطالعه و مقایسه بهتر می توانند سریعتر و مطمئن تر تصمیم بگیرند و اقدام به خرید نرم افزار شما کنند. بدین صورت خریداران رضایت بیشتری خواهند داشت و فضای کسب و کار در این رشته نیز رونق بهتری خواهد گرفت. ضمن آنکه مطالعه و رقابت بین محصولات نرم افزاری مختلف نیز رشد خواهد یافت.